Βίντεο Οδηγός - Δημιουργία Χάρτη και Σύνδεση Φωτο Άλμπουμ

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Η δημιουργία του χάρτη δεν είναι μόνο για φυλακισμένους αλλά και για μαζοχιστικά πωρωμένα γουρούνια. Άνοιξα όλα τα αλμπουμ με τις ψηφιακές, παω πρώτη και τελευταία φωτό και αντιγράφω ημερομηνίες. ΕΠίσης σε κάποια ταξίδια είχα προνοήσει να ρατήσω έγγραφα του word όπου αναγράφονται ημερομηνίες. Τελικά πολύ τη βρίσκω...
Δεν θέλω τεμπελιές δεν θέλω τεμπελιές. Λίγο λίγο καθημερινά τελειώσατε. Εγώ δεν αφήνω και χωριό λίμνη βουνό ποταμό ασημείωτα
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
413
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Η δημιουργία του χάρτη δεν είναι μόνο για φυλακισμένους αλλά και για μαζοχιστικά πωρωμένα γουρούνια. Άνοιξα όλα τα αλμπουμ με τις ψηφιακές, παω πρώτη και τελευταία φωτό και αντιγράφω ημερομηνίες. ΕΠίσης σε κάποια ταξίδια είχα προνοήσει να ρατήσω έγγραφα του word όπου αναγράφονται ημερομηνίες. Τελικά πολύ τη βρίσκω...
Δεν θέλω τεμπελιές δεν θέλω τεμπελιές. Λίγο λίγο καθημερινά τελειώσατε. Εγώ δεν αφήνω και χωριό λίμνη βουνό ποταμό ασημείωτα
AAAA!!! βλέπω πολύ πόρωση!!!! ετσι που το πας θα πρασινισεις ολο τον χάρτη :D
ή δημοσιος υπάλληλος πρέπει να είσαι ή άνεργος! :p
εγω βάζω μόνο οπου εχω κανει διανυκτέρευση, την Ελλάδα δεν την έπιασα ακόμα
τώρα είδα οτι αμα κάνεις πολύ ζουμ σου δείχνει και τους δρόμους, μπορώ να μαρκάρω συγκεκριμένη οδό; :eek:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τώρα με τη συννεφιά είναι ότι πρέπει να γυρνάς από τη δουλειά και να φτιάχνεις το χάρτη.
Αρχικά το θεώρησα μαρτύριο. Τώρα χαίρομαι γιατί ανατρέχω στα παλιά ταξίδια. Αν μπορούσα να βάλω και φωτό και σχόλια θα είχε πάρει φωτιά ο υπολογιστής
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Τελικά πολύ τη βρίσκω...
Δεν θέλω τεμπελιές δεν θέλω τεμπελιές. Λίγο λίγο καθημερινά τελειώσατε. Εγώ δεν αφήνω και χωριό λίμνη βουνό ποταμό ασημείωτα
Ακολουθώ τα βήματά σου, Ροζ Γουρουνάκι, ούτε οι ραχούλες και τα ρέματα δε θα μου ξεφύγουν! :clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τώρα με τη συννεφιά είναι ότι πρέπει να γυρνάς από τη δουλειά και να φτιάχνεις το χάρτη.
Αρχικά το θεώρησα μαρτύριο. Τώρα χαίρομαι γιατί ανατρέχω στα παλιά ταξίδια. Αν μπορούσα να βάλω και φωτό και σχόλια θα είχε πάρει φωτιά ο υπολογιστής
Μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ με φωτογραφίες και να τα αντιστοιχήσεις στα ταξίδια :p
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ με φωτογραφίες και να τα αντιστοιχήσεις στα ταξίδια :p
Αυτό το έχω κάνει ήδη σε 1 ταξίδι. Μιλούσα για το μελλούμενο αναδυόμενο παράθυρο όπως ήταν παλιά στο χάρτη που μπορουσαμε να προσθέσουμε προορισμούς με φωτό και μικρό κέιμενο
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ακολουθώ τα βήματά σου, Ροζ Γουρουνάκι, ούτε οι ραχούλες και τα ρέματα δε θα μου ξεφύγουν! :clap:
Εύγε!!! Να δεις ότι μπαφιάζεις ελαφρώς αρχικά αλλά αυτοματοποιήσεις τη διαδικασία μετά πωρώνεσαι
Πάντως έχει τα καλά του . πχ στο χάρτη σου deka παλαιότερα θα μου δήλωνες απλώς Γαλλία. Τώρα βλέπω ότι έχεις πάει Βρεττάνη μια περιοχή που την έχω στο μυαλό για μελλοντικό ταξίδι. Άρα μπορώ να σου στείλω πμ και να αντλήσω πολύτιμες πληροφορίες.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Εύγε!!! Να δεις ότι μπαφιάζεις ελαφρώς αρχικά αλλά αυτοματοποιήσεις τη διαδικασία μετά πωρώνεσαι
Δεν μπαφιάζω καθόλου, μ' αρέσει πολύ!!!!!!!!!!! :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
δεν πινεζάρει τη Singapore όπου έχω πάει 10 φορές πιθανώς τη θεωρεί κράτος. ΄έπιασε όμως bedok hougang και κάνει το ίδιο
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
δεν πινεζάρει τη Singapore όπου έχω πάει 10 φορές πιθανώς τη θεωρεί κράτος. ΄έπιασε όμως bedok hougang και κάνει το ίδιο
Για να δεχθεί τη Singapore, πρέπει να γράψεις Singapore, Singapore
(δηλαδή πόλη και διευκρίνηση χώρας).
Γενικά, με αυτό τον τρόπο βρίσκει πιο εύκολα και πιο σωστά αρκετά μέρη.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Για να δεχθεί τη Singapore, πρέπει να γράψεις Singapore, Singapore
(δηλαδή πόλη και διευκρίνηση χώρας).
Γενικά, με αυτό τον τρόπο βρίσκει πιο εύκολα και πιο σωστά αρκετά μέρη.
ευχ anny διόρθωσα
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Η δημιουργία του χάρτη δεν είναι μόνο για φυλακισμένους αλλά και για μαζοχιστικά πωρωμένα γουρούνια. Άνοιξα όλα τα αλμπουμ με τις ψηφιακές, παω πρώτη και τελευταία φωτό και αντιγράφω ημερομηνίες. ΕΠίσης σε κάποια ταξίδια είχα προνοήσει να ρατήσω έγγραφα του word όπου αναγράφονται ημερομηνίες. Τελικά πολύ τη βρίσκω...
Δεν θέλω τεμπελιές δεν θέλω τεμπελιές. Λίγο λίγο καθημερινά τελειώσατε. Εγώ δεν αφήνω και χωριό λίμνη βουνό ποταμό ασημείωτα
...και με τη νίκη!!! :eek-91:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.504
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom