Tyrolean Airlines

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
Στην επιστροφη μου απο Βιεννη, εκλεισα να γυρισω με την Austrian. Μεσα ομως στο σαιτ αναφερει οτι η πτηση θα γινει με αεροσκαφος της Tyrolean.
Εχει ταξιδεψει ποτε κανεις μ α υτην? να φανταστω ειναι παραρτημα της Αουστριαν που κανει πτησεις οπως πχ η Iberia Express η η Air Europa στην Iberia , η οπως η Clickair για την vueling κλπ?
Ειναι λοου κοστ, που σημαινει οτι δεν βγαζει ουτε καφε free??
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν είναι low-cost, άρα έχεις ότι προσφέρει και η Αustrian (κράτηση θέσης, αποσκευή και χειραποσκευή, σνακ, καφέ, χυμό, νερό κτλ).
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
Καλη η Αουστριαν/Τυρολεαν τελικα παρα την 1 ωρα καθυστερηση... αν δεν ..εριχνε και το καθισμα η μπροστινη μου στα ποδια μου ολο το ταξιδι, να μη μπορω να παρω ανασα θα ηταν τελεια... απο τη λουφτχανζα λιγο πιο ανετη μου φανηκε παντως.... εκπληκτικο αρ νουβο το αεροδρομιο της Βιεννης, με τους καταμαυρους διαδρομους κλπ... η Βιεννη σαν πολη δε με ενθουσιασε και τοσο..δε τρελαθηκα... ΙΣΠΑΝΙΑ δεν ειναι... ουτε ΠΡαγα... ακριβη, αλλα αριστοκρατικη... υπεροχη μπυρα η Γκεσερ και η Οτακρινγκερ και τα καζεκρεινερ (αλλα και τα καριβουρστ) στην καντινα στιν Χοχερμαρκτ που ειναι σα να εχει...πορτες των παλιων λεοφωρειων.. αυτα...
σιγουρα δε θα ξαναπηγαινα.. τουλαχιστον μονος (με ..γκομενα ναι, ισως!)
και τωρα... ΙΣΠΑΝΙΑ! αντε να ρθει το πασχα να παμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom