Αυστρία Vienna Hotels

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
απ οτι ειδα τα σχολια στο booking ειναι πολυ καλα..οποτε νομιζω οτι ειναι καλη επιλογη αν το εχεις βρει σε καλη τιμη..αν θες να σου προτεινω κατι αλλο πες μου μπατζετ κ ημερομηνιες
Για τήν τιμή απάντησα πιό πάνω στο σχόλιο του Traveller.Το βρήκα ίγο κάτω από τα 150.Αν υπάρχει κάποια ανάλογη πρόταση(τοποθεσία/παροχές) χαημηλότερα θα ήθελα προτάσεις.Τρίτη εβδομάδα του Νοεμβρίου και θέλουμε δύο δωμάτια.Το έχω κλείσει ήδη αλλά μπορώ να το ακυρώσω.
 
Last edited:

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Εγω όταν ειχα επισκεφτεί την Βιέννη είχα μείνει στο Hilton.
Είχα πάει με group βασικά και είχε σε αυτο το ξενοδοχείο διαμονή.
Δεν ξέρω τι τιμή έχει τώρα.....φαντάζομαι υψηλή.
 

oana

Member
Μηνύματα
47
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Γεια σας...έκλεισα εισιτηρια για Βιέννη 20-24/11! Έχω διαβάσει τα σχολεία σας και μου άρεσε πολυ το intercity!ευτυχως δεν το έκλεισα γιατί τελευταία στιγμή έμαθα πως χρεώνουν το Ίντερνετ 3€/hour!anyway....μου αρέσει το novotel,to bethoven Kai to mercure josefshof....αλλά ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει παει κάποιος πιο πρόσφατα να ,μήπως υπάρχουν πιο καινούργιες απόψεις....ααααα και μάλλον θα διαλέξουμε δωμάτιο χωρίς πρωινό γιατί για κάποιο περίεργο λόγο,ανεβαίνει πολυ το κόστος και το budget μας ειναι μέχρι 100€/day!!ασε που είμαι και έγκυος και θα ήταν ιδανικές οι αυστριακές πρωινές λιχουδιές....αυτά....
Αν έχετε χρόνο και όρεξη αναμένω συμβουλές....
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γεια σας...έκλεισα εισιτηρια για Βιέννη 20-24/11! Έχω διαβάσει τα σχολεία σας και μου άρεσε πολυ το intercity!ευτυχως δεν το έκλεισα γιατί τελευταία στιγμή έμαθα πως χρεώνουν το Ίντερνετ 3€/hour!anyway....μου αρέσει το novotel,to bethoven Kai to mercure josefshof....αλλά ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει παει κάποιος πιο πρόσφατα να ,μήπως υπάρχουν πιο καινούργιες απόψεις....ααααα και μάλλον θα διαλέξουμε δωμάτιο χωρίς πρωινό γιατί για κάποιο περίεργο λόγο,ανεβαίνει πολυ το κόστος και το budget μας ειναι μέχρι 100€/day!!ασε που είμαι και έγκυος και θα ήταν ιδανικές οι αυστριακές πρωινές λιχουδιές....αυτά....
Αν έχετε χρόνο και όρεξη αναμένω συμβουλές....
Το 2011 ειχα μείνει στο νοβοτελ το οποίο μου είχε αρέσει παρά πολυ
Το Δεκέμβριο του 2012 που ξανά βρέθηκα στη Βιεννη έμεινα στο Josefshof το οποίο ειναι και αυτο φοβερό και σε καλή τοποθεσία σαν το νοβοτελ..!!!
Μπορείς να ριξεις μια ματιά εδω http://www.norc.at/street-view/ για street view
Αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες εδω ειμαι..!!!
Μια συμβουλή επειδή θα εισαι εκεί Δεκέμβριο εγω θα σου πρότεινα να μείνεις στο Josef, ειναι δίπλα στο δημαρχείο που κάθε βραδυ θα εχει κάθε βραδυ κόσμο..!!!!
 

oana

Member
Μηνύματα
47
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Rome
To josefshof. Είναι ωραίο,και μου το δίνει για 4 νύχτες 332€ αλλά χωρίς πρωινό,έχει καλή τοποθεσίας ??δινω πολυ έμφαση στην καθαριότητα και στην τοποθεσίας εγω!οσο για το Hollmann θα το κοιτάξω!!!θα σας ενημερώσω
 

oana

Member
Μηνύματα
47
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Το Hollmann δυστυχώς ειναι πάνω από το budget μου...δεν θέλω να δώσω πάνω από 100€/day
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
To josefshof. Είναι ωραίο,και μου το δίνει για 4 νύχτες 332€ αλλά χωρίς πρωινό,έχει καλή τοποθεσίας ??δινω πολυ έμφαση στην καθαριότητα και στην τοποθεσίας εγω!οσο για το Hollmann θα το κοιτάξω!!!θα σας ενημερώσω
Το josefshof είναι σε εξαιρετική τοποθεσία και είναι mercure, οπότε από καθαριότητα δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Καλησπέρα,θα ήθελα προτάσεις για οικονομικό και κοντά στο κέντρο ξενοδοχείο στη Βιέννη.Στο booking τα κοίταξα αλλά είναι αρκετά ακριβά.3 διανυκτερεύσεις θα κάνω.Ευχαριστώ πολύ!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα,θα ήθελα προτάσεις για οικονομικό και κοντά στο κέντρο ξενοδοχείο στη Βιέννη.Στο booking τα κοίταξα αλλά είναι αρκετά ακριβά.3 διανυκτερεύσεις θα κάνω.Ευχαριστώ πολύ!
Ειχες κανει ερωτηση για 2 ξενοδοχεια σε αλλο θεμα...αυτα δεν σου κανουν?τα ξενοδοχεια που εχουν πει μελη,στο θεμα που ειμαστε,τα κοιταξες?Δες επισης οτι εχει συζητηθει Βιεννη...http://www.travelstories.gr/community/search/339208/?q=βιεννη&t=post&o=date&c[title_only]=1
 

vierinia

Member
Μηνύματα
27
Likes
17
Καλησπέρα,θα ήθελα προτάσεις για οικονομικό και κοντά στο κέντρο ξενοδοχείο στη Βιέννη.Στο booking τα κοίταξα αλλά είναι αρκετά ακριβά.3 διανυκτερεύσεις θα κάνω.Ευχαριστώ πολύ!
Για δες το delta hotel vienna. Είχα μείνει πρόσφατα. Τίμια επιλογή. Αρκετά οικονομικό (στο hotels.com και venere.com έχει την καλύτερη τιμή), άνετα δωμάτια. Δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο αν ψάχνεις πολυτέλειες αλλά είναι καλό Value for money. Τοποθεσία δεν είναι κεντρική αλλά είναι διπλά στο μετρό και 3 στάσεις από το κέντρο της Βιέννης. Σε 15 λεπτά θα είσαι κέντρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom