Turkish Airlines: Πανικός στον αέρα

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
είναι δυνατόν η ΤΚ και η thai να είναι στις top bottom?

δεν ξέρω, δεν τις έχω πετάξει, αλλά είμαι επιφυλακτικός.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Είσαι επιφυλακτικός σε ξεκάθαρα στατιστικά δεδομένα; Εγώ πάλι είμαι επιφυλακτικός στο επιθετικό μάρκετινγκ και την υπερβολική διαφήμιση.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.721
Likes
15.074
Ανεξάρτητα απ' αυτό το τυχαίο γεγονός είναι γνωστό ότι σύμφωνα με τη στατιστική η ΤΚ είναι απ' τις λιγότερο ασφαλείς αεροπορικές αυτού του μεγέθους. Στατιστικά πάντα γιατί στην πραγματικότητα οι πιθανότητες ατυχήματος είναι απειροελάχιστες.


Χμ,γι'αυτό διαφημίζεται πολύ....μάλλον όντως πρέπει να είμαστε επιφυλακτικοί στην πολλή διαφήμιση.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.721
Likes
15.074
Σίγουρα γενικά το αεροπλάνο είναι ασφαλής τρόπος να ταξιδεύεις.Στατιστικά πολύ ασφαλέστερος από το αυτοκίνητο.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Είσαι επιφυλακτικός σε ξεκάθαρα στατιστικά δεδομένα; Εγώ πάλι είμαι επιφυλακτικός στο επιθετικό μάρκετινγκ και την υπερβολική διαφήμιση.
συμφωνώ, εν μέρει, με τα λεγόμενά σου, οσον αφορά δηλ την υπερβολική διαφήμιση της ΤΚ, που έχει επιστρατεύσει ακόμη και το Messi για τον σκοπό αυτό, αλλά πως είναι δυνατόν στις world's safest airlines να μην συμπεριλαμβάνονται η singapore και η qatar airways, που θεωρούνται από τις κορυφαίες? :roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom