TravelStories είναι...

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
To Travelstories είναι η μία και μοναδική καρτέλα στα αγαπημένα του browser μου που δεν έχει αλλάξει εδώ και 9 μετακομίσεις σε 7 χώρες μέσα σε 6 χρόνια, χρησιμοποιώντας 3 διαφορετικά laptops και 1 tablet.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Travelstories είναι ταξίδια σε μέρη που ποτέ δεν θα επισκεφθούμε.
Τravelstories είναι η καλύτερη διαδικτυακή παρέα με την οποία θα ανταλλάξεις γνώσεις, εμπειρίες και απόψεις για τα πάντα, θα μοιραστείς την αγωνία, την χαρά και τη λύπη του συνταξιδιώτη σου.
Τravelstories είναι η συνήθεια που μας έγινε λατρεία.
 

Sini

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
...ψυχοθεραπεία…όταν διαβάζοντας ιστορίες, χάνεται το μυαλό, χαμογελάς χωρίς να το καταλάβεις και οι γύρω σου απορούν!!!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Travelstories είναι το να μην κρατιούνται τα νέα μέλη ώστε να κάνουν άμεσα εγγραφή για να που την γνώμη τους.
Ειναι επισης το οτι συνειδητοποιω συχνα πως υπαρχουν ατομα πιο εξυπνα απο μενα:)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Kαλα αυτο εννοειται,το σχολιο μου εχει να κανει με την παρατηρητικοτητα του Μακη που προσεξε μια λεπτομερεια απο το μηνυμα του νεου μελους sini πιο πανω!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Kαλα αυτο εννοειται,το σχολιο μου εχει να κανει με την παρατηρητικοτητα του Μακη που προσεξε μια λεπτομερεια απο το μηνυμα του νεου μελους sini πιο πανω!

είπαμε ότι είμαι...... γέρος αλλά από μάτι αετίσιο :haha::haha:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
... έρωτας που τον εκτιμάς ακόμη περισσότερο αν σου λείψει. Τι είχε πάθει καλέ το site και δεν μπορούσα να μπω;
Επικό καψουροτράγουδο ακολουθεί (προκαταβολικά συγγνώμη)
κομματαραααααα!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom