Travelstories GO!

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
2 πραγματακια. το πρωτο οταν ψαχνεις στο google travelstories go υπαρχει στον τιτλο ενα μικρο ορθογραφικο λαθος
"
TravelStories GO - Βρείτε τις καλύτερες τιμές για αεροπορικά εισητήρια" και το ιδιο υπαρχει και στον τιτλο στην καρτελα οταν ανοιγει η σελιδα.

το δευτερο ειναι οτι δεν βγαζει σε ολα τα αποτελεσματα συνολικη ωρα πτησεων ή να δω στα γρηγορα αν φτανω στον προορισμο διαφορετικη μερα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, το θέμα με την ορθογραφία της λέξης εισιτήρια δεν είναι θέμα σωστής ορθογραφίας, αλλά έχει να κάνει με το πώς το ψάχνει ο κόσμος στο google, οπότε και οι δύο τρόποι είναι υπό δοκιμή :)

Για το θέμα της συνολικής ώρας πτήσεων είναι κάποιοι συγκεκριμένοι συνεργάτες που δε μας τη δίνουν αυτήν την πληροφορία, το άλλο για τη διαφορετική μέρα το κοιτάμε να το φτιάξουμε. ;)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αφεντικό, πότε θα μπει το διαχωριστικό στη μέση των 2 μηνών στην αναζήτηση; Πονάνε τα μάτια μου κάθε φορά που θέλω να επιλέξω ημερομηνία. Επίσης, νομίζω είναι προτιμότερο να ξεκινάει η εβδομάδα από Δευτέρα και όχι από Κυριακή.

upload_2018-12-13_10-40-10.png
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
το +- 3 μέρες μου λείπει πολύ ..... από τιμές πάντως είμαστε σούπερ αν και δυστυχώς ακόμη δεν έχω κλείσει...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αφεντικό, πότε θα μπει το διαχωριστικό στη μέση των 2 μηνών στην αναζήτηση; Πονάνε τα μάτια μου κάθε φορά που θέλω να επιλέξω ημερομηνία. Επίσης, νομίζω είναι προτιμότερο να ξεκινάει η εβδομάδα από Δευτέρα και όχι από Κυριακή.

View attachment 258277
Μπήκε το διαχωριστικό στο ημερολόγιο. :)
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
έκανα μια άσκοπη αναζήτηση για πτήσεις τον Απρίλιο του 2020.Κανονικά δεν θα έπρεπε να βρει τίποτα αλλά επιστρέφει αποτελέσματα ίδιας ημερομηνίας αλλά του 2019.
Επίσης μια επιπλέον παρατήρηση, το travelstories από τότε που εμφανίστηκε το GO έχει σταματήσει να ανεβάζει πολλά Post με "προσφορές αεροπορικών εισιτηρίων", μάλιστα αφαιρέθηκε και το αντίστοιχο Tab.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Προσφορές αεροπορικών εισιτηρίων δεν έβαζε "το travelstories" αλλά όλα τα μέλη, το σχετικό φόρουμ είναι ανοιχτό και μπορούν όλα τα μέλη να βάζουν ότι προσφορές πετυχαίνουν - τίποτα δεν έχει αλλάξει σε αυτό. Το σχετικο tab αφαιρέθηκε γι'αυτόν ακριβώς το λόγο, επειδή βλέπω ότι έχει μικρότερη κίνηση το σχετικό φόρουμ με τις προσφορές.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από σήμερα στο Travelstories GO υπάρχει μια νέα δυνατότητα, τα price alerts.

Όταν κάνετε μια αναζήτηση μπορείτε να ζητήσετε από το σύστημα να σας ενημερώσει μόνο του μέσω email όταν βρει καλύτερη τιμή για τον προορισμό που θέλετε.

Μπορείτε να το δοκιμάσετε άμεσα: https://go.travelstories.gr/

Καλά ψαξίματα :clap:
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Θα υπάρξει επιλογή για εισιτήρια με πολλαπλές πόλεις?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα υπάρξει επιλογή για εισιτήρια με πολλαπλές πόλεις?
Ίσως το δούμε κάποια στιγμή, αλλά δεδομένου του πολύ μικρού ποσοστού ταξιδιωτών που χρησιμοποιεί αυτή τη λειτουργία, είναι πιο χαμηλά στη λίστα μας από άλλες λειτουργικότητες που κοιτάμε να ενσωματώσουμε.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Θα ενσωματωθεί η επιλογή ± 7 ημέρες; Για μένα είναι απαραίτητη. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom