Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
δεν σου δημιουργούν πρόβλημα με το παραμικρό.Το πρόβλημα το δημιουργεί ο καθένας στον εαυτό του όταν δεν τηρεί τυος κανονισμούς της εταιρείας.ούτε ψιλά γράμματα έχει ούτε κρυφές χρεώσεις.οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι από την αρχή στο τι προσφέρουν και τι χρεώνουν.αρκεί να είσαι τυπικός!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δεν σου δημιουργούν πρόβλημα με το παραμικρό.Το πρόβλημα το δημιουργεί ο καθένας στον εαυτό του όταν δεν τηρεί τυος κανονισμούς της εταιρείας.ούτε ψιλά γράμματα έχει ούτε κρυφές χρεώσεις.οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι από την αρχή στο τι προσφέρουν και τι χρεώνουν.αρκεί να είσαι τυπικός!!
να σε φιλήσω κοπελάρα μου :*
 

LIA_G

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
ευχαριστω και παλι για τις γρηγορες απαντησεις :)
κατι τελευταιο, υπαρχει τροπος να δεις ξανα τα στοιχεια που εβαλες την ωρα του check in?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
elenitsa2012 said:
δεν σου δημιουργούν πρόβλημα με το παραμικρό.Το πρόβλημα το δημιουργεί ο καθένας στον εαυτό του όταν δεν τηρεί τυος κανονισμούς της εταιρείας.ούτε ψιλά γράμματα έχει ούτε κρυφές χρεώσεις.οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι από την αρχή στο τι προσφέρουν και τι χρεώνουν.αρκεί να είσαι τυπικός!!
Ότι δεν επιστρέφουν φόρους αεροδρομίων σε άτομα που δε χρησιμοποιούν το εισιτήριό τους και μέχρι πρόσφατα αρνούνταν να συμμορφωθούν με την ευρωπαική νομοθεσία σε περιπτώσεις ακυρώσεων/καθυστερήσεων πτήσεων ως προς την παροχή διευκολύνσεων στους επιβάτες, αποτελούν υπαρκτά θέματα των πρακτικών που ακολουθεί η συγκεκριμένη αεροπορική.

Sent from my iPod using Travel stories
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Ότι δεν επιστρέφουν φόρους αεροδρομίων σε άτομα που δε χρησιμοποιούν το εισιτήριό τους και μέχρι πρόσφατα αρνούνταν να συμμορφωθούν με την ευρωπαική νομοθεσία σε περιπτώσεις ακυρώσεων/καθυστερήσεων πτήσεων ως προς την παροχή διευκολύνσεων στους επιβάτες, αποτελούν υπαρκτά θέματα των πρακτικών που ακολουθεί η συγκεκριμένη αεροπορική.

Sent from my iPod using Travel stories
ναι αλλά όλα αυτά τα ξέρεις από πριν.δεν παίρνεις γουρούνι στο σακί;)
Εγώ αναφερόμουν στα της κράτησης.Σε όποιον δεν αρέσει απλά ...βρίσκει άλλη εταιρεία.Μη θέλουμε να ταξιδεύουμε με 16 ευρώ και να έχουμε και απαιτήσεις!
 

LIA_G

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Παιδια αλλη μια ερωτηση...
διαβαζω στην ιστοσελιδα της ryan αντικειμενα που δεν επιτρεπονται στις αποσκευες (οχι χειραποσκευες). Και εχω μεινει... Οχι χαπια, οχι τσιγαρα, οχι φακοι επαφης, οχι εγγραφα, καπνος, κοσμηματα, καμερα...? Ισχυει τωρα αυτο??
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.414
Παιδια αλλη μια ερωτηση...
διαβαζω στην ιστοσελιδα της ryan αντικειμενα που δεν επιτρεπονται στις αποσκευες (οχι χειραποσκευες). Και εχω μεινει... Οχι χαπια, οχι τσιγαρα, οχι φακοι επαφης, οχι εγγραφα, καπνος, κοσμηματα, καμερα...? Ισχυει τωρα αυτο??
Τους φακούς επαφής τους βάζω στο διάφανο σακκουλάκι και τους παίρνω στην χειραποσκευή. Το υπόλοιπα γιατί να τα βάλεις στην αποσκευή; Στην χειραποσκευή είναι πιο ασφαλή.
 

LIA_G

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
επειδη φευγω για καποιο χρονικο διαστημα, θελω να χω μαζι μου καποια φαρμακα που μου εδωσε ο γιατρος.. Και ειδα αυτο στην ιστοσελιδα και φρικαρα. ξερετε σιγουρα οτι δεν ισχυει?
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Αν δεν κάνω λάθος, τα χάπια που σου έδωσε ο γιατρός είναι με συνταγή.. Την συνταγή ΠΡΕΠΕΙ να την έχεις μαζί σου και υπάρχει περίπτωση να στην ζητήσουν.. Έχει τύχει σε μια γνωστή κάτι ανάλογο..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.923
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom