Transit σε ρωσικό αεροδρόμιο - ερώτηση

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ωραία, και που την βγάζω, μπορώ και από το αεροδρόμιο; Αν θέλω να πάω και στο πήγαινε κ στο έλα, πρέπει να βγάλω 2, ε;
Στη Ρώσικη πρεσβεία.... Και ναι, χρειάζεται 2 βίζες αν θες να πας και στο πήγαινε και στο έλα.
Russian Visa Information and Russian Visa Requirements. Russian Embassy in Athens, Greece.
 

taleporos

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αβάνα
Στη Ρώσικη πρεσβεία.... Και ναι, χρειάζεται 2 βίζες αν θες να πας και στο πήγαινε και στο έλα.
Russian Visa Information and Russian Visa Requirements. Russian Embassy in Athens, Greece.

Ευχαριστώ πολύ taver, ξέρουμε αν προλαβαίνω να την βγάλω μέχρι τις 29/7 (ή θέλει μήνα) και επειδή είμαι από Χανιά, πρέπει να πάω εγώ αυτοπροσώπως στην πρεσβεία, μπορώ να κάνω εξουσιοδότηση;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ευχαριστώ πολύ taver, ξέρουμε αν προλαβαίνω να την βγάλω μέχρι τις 29/7 (ή θέλει μήνα) και επειδή είμαι από Χανιά, πρέπει να πάω εγώ αυτοπροσώπως στην πρεσβεία, μπορώ να κάνω εξουσιοδότηση;
Στο προξενείο στο Ρέθυμνο θα πας. Για χρόνους κλπ, πάρε τηλέφωνο καλύτερα.
 

taleporos

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αβάνα
Στο προξενείο στο Ρέθυμνο θα πας. Για χρόνους κλπ, πάρε τηλέφωνο καλύτερα.
Γνωρίζει κανείς γιατί δεν μπορώ να βρω στο τηλέφωνο τώρα 2 μέρες κανέναν απο το προξενειο της ρωσίας στο Ρεθυμνο; (2831035016)
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Τελικα τι εκανες με την transit βίζα?στο αεροδρόμιο μπορούμε να την βγάλουμε?
 

VARONI1000

Member
Μηνύματα
49
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
MEXICO
Καλησπέρα κ από εμένα!
Λογω ανταπόκρισης που θα γίνει στο Sheremetyevο στη Μόσχα, θα μείνω εκεί 11 ώρες και αλλάζω Terminal (απο το D που φτάνει, στο F που αναχωρεί) !
Χρειάζεται Transit Visa για την αλλαγή?!
Και αν ναι, πόσο κοστίζει?????
(ετσι κ αλλιώς σκέφτομαι να παω καμια 5-6ωρη βόλτα προς κόκκινη πλατεία).
Ευχαριστω
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα κ από εμένα!
Λογω ανταπόκρισης που θα γίνει στο Sheremetyevο στη Μόσχα, θα μείνω εκεί 11 ώρες και αλλάζω Terminal (απο το D που φτάνει, στο F που αναχωρεί) !
Χρειάζεται Transit Visa για την αλλαγή?!
Και αν ναι, πόσο κοστίζει?????
(ετσι κ αλλιώς σκέφτομαι να παω καμια 5-6ωρη βόλτα προς κόκκινη πλατεία).
Ευχαριστω
Καλημέρα. Διάβασε κι αυτό https://www.travelstories.gr/commun...οσης-visa-για-Ρωσία.26605/page-28#post-646988
(όλο το θέμα, από το τέλος, θα σου φανεί χρήσιμο)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom