Travel War: Ιταλία vs Ισπανία

Travel War: Ιταλία vs Ισπανία


  • Total voters
    155

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Μαζί με καφέ και αλκοόλ είναι τα 3 προϊόντα που δεν καταναλώνω ποτέ.
Ο.τι θυμαμαι χαιρομαι, αλλα δεν ειχα τι να κανω και ξαναδιαβασα ολο το τραβελγουορ. Η αληθεια ειναι οτι ηταν αρκετα ευχαριστο, ειχε και πλακα και αξιζε τον κοπο να τα ξαναθυμηθω.

Αλλα ρε συ να ρωτησω μιας και το εχεις ξανααναφερεις αυτο με το αλκοολ. Οταν λες οτι δεν καταναλωνεις ποτε, εννοεις οτι δεν εχεις δοκιμασει ουτε μια φορα? Δοκιμασες μια και δεν σου αρεσε , ειχες καποιο ασχημο μεθυσι ή καταναλωνεις παρα παρα πολυ σπανια? Ελπιζω να μην γινομαι αδιακριτος αλλα μου κανει τρομερη εντυπωση καποιος να μην εχει δοκιμασει ποτε αλκοολ, καλα και καφε αλλα ειδικα αλκοολ.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Τι εννοείς ήταν; Συνεχίζεται ακόμα...
Για να βλέπω ψήφους να έρχονται!!!
Ναι οκ συνεχιζει να υφισταται εφ'οσον μπορουν ακομα να ερχονται ψηφοι αλλα δεν συνεχιζει να ειναι ευχαριστο εφ'οσον δεν συνοδευονται απο αιτiολογηση.

Πως σου φανηκε η ντριμπλα μου καλη? :)
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.617
Likes
50.266
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ο.τι θυμαμαι χαιρομαι, αλλα δεν ειχα τι να κανω και ξαναδιαβασα ολο το τραβελγουορ. Η αληθεια ειναι οτι ηταν αρκετα ευχαριστο, ειχε και πλακα και αξιζε τον κοπο να τα ξαναθυμηθω.

Αλλα ρε συ να ρωτησω μιας και το εχεις ξανααναφερεις αυτο με το αλκοολ. Οταν λες οτι δεν καταναλωνεις ποτε, εννοεις οτι δεν εχεις δοκιμασει ουτε μια φορα? Δοκιμασες μια και δεν σου αρεσε , ειχες καποιο ασχημο μεθυσι ή καταναλωνεις παρα παρα πολυ σπανια? Ελπιζω να μην γινομαι αδιακριτος αλλα μου κανει τρομερη εντυπωση καποιος να μην εχει δοκιμασει ποτε αλκοολ, καλα και καφε αλλα ειδικα αλκοολ.
Το έχω δοκιμάσει, δεν μου αρέσει, όπως και οι μπάμιες. Σε κάποιες μορφές του (πχ μπυρα), μου φέρνει αηδία και η μυρωδιά του. Ξέρω πολλούς που είναι έτσι.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.161
Likes
5.045
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Το έχω δοκιμάσει, δεν μου αρέσει, όπως και οι μπάμιες. Σε κάποιες μορφές του (πχ μπυρα), μου φέρνει αηδία και η μυρωδιά του. Ξέρω πολλούς που είναι έτσι.
Me too. Πίνω μόνο κρασί και βότκα, ότι έχει μυρωδιά δεν μπορώ
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μηνύματα
768
Likes
603
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Ρόκες
Αχ, αυτό το travelwar... θυμήθηκα ότι το σκεφτόμουν πολύ και τελικά δεν μου πήγαινε η καρδιά να ψηφίσω. Λατρεμένες και οι δύο για χιλιάδες λόγους.
Πολύ δύσκολο να ξεχωρίσω, τελικά η ψήφος μου πήγε στην Ιταλία μόνο και μόνο λόγω περισσότερων παιδικών μνημών.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Ω!!! μον ντιέ .Σε τι κόσμο μεγαλώνει αυτή η γενιά!!!!
Αν εύρισκα μπάμιες ,θα τις έκανα με κοτόπουλο και θα έπινα και δυο μπυρόνια στο καπάκι.
Μετά ένα δυνατό εσπρέσο .
Α, ρε τσομπάνα δεν μας καταλαβαίνουν. Το μικρή το έκοψα. Μεγάλωσες πια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.617
Likes
50.266
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ω!!! μον ντιέ .Σε τι κόσμο μεγαλώνει αυτή η γενιά!!!!
Αν εύρισκα μπάμιες ,θα τις έκανα με κοτόπουλο και θα έπινα και δυο μπυρόνια στο καπάκι.
Μετά ένα δυνατό εσπρέσο .
Α, ρε τσομπάνα δεν μας καταλαβαίνουν. Το μικρή το έκοψα. Μεγάλωσες πια.
Πλοκ.
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Ιταλία με 1000 : Η Ρώμη δεν χορταίνεται με τίποτα , θες κι άλλο , κι άλλο , κι άλλο , η Φλωρεντία είναι μεγάλη πλανεύτρα και πρέπει οπωσδήποτε να τρίψεις με το χέρι σου τη μουσούδα του γουρουνιού στο Fontana del Porcellino αν θες να τη ξαναεπισκεφθείς ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom