Volotea Volotea

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Εαν είσαι μέλος megavolotea, μπορείς να επωφελείσαι της τιμής και για τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας (εως 4 ) αν καταλαβαίνω καλά, σωστά? Δεν χρειάζεται ξεχωριστή συνδρομή για το κάθε μέλος?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Σήμερα λήγει η προσφορά για Megavolotea.


Παίρνεις την επιβράβευση κι ας έχεις κλείσει ξανά μαζί τους - όχι από την εφαρμογή?
Θυμάμαι το διαφήμιζε πριν καιρό.
Εμενα μου ηρθε η ενημερωση παροτι ειμαι πελατισσα 5ετιας χωρις αστερισκους. Μονο πρωτη χρηση απο την εφαρμογη ελεγε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Αρχοντισσα, το 20αρικο για τα γενεθλια το δινει την ημερα των γενεθλιων, να υποθεσω;
Γιατι δεν μου παιρνει την ταυτοτητα μου -ως φιλος - δειχνει συνεχεια αλλα τιποτα...
Θελει ανεβασμα ταυτοτητας? Δεν φτανει η συμπληρωση του προφιλ?
Αλλες εταιρειες μας ευχονται απο το προφιλ μονο.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Υποψιν το voucher των 20 ευρω για γενεθλια θα ειναι ενεργο για 15 μερες μονο. Αν καποιος κλεισει πρωτη φορα απο την εφαρμογη παιρνει και 15 ευρω επιβραβευση.
Μην το ψειριζετε για 10 ευρω ειδικα αν πετατε Γαλλια που ειναι φαρμακι οι τιμες. Απεριοριστες αλλαγες πληρωνονται ακριβουτσικα στην Aegean.
Η @vanda η πιστη πελατισσα το ειδε?
Οχι δεν το ειδα ακομη. Ευχαριστω.:)

Αλλά εγώ έχω εγκατεστημένη την εφαρμογή ούτως ή άλλως.
Δεν θυμάμαι όμως αν έχω κλείσει από την εφαρμογή ή πάντα κλείνω από την ιστοσελίδα.

Τί από τα δύο ισχύει για το δώρο; Η εγκατάσταση ή η πρώτη αγορά;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Οχι δεν το ειδα ακομη. Ευχαριστω.:)

Αλλά εγώ έχω εγκατεστημένη την εφαρμογή ούτως ή άλλως.
Δεν θυμάμαι όμως αν έχω κλείσει από την εφαρμογή ή πάντα κλείνω από την ιστοσελίδα.

Τί από τα δύο ισχύει για το δώρο; Η εγκατάσταση ή η πρώτη αγορά;
Δεν λεω αυτο. Δες πιο πανω. Μεχρι σημερα γινεσαι Megavοlotea με 10 ευρω και εχεις δωρεαν 10κιλες για ολη την οικογενεια για εναν χρονο!
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.176
Likes
5.337
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Δεν λεω αυτο. Δες πιο πανω. Μεχρι σημερα γινεσαι Megavοlotea με 10 ευρω και εχεις δωρεαν 10κιλες για ολη την οικογενεια για εναν χρονο!
Τα 15 € απο την πρωτη κρατηση στο app ποτε τα βλεπω ;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Μόλις έκανα και τη μάνα μου Megavolotea, που αποφάσισε ότι είναι ταξιδιάρα ψυχή στα 50 της.
Η μόνη βλακεία είναι ότι έχει γενέθλια μες στις επόμενες ημέρες και δε βρίσκω κάτι καλό να κάνουμε απόσβεση το 20αρικακι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Μόλις έκανα και τη μάνα μου Megavolotea, που αποφάσισε ότι είναι ταξιδιάρα ψυχή στα 50 της.
Η μόνη βλακεία είναι ότι έχει γενέθλια μες στις επόμενες ημέρες και δε βρίσκω κάτι καλό να κάνουμε απόσβεση το 20αρικακι.
Επιστροφη με 9ευρα απο Γαλλια η Ιταλια. Για το πηγαινε ο,τι σας φωτισει ο Μεγαλοδυναμος.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Μπορουμε να το σπασουμε και να μην το ξοδεψουμε με τη μια δηλαδη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.415
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom