Volotea, εισιτήρια από 5€

Leo.d

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Καμία αεροπορική εταιρία δεν θα διακινδύνευση την ασφάλεια του αεροπλάνου για να προσφέρει χαμηλές τιμές. Ένα αεροπλάνο τους να πέσει και βρεθεί ότι δεν κάνανε σωστή συντήρηση, θα κλείσει η εταιρία ,σιότι ο κόσμος θα χάσει την εμπιστοσύνη του.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ακούω από πολύ κόσμο πως επειδή πλήρωσα 5€ εισιτήριο είναι αμφίβολο αν το αεροπλάνο μείνει στον αέρα.
Καλύτερα. Περισσότερα φθηνά εισιτήρια για μας τους υπόλοιπους. Φυσική επιλογή α λα αερο-ταξιδιωτικά...
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Εγω που πηγα Σοφια χωρις να πληρωσω μια για εισητηριο, ο πιλοτος εσβησε τους κινητηρες στον αερα για οικονομια στο καυσιμο απο οσο μας ειπε, δεν ειχαμε προβλημα ομως, κατι ελατα ξυσαμε και σπασαμε μια μυτη βουνοκορφης. Ολα καλα. :)
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Εγώ βρήκα για το Μάιο Σαντορίνη με 9 ευρώ και μόλς πήγα να κάνω την αγορά με πέταξε έξω και το έβαλε 15 ευρώ.
Ενώ είχα βρει 9 πήγαινε και 9 έλα , δηλαδή τσαμπα.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.266
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Εγώ βρήκα για το Μάιο Σαντορίνη με 9 ευρώ και μόλς πήγα να κάνω την αγορά με πέταξε έξω και το έβαλε 15 ευρώ.
Ενώ είχα βρει 9 πήγαινε και 9 έλα , δηλαδή τσαμπα.
Αυτό το κάνει όταν επιλέγεις πάνω από 1 εισιτήριο. Δοκίμασε να τα κλείσεις χωριστά.
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Αυτό το κάνει όταν επιλέγεις πάνω από 1 εισιτήριο. Δοκίμασε να τα κλείσεις χωριστά.
Επειδή το ξέρω, ένα πήγα να κλείσω αλλά δεν τα κατάφερα.
Τώρα θα προσπαθήσω από άλλο υπολογιστή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.250
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom