Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

kgian

Member
Μηνύματα
15
Likes
22
Καλημέρα και καλή χρονιά.

Έκλεισα αεροπορικά Αθήνα-Βαρκελώνη με to travel plan. Έλεγε iberia αλλά αφού τα έκλεισα είδα operated by vueling. Ευτυχώς είναι το optima fare που περιλαμβάνει και μια βαλίτσα 23kg στον καθένα. 2 άτομα 209€ και καλές ώρες. Νομίζω μια χαρά!
 

kgian

Member
Μηνύματα
15
Likes
22
16-21 Φεβρουαρίου. Ταξίδι αστραπή με στόχο να πάω στο Νο 1 εστιατόριο του κόσμου!
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλησπέρα! Θέλω να ταξιδέψω για Βαρκελώνη, το πρώτο 15ήμερο του Αυγούστου. Είχα βρει κάποια εισιτήρια με aegean στα 320€ αλλά μέχρι να καταληξουμε πέταξε το πουλάκι. Στην παρούσα φάση μονόδρομος είναι η vueling. Ερώτηση: Αν κάνω αγορά εισιτηρίου basic μπορώ να προσθέσω βαλίτσα μετά; Θα πάμε 2 άτομα αλλά δεν θέλω να αγοράσω εισιτήρια για βαλίτσα για για τους 2! Βλέπω ότι δεν κάνουν check in από το internet οπότε προφανώς δεν θα υπάρχει και διαχείρηση κράτησης όπως έχει η aegean πχ. Αν αγόραζα ένα basic και ένα optima θα είμαστε σε διαφορετικές θέσεις με τον άντρα μου ε;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
μπορώ να προσθέσω βαλίτσα μετά;
Ναι
θα είμαστε σε διαφορετικές θέσεις με τον άντρα μου ε;
Θα δώσεις τα διαβατήρια η ταυτότητες στο γκισέ μαζί με τις κρατήσεις και θα ζητήσεις να σας βάλουν μαζί.
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Άμα μπορώ να βάλω βαλίτσα όλα οκ. Πάντως στο online check in είχε την επιλογή athens. Να άνοιξε η επιλογή; μπα ε;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Βιάζεσαι.Η πτήση είναι τον Αύγουστο.
Και το ον λαιν τσεκ ιν δεν είναι διαθέσιμο στην Αθήνα
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Το ξέρω αυτό... Υπάρχει και κόσμος όμως που διαβάζει και πετάει πολύ νωρίτερα από εμένα οπότε είπα να το γράψω
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Καλησπέρα. Μια ερώτηση σε όσους ξέρουν.θα ταξιδέψουμε το καλοκαίρι ΔΩΔΕΚΑ άτομα με vueling για Μπαρτσελονα. Μόνο να πάμε.θελουμε οι μισοί να έχουν εκτός από μια μικρή βαλίτσα των δέκα κιλών και μια μεγάλη των είκοσι κιλών.οι άλλοι μισοί θα ταξιδέψουν μόνο με μια βαλίτσα των δέκα κιλών.Ερωτηση μπαίνω στο σάιτ της vueling θα πρέπει για τους έξι πρώτους να πατήσω την optima για τα εισιτήρια και για τους δεύτερους την basic;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.879
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom