Ανταπόκριση από Australian Open

makisg

Member
Μηνύματα
4.743
Likes
15.239
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν είναι να τον δαγκώσουμε, τον δαγκώνω και εγώ:bleh::bleh:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.901
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Αύριο που θα ξαναπάω θα κάνω ολόκληρη εκπομπή, θα έχω και guest star έκπληξη! :bleh:
α ρε μπαγάσα, εισαι πολύ αξιοζηλευτος......
πες μας οτι θα μας φερεις κανέναν Κοκκινάκη να μας στειλεις να ....αυτοκτονήσουμε

ενας ταπεινός σκλάβος του τενις
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
α ρε μπαγάσα, εισαι πολύ αξιοζηλευτος......
πες μας οτι θα μας φερεις κανέναν Κοκκινάκη να μας στειλεις να ....αυτοκτονήσουμε

ενας ταπεινός σκλάβος του τενις
Όχι είναι άλλου είδους guest star :haha:

Θα κάνω ότι μπορώ. Το πολύ πολύ να φάω τα μούτρα μου και να μην βγει τίποτα. Ή να βγει κανένα κλιπάκι υπερπαραγωγή και να πάω για όθκαρ.

:oscar:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.901
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
από τιμές τι παίζει? ειναι ακριβη υποθεση η παρακολουθηση αγώνων?
δεν λέω να κάθεσαι πίσω από τον ναδάλ να τον βλέπεις πως ξύνει τον πωπό του που θα κοστιζει μια ...περιουσία,
ουτε βέβαια να εισαι στην τελευταια επάνω σειρα που θα χρειαζεσαι κυαλια για να διακρινεις το ποιος παιζει στο κόρτ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα ground passes που σου επιτρέπουν να μπεις σε όλα τα γήπεδα εκτός του center court κάνουν 30-35$ και την πρώτη βδομάδα είναι σούπερ περίπτωση αφού γυροφέρνεις όλα τα γήπεδα έξω και βλέπεις όλους τους παίχτες σχεδόν από απόσταση αναπνοής.

Τα εισιτήρια για τα πρωινά sessions κάνουν γύρω στα 45-50$, και σου δίνουν πρόσβαση στο center court.

Τα εισιτήρια για τα βραδυνά sessions έχουν στους πρώτους γύρους 60$ (με πρόσβαση στο center court) - τόσα πλήρωσα εγώ για το εισιτήριό μου τη Δευτέρα το βράδυ. Όσο προχωράει το τουρνουά τα εισιτήρια που έχουν center court access ακριβαίνουν. Για αύριο το εισιτήριο για το πρωινό session έχει 130$.

Για τα ημιτελικά τα τίκετς είναι 280$ και για τους τελικούς αν θυμάμαι καλά 380$.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ΈΧουμε τα παιχνίδια που θα δούμε αύριο! Στις 12.30 Serena Williams με Ana Ivanovic και μετά Τζόκοβιτς :)

Συντονιστείτε!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.595
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΈΧουμε τα παιχνίδια που θα δούμε αύριο! Στις 12.30 Serena Williams με Ana Ivanovic και μετά Τζόκοβιτς :)

Συντονιστείτε!
A δηλαδή δύο αντρικά ματς πας να δεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.379
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom