Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τον Αύγουστο ξεκίνησε η νέα σειρά Rubicon. Έχουν ήδη παιχτεί 7 επεισόδια και φαίνεται προς το παρόν πολύ ενδιαφέρουσα.

Έχει να κάνει με μια αμερικάνικη κυβερνητική υπηρεσία (και κυρίως με μια συγκεκριμένη ομάδα υπαλλήλων) οι οποίοι εξειδικεύονται στο να σπάνε κώδικες και να αναγνωρίζουν πρότυπα.

Σκοτεινή, με πολιτικές και όχι μόνο συνομωσίες, έχει καλή "ατμόσφαιρα", ενδιαφέρουσες ερμηνείες, αλλά είναι και αρκετά αργή.
Πάντως δείχνει πολλά υποσχόμενη, εκτός αν καταντήσει ...lost.
 

leprechaun

Member
Μηνύματα
25
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδία, Μπαλί
Ρε παιδιά!κάποιος που να βλέπει Dexter?anybody?η καλύτερη σειρά ever,απλά τα σπάει!!!αναμένουμε με κομμένη την ανάσα τον 5ο κύκλο!επίσης βλέπω φανατικά
-desperate housewives
-how i met your mother
-true blood
-supernatural
και εννοείται sex and the city k friends..σταθερές αξίες!έχω δει επίσης 1ο κύκλο six feet under-πολύ ωραία σειρά κ λίγο big bang theory-τρελό γέλιο!..κ από ιατρικά μόνο dr house,βασικά επειδή λατρεύω τον ηθοποιό που τον υποδύεται (hugh laurie)..Αλήθεια,τί τρέλα έχουν οι αμερικάνοι με τις ιατρικές σειρές κ βγάζουν όλο τέτοιες όπως εντατική,house,greys anatomy?όσο για lost κ prison break,δεν έχω δει ούτε ένα επεισόδιο οπότε δε μπορώ να πω κάτι...πάντως θα το ξαναπώ...δείτε DEXTEEEER!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ρε παιδια μια ειναι η σειρα!! Gossip girl !!!!
δειτε τι θα φορεθει την επομενη σαιζον!! Και τιπς για την πολη.
Το καλοκαιρι πεσαμε στα γυρισματα της σειρας στην Νεα Υορκη στο Upper east side και κυριολεκτικα οι φανς ειχαν κατακλυσει τους γυρω δρομους !
Η σειρα γνωριζει τεραστια επιτυχια στις ΗΠΑ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ βλέπω Dexter, φανατικά, έχουμε γράψει και πιο πριν στο τόπικ γι'αυτή τη σειρά, για μένα μία από τις καλύτερες της τελευταίας δεκαετίας. Το δε φινάλε στον 4ο κύκλο ήταν, απλά, από τα καλύτερα φινάλε σε σεζόν τηλεοπτικής σειράς (για να μην πω το καλύτερο).

Περιμένω εναγωνίως την έναρξη της 5ης σεζόν! 10 μέρες έμειναν!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ρε παιδια μια ειναι η σειρα!! Gossip girl !!!!
δειτε τι θα φορεθει την επομενη σαιζον!! Και τιπς για την πολη.
Το καλοκαιρι πεσαμε στα γυρισματα της σειρας στην Νεα Υορκη στο Upper east side και κυριολεκτικα οι φανς ειχαν κατακλυσει τους γυρω δρομους !
Η σειρα γνωριζει τεραστια επιτυχια στις ΗΠΑ
ελεος πια με το gossip girl..η χειροτερη σειρα ever ειναι..ουπς!ξεχασα το glee, αυτη ειναι η χειροτερη σειρα κι ας γνωριζει τρελη επιτυχια στην αμερικη..

dexter και desperate εχουν πρεμιερα την ιδια μερα!!!αντε, λιγο εμεινε ακομη!υπομονη!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Και 23 του μήνα big bang theory

 
Last edited by a moderator:

ΝΑΝΑΕΑ

Member
Μηνύματα
30
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
και πάλι Βραζιλία!
Επιτέλους! :clap:Μου είχε λείψει πολύ το Big Bang Theory όλο το καλοκαίρι.
Είναι η μόνο σείρα που παρακολουθω, λόγω περιορισμένου χρόνου. Αν πέσω πάνω σε friends, sex and the city, desperate housewifes, εντάξει, δεν λέω όχι;). Μου αρέσει πολύ και το supernatural.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Desperate housewives-respect...
Grey's anatomy- Ο 6ος κύκλος μου φάνηκε πολύ βαρετός,ίσως φταίει ότι ήμουν φαν της Ίζυ.
Gossip girl- Μπορεί στην αρχή να το ξεκίνησα για πλάκα ,έχει γίνει όμως από τα αγαπημένα μου...Λατρεύω τα ρούχα τους.........
True blood- Κάθε πέρσι και καλύτερα...Δεν ξέρω αν θα το ξαναδώ έπειτα από τον απαράδεκτο 3ο κύκλο..
Bones- Φέτος το καλοκαίρι είδα 5 σαιζόν σε 1,5 μήνα περίπου..Αναμένω την 6η..Είναι τέλειο!!!!!!
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
HOUSE MD. Ο πιο μεγαλοφυής - τρελός - γοητευτικός - παράξενος - αλαζονικός -απίστευτος χαρακτήρας ever. Οι ατάκες του μία και μία. Περιμένω με ανυπομονησία τον έβδομο κύκλο. Άλλά αν υποψιαστώ οτι θα νοικοκυρευτεί....θα πεθάνω....
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
2 μερες μετα την πρεμιερα του dexter και των desperate και κανενα σχολιο??

λοιπον, οι desperate επανηλθαν δυναμικα!!με προσθηκη νεων προσωπων, με χιουμορ, με νεα μετωπα να ανοιγουν...!!ποτε τελειωσε το επεισοδιο ουτε που καταλαβα!!το μονο σιγουρο ειναι οτι ηθελα κι αλλο!!

για τον dexter τωρα..βαρυ το κλιμα, μετα το τελευταιο επεισοδιο της προηγουμενης σεζον!το νεο επεισοδιο επιασε τα πραγματα απο το σημειο ακριβως που ειχαν μεινει!λογικα απο το επομενο επεισοδιο θα αρχισουν να τρεχουν οι εξελιξεις!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Latina, όπως τα λες. Ξεκίνησαν και τα δύο καλά, να δούμε πώς θα εξελιχθούν οι κύκλοι. :D
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
fan των desperate. ωραιο επεισόδιο. πλάκα, εξέλιξη, πολύ καλό γενικά.
φέτος παρακολουθώ και αυτή την "κωμωδία" με την γυναίκα που έχει καρκίνο και δεν το λέει στους δικούς τους αλλά αλλάζει τη ζωή της. Δεν θυμάμαι τίτλο. Κάτι με "C".
και φυσικά...big bang theory, modern family κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.499
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom