Olympic Air Travelair Club Gold Status Match

wazomania

Member
Μηνύματα
32
Likes
16
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Η Olympic Air προσφέρει δωρεάν αναβάθμιση στο gold status για τους κατόχους Miles and Bonus Gold της Aegean. Στείλτε την χρυσή σας κάρτα και τον κωδικό του travelair club καθώς και το λόγο της αναβάθμισης στο [email protected] και μετά την εξέταση του αίτηματος ίσως γίνεται χρυσό μέλος!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Η Olympic Air προσφέρει δωρεάν αναβάθμιση στο gold status για τους κατόχους Miles and Bonus Gold της Aegean. Στείλτε την χρυσή σας κάρτα και τον κωδικό του travelair club καθώς και το λόγο της αναβάθμισης στο [email protected] και μετά την εξέταση του αίτηματος ίσως γίνεται χρυσό μέλος!
Που ακριβώς το είδες αυτό; Υπάρχει κανένα link;
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Με πήραν τηλέφωνο
Είσαι gold member στην Aegean; Ποιό είναι το status σου στην ΟΑ; Προσπαθώ να καταλάβω πως και σε πήραν τηλ..στο ξεκάρφωτο; Τί σου είπαν; Δεν θα 'πρεπε να βγάλουν κάποια ανακοίνωση;
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Τα status matches πολλές φορές γίνονται και στο κρυφό...

Edit: Εγώ το ανάποδο ψάχνω... Travelair Club σε Miles and Bonus... Άμα ακούσετε τίποτα...
 

wazomania

Member
Μηνύματα
32
Likes
16
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Είμαι και στα δυο εγω χρυσό μέλος και πριν 2 μήνες έγινε και η γυναίκα μου χρυσό μέλος στην Aegean και στείλαμε email στην Olympic για αναβάθμιση και σήμερα μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν ότι αυτη την περίοδο τρέχει πολιτική αναβάθμισης και να στείλουμε την κάρτα της Aegean και το λόγο που θελουμε να άναβαθμιστουμε στο παραπάνω email! Οπότε δοκίμασε και εσύ!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Τα status matches πολλές φορές γίνονται και στο κρυφό...

Edit: Εγώ το ανάποδο ψάχνω... Travelair Club σε Miles and Bonus... Άμα ακούσετε τίποτα...
Να πω την αλήθεια πρώτη φορά ακούω για κάτι τέτοιο...γι'αυτό μου φάνηκε περίεργο και έκανα τόσες ερωτήσεις..εμένα γιατί δεν με πήραν τηλ; :bleh:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
εγώ που έχω Ασημένια στο Duna Club (aka Malev) και ασημένια στην Belavia κερδίζω τίποτα; :Ρ
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
το ξέρω :Ρ πλάκα έκανα :Ρ
μόλις παρέλαβα την ασημένια, σε 4 μέρες βάρεσε κανόνι
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Η Olympic Air προσφέρει δωρεάν αναβάθμιση στο gold status για τους κατόχους Miles and Bonus Gold της Aegean. Στείλτε την χρυσή σας κάρτα και τον κωδικό του travelair club καθώς και το λόγο της αναβάθμισης στο [email protected] και μετά την εξέταση του αίτηματος ίσως γίνεται χρυσό μέλος!
Το έκανα απόψε...για να δούμε τι θα δούμε!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom