Wizz Air Wizz air news

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Last edited:

Ioannis13

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, πετάω αύριο για Αυστρία και κάνοντας το check in δεν μου ζήτησε στοιχεία ταυτότητας παρά μόνο τα πιστοποιητικά εμβολιασμού από τα οποία το 1 από τα 4 δεν το σκαναρε και μου έλεγε να το κάνω χειροκίνητα χωρίς να έχει κάποια τέτοια επιλογή. Το προχώρησα έτσι και μου έβγαλε κανονικά boarding pass που σε όλα έχει στην μέση το <<VAC>> εκτός από αυτό. Λέτε να έχω κάποιο πρόβλημα;
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα παιδια!Η wizzair απο αθηνα εχει ακυρωσει ολες τις πτησεις προς μιλανο(malpensa) ολο τον ιανουαριο και τον φεβρουαριο..3 φορες μου ακυρωσε τις πτησεις..τραγικο
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
καλησπερα παιδια!Η wizzair απο αθηνα εχει ακυρωσει ολες τις πτησεις προς μιλανο(malpensa) ολο τον ιανουαριο και τον φεβρουαριο..3 φορες μου ακυρωσε τις πτησεις..τραγικο
Δεν είναι μόνο η wizz, αρκετές ακύρωσαν πτήσεις ενόψει της κατάστασης για το μήνα Ιανουάριο και αρχές Φεβρουαρίου. Για να δούμε πως θα πάει κι αυτό...
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
δυσκολη κατασταση..μαλλον θα πρεπει να κλεινουμε πτησεις την τελευταια στιγμη..με αυτην την αβεβαιότητα παλι βλεπω τον κοσμο να μην ταξιδευει και πολυ μεχρι να φτιαξουν τα πραγματα!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Μου πεταει ειδοποιηση το app της wizz τον τελευταιο καιρο,οτι εχει -5€ σε αγορες στο service on board(φαγητου)..μπαινοντας μεσα στο app και στη πτηση μου δε βρισκω κατι σε μορφη κουπουνιου ας το πουμε ετσι..οποτε αν παραγγειλω εγω εν πτηση πως θα παρω τα -5€ στην αγορα μου;του χει ρθει κανενος αλλου και το χει χρησιμοποιησει;
 
D

Delmem38110

Guest
άνοιξε δρομολόγιο από Σόφια η γουιζ για ριαντ από Απρίλιο και μετά...
ξεκινάει πάλι το αμπουνταμπι και το ντουμπαι από φθινόπωρο
μέσο όρο τιμής 50 ευρώ ανά διαδρομή. ενώ η Αθήνα ζητάει 130 ανά διαδρομή περίπου. για εμάς στη βόρειο Ελλάδα μας συμφέρει.
τσιμπήσαμε δυο για να μην πάει χαμένο το πορτοφόλι που έληγε σε μερικές βδομάδες. όχι ότι δεν θα πάμε φυσικά.
και με αυτή τη μικρή δωρεάν αγορά κλειστήκαν όλα τα μεγάλα βασικά ταξίδια μέχρι και το τέλος του 23, μένουν μόνο οι τσόντες.
καλό ψάξιμο για το 24 λοιπόν.
 
Last edited by a moderator:
D

Delmem38110

Guest
Πότε πετάτε Σαουδικη ; Κι εμείς κλείσαμε . Πράγματι συμφέρει ! Θα κάνουμε και τη βόλτα μας στη Σόφια.
το ταξίδι είναι για τις επόμενες γιορτές των Χριστουγέννων. 12 μέρες περίπου με λίγο Μπαχρέιν.
ας ελπίσουμε μόνο να μην ακυρώσει η γουιζ το δρομολόγιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.646
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom