Volotea, πτήσεις από 1€

paefstra

Member
Μηνύματα
13.171
Likes
41.570
Δεν φαινεται πουθενα η κρατηση μου στο προφιλ μου, δε μπορω να την βρω στην αναζητηση ενω εχω screenshot με confirmation number. Μη χειροτερα...Επίσης χρεώθηκα το εισιτήριο
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Δεν φαινεται πουθενα η κρατηση μου στο προφιλ μου, δε μπορω να την βρω στην αναζητηση ενω εχω screenshot με confirmation number. Μη χειροτερα...Επίσης χρεώθηκα το εισιτήριο
Αυτό δεν είναι τίποτα, την ώρα που έκλεινα άλλαξε η τιμή και πήγαν να μου πέσουν τα μαλλιά!! Αν αυτός που έκλεισε το εισιτήριο για τις 12 Ιουνίου είναι από το φόρουμ, να μιλήσει τώρα.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.328
Αυτό δεν είναι τίποτα, την ώρα που έκλεινα άλλαξε η τιμή και πήγαν να μου πέσουν τα μαλλιά!! Αν αυτός που έκλεισε το εισιτήριο για τις 12 Ιουνίου είναι από το φόρουμ, να μιλήσει τώρα.
Εγώ έκλεισα για 28 Ιουνίου, να μιλήσω ή να σωπάσω για πάντα; :rolleyes:
 

Sakis.serres

Member
Μηνύματα
38
Likes
25
Η αλήθεια είναι ότι εγώ είχα πάρει email λίγα λεπτά μετά την κράτηση, για το Άκτιο - Νάπολη. Μήπως να επικοινωνήσεις μαζί τους;
Αυτο που λες Άκτιο ειναι αυτο που έκλεισα κ εγω ε; το αεροδρόμιο που λέει στο εισητηριο Πρέβεζα/Λευκάδα ;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Εγώ έκλεισα για 28 Ιουνίου, να μιλήσω ή να σωπάσω για πάντα; :rolleyes:
όχι εσύ είσαι καλά, έτσι και αλλιώς δεν με βόλευε αυτή η ημερομηνία, αυτόν θέλω να βρω που έκλεισε την ίδια ώρα με εμένα στις 12 Ιουνίου...αχχχχχχ
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.328
όχι εσύ είσαι καλά, έτσι και αλλιώς δεν με βόλευε αυτή η ημερομηνία, αυτόν θέλω να βρω που έκλεισε την ίδια ώρα με εμένα στις 12 Ιουνίου...αχχχχχχ
Εσύ που έκλεισες την ίδια ώρα με τον @jimp , μην τυχόν κι εμφανιστείς.... ψάχνει εισιτήριο για την ίδια πτήση ο φίλος :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.368
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom