Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πάρτε και μια καλή ειδησούλα... το καλοκαίρι , από Ιούνιο μέχρι μέσα Σεπτέμβρη, ATH-BIO δυο φορές την εβδομάδα...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Πάρτε και μια καλή ειδησούλα... το καλοκαίρι , από Ιούνιο μέχρι μέσα Σεπτέμβρη, ATH-BIO δυο φορές την εβδομάδα...
Το εχω γραψει ακριβως πανω απο εσενα, ξεκινανε απο τελη Μαρτιου δυο φορες την εβδομαδα, BILBAO AIR Bolet, ελπιζω να μην αλλαξε τιποτα και παει απο Ιουνη.
 

nafsi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Έχω ένα πρόβλημα με την vueling.
Προσπάθησα να κλείσω την πτήση μου με μία κάρτα που έχω visa debit και μου έβγαζε διαρκώς να αλλάξω τον τρόπο πληρωμής.
Έκανα κάποιες απόπειρες με την mastercard του φίλου μου και πάλι δεν έγινε η κράτηση.
Ωστόσο, φαίνεται μέσα από την κάρτα του ότι έχουν δεσμευτεί κάποια χρήματα (όσες και οι απόπειρες που έκανε να κλείσει τα εισιτήρια) ενώ στη σελίδα της τράπεζας (eurobank) δε φαίνεται κάτι τέτοιο. Δε μου έχει έρθει κανένα mail επιβεβαίωσης της κράτησης. Υπάρχει περίπτωση να χάθηκαν τα χρήματα??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Δεν νομίζω. Κάποια εξήγηση θα υπάρχει και είναι βέβαιο ότι μιλώντας με την τράπεζα θα σου δώσουν εξηγηση. Αν όντως έχει γίνει η χρέωση μίλα με την αεροπορική και θα το τακτοποιήσουν.
 

faintaki

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
παιδια καλησπερα.θελω μια βοηθεια
εκλεισα μεσω travelplanet24 εισητηρια για βαρκελωνη με την vueling τον απριλιο.εχω λαβει e-ticket,αποδειξη...ολα μια χαρα.ομως οταν μπαινω στο επισημο site vueling.com και παταω manage your booking δε δεχεται το email μεσω του οποιου επικοινωνουσα με travelplanet24.μου λεει πως ειναι invalid .τι να κανω?εχει γινει καποιο λαθος?
 

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Δεν είχα καθολου καλη εμπειρία με αυτη την εταιρεια..Άλλαξαν προορισμό οι αποσκευές αρκετών επιβατών.Τις παραλάβαμε μετα απο μια βδομάδα.Οι θέσεις ηταν πολυ αβολες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.224
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom