Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πηγα, ηταν ηδη επιλεγμενο, φατσουλες παλι δε βλεπω...
Είναι το όγδοο από το τέλος, στ' αριστερά της εικόνας, στη σειρά με τα κουμπάκια πάνω από τον χώρο που γράφεις το κείμενο (αυτό εδώ, δηλαδή).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν υπαρχει τιποτα μεσα εξω γυρω γυρω απο το κουτακι που γραφω...
Δεν κάνουμε δουλειά έτσι, μπορείς να τραβήξεις ένα screenshot από αυτό που βλέπεις για να καταλάβω τι γίνεται μπας και μπορέσω να βοηθήσω;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αχ babaduba δεν θελω να κουραζω αλλα αυτο προσπαθω να πω ή δεν καταλαβαινω τι μου λετε (πολυ πιθανο) Στο χωρο που γραφω το κειμενο δεν υπαρχουν κουμπακια,συμβολακια, τιποτα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Δεν κάνουμε δουλειά έτσι, μπορείς να τραβήξεις ένα screenshot από αυτό που βλέπεις για να καταλάβω τι γίνεται μπας και μπορέσω να βοηθήσω;
Δεν ξερω καν τι ειναι το screenshot. Δεν πειραζει ας το. Δε χαθηκε και ο κοσμος, σας ταλαιπωρησα.Οταν ειμαι χαρουμενη θα γραφω χαχα , οταν εντυπωσιαζομαι θα γραφω ντοινγκ και οταν θελω λυπημενη φατσουλα θα γραφω ουααα
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αχ babaduba δεν θελω να κουραζω αλλα αυτο προσπαθω να πω ή δεν καταλαβαινω τι μου λετε (πολυ πιθανο) Στο χωρο που γραφω το κειμενο δεν υπαρχουν κουμπακια,συμβολακια, τιποτα.
Καλέ τα πράγματα είναι πολύ απλά:

Πας στον "Πίνακα ελέγχου" σου, επιλέγεις "Επεξεργασία επιλογών" και τσεκάρεις το κουτάκι: "Χρησιμοποίηση rich text editor για δημιουργία/διόρθωση μηνυμάτων", αποθηκεύεις την αλλαγή, και ιδού...
(αν το κουτάκι δεν είναι τσεκαρισμένο, δεν σου βγάζει τίποτ' από πάνω)

edit: Τώρα είδα ότι το έγραψε και ο Def πιο πάνω
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
:(:(Εγώ έχω τις φατσούλες αλλά δεν μπορώ να τις χρησιμοποιήσω στο κείμενο. Μου τις βάζει μόνο στην αρχή του κειμένου αλλά όχι στη συνέχεια. Είναι δικό μου το πρόβλημα?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
:(:(Εγώ έχω τις φατσούλες αλλά δεν μπορώ να τις χρησιμοποιήσω στο κείμενο. Μου τις βάζει μόνο στην αρχή του κειμένου αλλά όχι στη συνέχεια. Είναι δικό μου το πρόβλημα?
Ναι. Πρέπει να κάνεις "κλικ" με το ποντίκι στη θέση που θες να βάλεις τη φατσούλα.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
:):D
Ναι. Πρέπει να κάνεις "κλικ" με το ποντίκι στη θέση που θες να βάλεις τη φατσούλα.
Κάνω κλικ εκεί που θέλω να μπεί αλλά το βάζει στην αρχή και όχι εκεί που του είπα. Για παράδειγμα τώρα ήθελα να το μπει στο τέλος της προτασης μου και το έβαλε στην αρχη του μηνύματος .
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
:):D

Κάνω κλικ εκεί που θέλω να μπεί αλλά το βάζει στην αρχή και όχι εκεί που του είπα. Για παράδειγμα τώρα ήθελα να το μπει στο τέλος της προτασης μου και το έβαλε στην αρχη του μηνύματος .
adata7.blog.de_media_113_6164113_fe5aaa89d3_m.jpeg


Τώρα με μπέρδεψες...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
ΑΑΑΑΑ ο baba εχει και μεγααααλες φατσουλες!!!
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
:haha::haha::haha: Μου απάντησες όμως γιατί εσένα στην έβαλε στο μέσο τη φατσούλα άρα... ναι! εγώ έχω το πρόβλημα !
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
:cool: Άκυρο... Ο baba δεν χρησιμοποίησε φατσούλα του φόρουμ! Βάλτε βρε παιδιά καμιά φάτσα να δούμε. Σε σας τις βάζει κανονικά?

Edit: Οκ! Πήρα την απάντηση μου απο άλλα ποστ και είδα πως μπαίνουν κανονικά στους υπόλοιπους. (φάτσα που γελά)
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom