Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
κι εγώ στο recent βλέπω αυτά τα 2 που μόλις πριν λίγο έγραψα. Στο νέα δε μου τα δείχνει
Στο "νέα" είναι φυσιολογικό να μη σου τα δείχνει γιατί δεν είναι αδιάβαστα για εσένα.
Στην επιλογή "νέα μηνύματα" μπορείς να βρίσκεις μόνο όσα θέματα περιλαμβάνουν αδιάβαστα για σένα μηνύματα.
Στην επιλογή "recent posts" βρίσκεις όλα τα θέματα που περιλαμβάνουν πρόσφατα μηνύματα, είτε τα έχεις διαβάσει, είτε όχι

Και υπενθυμίζω για όσους δεν το ξέρουν, ότι όσα θέματα είναι με έντονη (bold) γραφή και έχουν αριστερά τους μια κουκίδα, περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα.

Edit: Πατώντας την κουκίδα, μεταφέρεστε αυτόματα στο τελευταίο αδιάβαστο μήνυμα του θέματος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.691
Likes
12.560
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Για το tapatalk. Το tapatalk 4 δεν υπάρχει πια. Μόνο πληρωτό πλέον. Έτσι ίσως να ήταν καλό να αφαιρέσετε τη λέξη free στο αρχικό μήνυμα που προτρέπει στη χρήση του tapatalk.
Και κάτι ακόμα. Είχα κατεβάσει το tapatalk 4. Τώρα δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πια γιατί μάλλον έχει λήξει και συνεχώς με παραπέμπει σε αγορά. Όμως όταν μπω στο φόρουμ κανονικά από το σάιτ και πατήσω την επιλογή open in app, μπαίνω μια χαρά στο περιβάλλον του tapatalk, αλλά μέσω chrome.:)
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Για το tapatalk. Το tapatalk 4 δεν υπάρχει πια. Μόνο πληρωτό πλέον. Έτσι ίσως να ήταν καλό να αφαιρέσετε τη λέξη free στο αρχικό μήνυμα που προτρέπει στη χρήση του tapatalk.
Και κάτι ακόμα. Είχα κατεβάσει το tapatalk 4. Τώρα δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πια γιατί μάλλον έχει λήξει και συνεχώς με παραπέμπει σε αγορά. Όμως όταν μπω στο φόρουμ κανονικά από το σάιτ και πατήσω την επιλογή open in app, μπαίνω μια χαρά στο περιβάλλον του tapatalk, αλλά μέσω chrome.:)
Όλα υπάρχουν δωρεάν αλλά μέσω τορρεντ. Εγώ μετάνιωσα που αγόρασα το Tapatalk και το SwiftKey.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποια λέξη free; πού; δεν έχω γράψει τίποτα εγώ πουθενά για το tapatalk.

Το δεύτερο σκέλος της ερώτησής σου δε το καταλαβαίνω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.691
Likes
12.560
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μου έβγαλε χθες το μήνυμα. Αν πότε το ξαναβγάλει θα στείλω screenshot.
Το δεύτερο σκέλος δεν είναι μήνυμα. Προορίζεται για τους ομοιοπαθούντες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το tapatalk πάντως δεν ήταν ποτέ δωρεάν "κανονικά", απλώς οι κινέζοι κάποια στιγμή αποφάσισαν και το έδωσαν δωρεάν για ένα διάστημα.

Μακάρι να μπορούσα να υποσχεθώ ξανά δικό μας app, αλλά δε μπορώ να δικαιολογήσω το κόστος του δυστυχώς :(
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Το tapatalk πάντως δεν ήταν ποτέ δωρεάν "κανονικά", απλώς οι κινέζοι κάποια στιγμή αποφάσισαν και το έδωσαν δωρεάν για ένα διάστημα.

Μακάρι να μπορούσα να υποσχεθώ ξανά δικό μας app, αλλά δε μπορώ να δικαιολογήσω το κόστος του δυστυχώς :(
Πιστεύω δν χρειάζεται. Το Tapatalk έχει πολύ φιλικό περιβάλλον και έχει και το πλεονέκτημα ότι έχεις όλα τα φόρουμ που συμμετέχεις μαζεμένα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.691
Likes
12.560
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το tapatalk πάντως δεν ήταν ποτέ δωρεάν "κανονικά", απλώς οι κινέζοι κάποια στιγμή αποφάσισαν και το έδωσαν δωρεάν για ένα διάστημα.
Εγώ νόμιζα ότι θα είναι για πάνταααα!o_O
Μακάρι να μπορούσα να υποσχεθώ ξανά δικό μας app, αλλά δε μπορώ να δικαιολογήσω το κόστος του δυστυχώς :(
Δεν υπάρχει λόγος. Βολευόμαστε...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι αλλά είναι επί πληρωμή, το app μας ήταν (και θα ήταν αν φτιάχναμε καινούριο) δωρεάν.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Εγώ νόμιζα ότι θα είναι για πάνταααα!o_O

Δεν υπάρχει λόγος. Βολευόμαστε...
Ήταν μια προσφορά του Google Play (δν ξέρω αν ίσχυε και στο AppStore) . Πάντως αντί για το ακριβό Tapatalk 4 μπορείς να αγοράσεις το πιο φθηνό Tapatalk 2 ή ακόμα και το πρώτο Tapatalk αν υπάρχει ακόμα στο Store
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε κάθε περίπτωση το δικό μας app ήταν η καλύτερη περίπτωση, γιατί εκτός των άλλων είχαμε και πιο πολύ έλεγχο. Τώρα ας πούμε στο tapatalk οι κινέζοι πήραν πρωτοβουλία και άρχισαν να πετάνε μέσα ΔΙΚΕΣ τους διαφημίσεις χωρίς έγκριση (!!) και το είδα συμπτωματικά και το απενεργοποίησα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.398
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom