Travelstories Magazine

Korto Malteze

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
'Εχει λίγο καιρό που στο περιοδικό κάνεις αναζήτηση επιλέγοντας π.χ. μια χώρα ή μια επιλογή από τις εμπειρίες και σου εμφανίζει μόνο δύο άρθρα. Παλιότερα εμφάνιζε όσα αφορούσαν αυτή την κατηγορία και νομίζω ήταν καλύτερα. Όπως και να χει είπα να το αναφέρω. Την καλησπέρα μου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
'Εχει λίγο καιρό που στο περιοδικό κάνεις αναζήτηση επιλέγοντας π.χ. μια χώρα ή μια επιλογή από τις εμπειρίες και σου εμφανίζει μόνο δύο άρθρα. Παλιότερα εμφάνιζε όσα αφορούσαν αυτή την κατηγορία και νομίζω ήταν καλύτερα. Όπως και να χει είπα να το αναφέρω. Την καλησπέρα μου.
Σόρυ μου ξέφυγε το μήνυμά σου, μου δίνεις ένα συγκεκριμένο παράδειγμα που έχεις παρατηρήσει αυτό το θέμα, καθώς 2-3 δοκιμές που έκανα τώρα δεν είδα κάτι τέτοιο;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.960
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σόρυ μου ξέφυγε το μήνυμά σου, μου δίνεις ένα συγκεκριμένο παράδειγμα που έχεις παρατηρήσει αυτό το θέμα, καθώς 2-3 δοκιμές που έκανα τώρα δεν είδα κάτι τέτοιο;
Μάλλον μπερδεύει το forum με το περιοδικό...
 

Korto Malteze

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Σόρυ μου ξέφυγε το μήνυμά σου, μου δίνεις ένα συγκεκριμένο παράδειγμα που έχεις παρατηρήσει αυτό το θέμα, καθώς 2-3 δοκιμές που έκανα τώρα δεν είδα κάτι τέτοιο;
Καλημέρα, τώρα το είδα και γω. Να τι εννοώ:
Επιλέγω πχ στην αρχική Εξωτερικό - Αγγλία και εμφανίζει αυτό
αρχείο λήψης.png
Αν επιλέξω άλλη κατηγορία - τώρα είναι στο latest - πχ most popular βλέπω αυτό
αρχείο λήψης (1).png
Βλέπω δηλαδή μόνο δυο άρθρα ενώ παλιότερα έβλεπες όσα άρθρα αφορούσαν την κατηγορία αυτή. Και το κάνει σε ότι επιλέξεις όπως πχ Εξωτερικό - Ιταλία ή Εμπειρίες - City Breaks
αρχείο λήψης (2).png αρχείο λήψης (3).png

Έψαχνα κάποια στιγμή το άρθρο οι ομπρέλες της Νάπολι στο site και το βρήκα τελικά μέσω google. Νομίζω είναι πιο βολικό όταν επιλέγεις μια χώρα τουλάχιστον να βλέπεις όλα τα άρθρα που την αφορούν. Ελπίζω να μην κάνω κάτι λάθος εγώ και έγραφα άδικα τόση ώρα o_O
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μα σκρολάρεις προς τα κάτω; Όλες αυτές οι σελίδες που δείχνεις έχουν κιάλλα άρθρα κάτω από αυτά τα δύο που είναι πάνω πάνω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τώρα ναι όντως τα βλέπω και μπορώ να σκρολάρω, μέχρι πριν 2 ώρες δε γινόταν.
Μου λες τι browser χρησιμοποιείς; μετά το προηγούμενο μήνυμά σου είδα ότι υπήρχε ένα κομμάτι κώδικα που έλειπε στις σελίδες των κατηγοριών, αλλά δεν το είχα προσέξει νωρίτερα γιατί εγώ σε chrome έβλεπα κανονικά τις σελίδες.
 

Korto Malteze

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Μου λες τι browser χρησιμοποιείς; μετά το προηγούμενο μήνυμά σου είδα ότι υπήρχε ένα κομμάτι κώδικα που έλειπε στις σελίδες των κατηγοριών, αλλά δεν το είχα προσέξει νωρίτερα γιατί εγώ σε chrome έβλεπα κανονικά τις σελίδες.
Γουατ? Και εγώ chrome χρησιμοποιώ αλλά είχα θέμα - δε δοκίμασα με άλλον browser. Δε ξέρω τι παίζει και το έβλεπες εσύ, ίσως σαν admin ή κάτι τέτοιο. Πάντως τώρα είναι κομπλέ. Και μετράει γιατί πριν δεν έβλεπες άρθρα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραία, σημασία έχει ότι το εντόπισα από την παρατήρησή σου και τώρα το διόρθωσα οπότε όλα ΟΚ. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.515
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom