Ντουμπάι Xριστούγεννα

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι νομίζω ότι είναι λέξεις της ίδιας ρίζας, και σημαίνουν πύργος (στην περίπτωση του Ναυπλίου πυροβολαρχείο)
 

terry

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
μπορει καποιος να μου πει σε πια περιοχει να ψαξω για ξενοδοχειο..?
στο booking.com αριστερα εχει τις ονομασιες περιοχων που βρισκοντε τα ξενοδοχεια, εχει καποιος να προτινει καποια περιοχη..?
 

mairi5

Member
Μηνύματα
66
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Αγιος Δομινικος
Δεν ξανα μπαίνω στο συγκεκριμένο φόρουμ είστε για γέλια και κλάματα!Να σας χαίρονται οι επόμενοι!Άντε γειά!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλέ τι έγινε πάλι; Μαίρη γιατί είσθε ευέξαπτη;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Δεν ξανα μπαίνω στο συγκεκριμένο φόρουμ είστε για γέλια και κλάματα!Να σας χαίρονται οι επόμενοι!Άντε γειά!!
Όχι μη! Μην μας απειλείς!

μπορει καποιος να μου πει σε πια περιοχει να ψαξω για ξενοδοχειο..?
στο booking.com αριστερα εχει τις ονομασιες περιοχων που βρισκοντε τα ξενοδοχεια, εχει καποιος να προτινει καποια περιοχη..?
Αναλόγως τα χρήματα που θες να διαθέσεις. Όπου και να επιλέξεις πάντως, είναι εύκολο να μετακινηθείς, τα ταξί είναι πάμφθηνα.

Ιδέες γενικά για το τι να κάνεις κοίταξε εδώ:

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...E5%F2-%F3%F4%EF-%ED%F4%EF%F5%EC%F0%DC%E9.html

(στην τελευταία σελίδα υπάρχει μια περίληψη με όλα τα τιπς αν βαριέσαι να διαβάσεις όλη την ιστορία)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δεν ξανα μπαίνω στο συγκεκριμένο φόρουμ είστε για γέλια και κλάματα!Να σας χαίρονται οι επόμενοι!Άντε γειά!!

Καλά κάνεις και δεν ξαναμπαίνεις στο συγκεκριμένο φόρουμ ,γούστο σου και καπέλο σου ,λογαριασμό δεν δίνεις πουθενά !!!!!!!!!!!!!!

Αλλά αυτό για γέλια η κλάματα που κολλάει Βρε Mairi5 :shock:.
Μπορείς να μου πείς που είδες το αστείο και που το τραγικό να κλάψουμε η να γελάσουμε παρέα .
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλά κάνεις και δεν ξαναμπαίνεις στο συγκεκριμένο φόρουμ ,γούστο σου και καπέλο σου ,λογαριασμό δεν δίνεις πουθενά !!!!!!!!!!!!!!

Αλλά αυτό για γέλια η κλάματα που κολλάει Βρε Mairi5 :shock:.
Μπορείς να μου πείς που είδες το αστείο και που το τραγικό να κλάψουμε η να γελάσουμε παρέα .
'Ασε Χρήστο, τα νέα μέλη τελευταία μπαίνουν λίγο φορτωμένα :clap: Ούτε στην εφορία να παραπονεθούν για την έκτακτη εισφορά τέτοια νεύρα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom