TravelStories είναι...

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Το Travelstories είναι...η καθημερινή μου απόδραση από τη ρουτίνα, το παράθυρό μου στον κόσμο, η μελέτη μου για τις διακοπές
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Το Travelstories είναι το Πρωτοχρονιάτικο λαχείο που κληρώνει γνώσεις, εμπειρίες και... travel stories!
 

touristgirl

Member
Μηνύματα
26
Likes
81
Αυτό που ξέρω είναι ότι ταξίδεψα σε χώρες που δεν είχα σκεφτεί ή είχα απορρίψει απλά επειδή κάποιος/α έγραψε ιστορία και με έκανε να πάω να κλείσω εισιτήριο.
Άρα για μένα το TravelStories επηρεάζει ζωές και αλλάζει κοσμοθεωρίες.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
...ταξίδι νοερό η πραγματικό,
ερωτας κ πάθος γι αυτό,

σε μέρη γνωστά και άγνωστα
με συγγραφεις μοναδικούς και ωραίους
με πληροφορίες που ...απλά δεν υπάρχουν
για εναν κόσμο οπου αν και ολα αλλάζουν
αρέσει στα μέλη από εδώ να τον ...χαζεύουν
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Round the world
Travelstories είναι... η πραγματική εικόνα του κόσμου... μου δείχνει πώς πραγματικά είναι ένας προορισμός και όταν φτάσω εκεί βρίσκω αυτό που περίμενα , σε αντίθεση με τους πολυδιαφημισμένους προορισμούς που απογοητεύεσαι όταν φτάσεις , αφού δεν ήταν αυτό που σου έδειχναν , που σου έλεγαν, που περίμενες , όπως επίσης και στην προπαγάνδα τον ΜΜΕ (και όχι μονο!) για άλλους τόσους προορισμούς πως είναι επικίνδυνοι , βρόμικοι, άσχημοι με σκοπό να σε αποτρέψουν να επισκεφτείς μέρη ελεύθερα , διαφορετικά , μέρη που είναι ίσως ο δικός σου παράδεισος....
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Ένα μέσο έκφρασης και μετάδοσης ταξιδιωτικών εμπειριών, περιπετειών
Φιλίες, γνωριμίες, κοινωνικότητα
Ενημέρωση
και εξ αιτίας του T/S και των ιστοριών του που μας έφεραν θύμησες από τα παλιά, πλησιάζει σύντομα η συνάντηση, (μετά από 40 σχεδόν χρόνια) με τον ήρωα και την οικογένεια του της τελευταίας παραγράφου της ιστορίας μου για την πόλη/λιμάνι με τις καλλίτερες αναμνήσεις. Veracruz..... είπαμε κοινωνικότητα και συντροφικότητα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom