Βίντεο Οδηγός - Δημιουργία Χάρτη και Σύνδεση Φωτο Άλμπουμ

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
δυστυχως πρέπει να κανεις ολη την διαδικασια "δημιουργια ταξιδιου". καλό θα ηταν να μπορουσε να γίνει πιο συντομο και να μπορεις να μαρκάρεις κατευθειαν την πολη πάνω στο χάρτη
είδα hari τον χάρτη σου και δε φαίνεται η δεξιά στήλη. φαντάζομαι ότι έτσι την βλέπουν οι άλλοι.
εσύ όταν τον ανοίγεις τον βλέπεις όπως στο video;;;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Για να καταλάβω καλύτερα.Εγώ που πήγα στην Τοσκάνη και επισκέφτηκα π.χ. 10 πόλεις,θα πρέπει να δημιουργήσω 10 διαφορετικά ταξίδια;

υ.γ. Δεν θέλω να γράψω απλώς Τοσκάνη,θέλω να εμφανίζονται όλες οι πόλεις που επισκέφτηκα.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..ωχ ....δυσκολο....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
αυτό βλέπω. μήπως πρέπει να πάω δημιουργία χάρτη;; αλλά δεν το βλέπω
http://www.travelstories.gr/community/members/soudianos.1830/
Δε με βοηθάει το λινκ αυτό, χρειάζομαι ένα screenshot από την οθόνη που βλέπεις για να καταλάβω τι συμβαίνει, καθώς έχω κάνει όλα τα απαραίτητα tests και τα μέλη βλέπουν κανονικά αυτό που πρέπει να βλέπουν- άρα αν εσύ δε το βλέπεις κάτι ειδικό με τον υπολογιστή σου γίνεται. Μπορείς να τραβήξεις μια φωτογραφία της οθόνης να τη δω;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Για να καταλάβω καλύτερα.Εγώ που πήγα στην Τοσκάνη και επισκέφτηκα π.χ. 10 πόλεις,θα πρέπει να δημιουργήσω 10 διαφορετικά ταξίδια;

υ.γ. Δεν θέλω να γράψω απλώς Τοσκάνη,θέλω να εμφανίζονται όλες οι πόλεις που επισκέφτηκα.
Ναι προφανώς κι επιλέγοντας αν θες και ημερομηνία θα φαίνεται και το πότε και το πόσες μέρες κάθισες στην καθεμία. Μπορείς απλά να μαρκάρεις μόνο τις πόλεις και να παραλείψεις την ημερομηνία, προσπαθεί κι ο Ντεφ να δίνεται η δυνατότητα να μπαίνει μόνο το έτος που είναι πιο εύκολο.
Καταλαβαίνω οτι είναι πιο χρονοβόρο αλλά από την άλλη δίνει αρκετές πληροφορίες που μπορούν να φανούν χρήσιμες. Επίσης είναι επιλογή σου ποιες πόλεις θέλεις να συμπεριλάβεις, εγώ π.χ βάζω πόλεις μόνο που διανυκτερεύω (τεμπέλα γαρ).
Οπότε αφήστε την γκρίνια και εμπρός στο δρόμο που χάραξε το καλό μας ροζ γουρουνάκι... ;)
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
τώρα είδα το χάρτη σου και δεν έχει πλευρική στήλη. φαντάζομαι ότι έτσι φαίνεταιβ από τους άλλους. εσύ μόλις τον ανοίξεις τον βλέπεις όπως το video;
ναι, δεξια μου δειχνει την επιλογή "δημιουργία νεου ταξιδιού". το κακό είναι οτι πρέπει να κανεις την διαδικασια για καθε πόλη που θες να φαινεται οτι επισκέφτηκες ξεχωριστά! μια-μια!
για φυλακισμένους να περνάει η ωρα τους..
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Δε με βοηθάει το λινκ αυτό, χρειάζομαι ένα screenshot από την οθόνη που βλέπεις για να καταλάβω τι συμβαίνει, καθώς έχω κάνει όλα τα απαραίτητα tests και τα μέλη βλέπουν κανονικά αυτό που πρέπει να βλέπουν- άρα αν εσύ δε το βλέπεις κάτι ειδικό με τον υπολογιστή σου γίνεται. Μπορείς να τραβήξεις μια φωτογραφία της οθόνης να τη δω;
μπήκε η Κορέα, σορι για την ταλαιπωρία η οθόνη ήταν μεγάλη θα σας αποζημιώσω για το λάθος μου με μια ιστορία....
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
μπήκε η Κορέα, σορι για την ταλαιπωρία η οθόνη ήταν μεγάλη θα σας αποζημιώσω για το λάθος μου με μια ιστορία....
Άντε Καπετάνιε! Ανυπομονώ να δω όλα τα πιναρισμένα λιμάνια του χάρτη σου! :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Άντε Καπετάνιε! Ανυπομονώ να δω όλα τα πιναρισμένα λιμάνια του χάρτη σου! :)
η Ιαπωνία θα μου πάρει μια μέρα. δε μου λες το σομπρέρο μου φαίνεται ολόκληρο ή μόνο εγώ το βλέπω μισό;;;;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το μισό,το μισό.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
η Ιαπωνία θα μου πάρει μια μέρα. δε μου λες το σομπρέρο μου φαίνεται ολόκληρο ή μόνο εγώ το βλέπω μισό;;;;
Μισό το βλέπω κι εγώ... Φτιάξε το χάρτη τώρα και με το σομπρέρο ασχολείσαι μετά! :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom