Turkish: Αθηνα - Κωνσταντινούπολη 99 ευρω (R/T)

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εγω μιλαω για την προσφορα και εσυ 3 πουλακια....η προσφορα της τουρκικης ειναι μονο για την βραδυνη στο πηγαινε...
Η προσφορά είναι και για τις 3 πτήσεις. Μερικές φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.

(Προφανώς η βραδινή αναχώρηση είναι η καλύτερη σε εργάσιμη ημέρα, και η βραδινή επιστροφή είναι η καλύτερη κάθε μέρα...)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
και θα πας κατευθειαν στο δωματιο 12 το βραδυ στην καλυτερη,πληρωνοντας 1 βραδυα τζαπα στο ξενοδοχειο
Για μένα καλύτερα να πληρώσω ξενοδοχείο μια βραδιά, παρά να πάρω μια μέρα άδεια και να φτάσω και απόγευμα στον προορισμό μου.
Φυσικά όμως, ο καθένας έχει τα γούστα και τις προτεραιότητές του.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Το καλύτερο: φτάνω βράδυ αργά ξενοδοχείο (αλλά όχι μετά τις 12), ξεκουράζομαι και είμαι έτοιμος, φρέσκος για την επομένη. Φυσικά και κοστίζει, όπως όλα άλλωστε....
Επιστροφή ΠΑΝΤΑ, τελευταία βραδινή.
Μόνο στη περίπτωση δουλειάς ρουτίνας ή δουλειάς αγγαρείας, διαλλέγω πρώτο πρωινό κι ας χρειάζομαι 300+ χλμ. (μεσ' τη νύχτα) να φτάσω Ελ. Βενιζελ. κι ας νυστάζω όλη μέρα...Και προσπαθώ να επιστρέψω το ίδιο βράδυ.
Σημασία έχει να ξεμπερδεύω με το λιγότερο χρονικό κόστος!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γμτ έχω ήδη κλείσει. Το παραρήγορο είναι ότι στις ίδιες μέρες η τιμές με Turkish είναι ήδη υψηλές. Μάλλον οι "καλές" ώρες αρχίζουν να εξαντλούνται. Σπεύσατε!
 

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Πάντως οι Θεσσαλονικείς ας έχουν υπόψη ότι και από Θεσσαλονίκη δίνει την ίδια τιμή, ενώ οι τιμές ήταν πάντα 170 ευρώ. Εγώ πάντως έκλεισα! :D
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
σωστος ο taver! 4 εισιτηρια και απο μενα για αρχες μαρτιου(με λιγα παρακαλια απο την υπολοιπη παρεα) και ας πηγα πριν 1 μηνα.Πως να αντισταθεις σε τετοιες προσφορες οταν μπορεις να εξασφαλισεις και πολυ οικονομικη διαμονη με τις προσφορες αστραπη του booking.com.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom