Wizz Air wizz air check in

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
παιδια εχω ενα προβλημα και θα ηθελα οποιοσ ξερει να μ πει...μπαινω να κανω check in και δεν με αφινει μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο ακομα αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι ειδει στισ 30 μερεσ που λεει...8/4 ειναι το ταξιδι...τι να κανω???
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Επιμονή. Συνήθως οι περισσότερες εταιρείες το κάνουν 1-2 μέρες πριν την αναχώρηση. Εντύπωση μου προκαλεί για την wizz να λέει 1 μήνα πριν
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
παιδια εχω ενα προβλημα και θα ηθελα οποιοσ ξερει να μ πει...μπαινω να κανω check in και δεν με αφινει μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο ακομα αλλα το θεμα ειναι οτι ειμαι ειδει στισ 30 μερεσ που λεει...8/4 ειναι το ταξιδι...τι να κανω???
Είσαι 30 μέρες και από την πτήση της επιστροφής;
Οπότε κάνε υπομονή!
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
ευχαρηστω παιδια το ελησα το θεμα πηρα τηλ και μου ειπαν οτι κατι ειχε γινει στο συστιμα τουσ και αργησαν να ανοιξουν τα check in και κατι τετοιεσ βλακιεσ τεσπα το θεμα ειναι οτι το εκανα σημερα...
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ORLANDO AMERICA
παιδια να ρωτησω κατι..που ειναι στην βουδαπεστι το κεντρικο terminal δηλαδη εκει που ειναι και το μ1,μ2,μ3?
 

lefkothea91

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, σήμερα έκανα online check in με την wizzair και μόλις εκδόθηκε η κάρτα επιβίβασης στο όνομα μου είχε ΜR Nikolaidou και όχι ΜS πήγα να το αλλάξω και θέλει άλλα 90 ευρώ, πιστεύετε θα έχω πρόβλημα? Έχω αγχωθεί λιγάκι.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, σήμερα έκανα online check in με την wizzair και μόλις εκδόθηκε η κάρτα επιβίβασης στο όνομα μου είχε ΜR Nikolaidou και όχι ΜS πήγα να το αλλάξω και θέλει άλλα 90 ευρώ, πιστεύετε θα έχω πρόβλημα? Έχω αγχωθεί λιγάκι.
Νομίζω δεν θα έχεις θέμα εφόσον το όνομα είναι σωστό.Συνήθως χρεώνουν αν το όνομα δεν ανταποκρίνεται στην ταυτότητα ή το διαβατήριο σου...Αν είσαι κοντά στο αεροδρόμιο πας και τους κάνεις μια ερώτηση για να είσαι 100% σίγουρη...Το τηλέφωνο τους για πληροφορίες είναι το 9011 400 693 (Rate per minute Landline: 1.48 EUR ; Mobile: 1.57 EUR)..Καλά να περάσεις...
 

lefkothea91

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Νομίζω δεν θα έχεις θέμα εφόσον το όνομα είναι σωστό.Συνήθως χρεώνουν αν το όνομα δεν ανταποκρίνεται στην ταυτότητα ή το διαβατήριο σου...Αν είσαι κοντά στο αεροδρόμιο πας και τους κάνεις μια ερώτηση για να είσαι 100% σίγουρη...Το τηλέφωνο τους για πληροφορίες είναι το 9011 400 693 (Rate per minute Landline: 1.48 EUR ; Mobile: 1.57 EUR)..Καλά να περάσεις...
Σε υπερευχαριστώ για την απάντηση, εννοείται πως μελετάω τις αναλυτικές πληροφορίες που έχεις παραθέσει για την Βουδαπέστη.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Παιδιά καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, σήμερα έκανα online check in με την wizzair και μόλις εκδόθηκε η κάρτα επιβίβασης στο όνομα μου είχε ΜR Nikolaidou και όχι ΜS πήγα να το αλλάξω και θέλει άλλα 90 ευρώ, πιστεύετε θα έχω πρόβλημα? Έχω αγχωθεί λιγάκι.
Οχι
 
Last edited by a moderator:

Aggelos1263456789

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα. Σχετικά με την wizzair. Εκανα το check in online και αφού το ολοκλήρωσα είδα ότι ο αριθμός της ταυτότητάς μου είναι λανθασμένα γραμμένος (γιατί είχα τη γραμματοσειρά στα Ελληνικά και δεν αναγνωρίζει τα γράμματα καθώς ήθελε σε λατινικά, χωρίς ασφαλώς να σε ενημερώνει κάπου γι αυτό). Γνωρίζετε αν θα αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα;
 

Travelgrth

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Καλησπέρα σας, η Wizzair κατά το online Check-in γράφει upload documents (σάρωσε τι έγγραφο σας). Αλλά δυστυχώς μου βγάζει σφάλμα δεν πιάνει το όνομα στα αγγλικά. Ξέρετε εάν είναι υποχρεωτικό; δηλαδή σκαναρει την φωτογραφία και δεν την εγκρίνει.
Να συνεχίσω; ξέρετε εάν είναι υποχρεωτικό;
Συμπληρώνω όλα τα στοιχεία κανονικά απλά γράφει και αυτό δεν ξέρω εάν είναι υποχρεωτικό.
Ευχαριστώ πολύ.
A8D128B5-FE14-4818-AFE7-66B1347A49B3.jpeg
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.628
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom