Ιταλία Βενετία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Προφανως και τα flexible εισητηρια αλλαζουν.. δεν μας κανουν χαρη
Τα ομοιας κατηγοριας ναυλου εισητηρια συγκρινουμε
δηλ saver της aegean και promo της αλιταλια
και τα saver της aegean δεν αλλαζουν με τπτ,
τουλαχιστον δεν ξερω κανεναν να τα εχει αλλαξει αλλα πολλους που προσπαθησαν..
Εαν εσεις καταφερατε και τα αλλαξατε (τα saver εισητηρια) να μας πειτε το μυστικο γιατι θα το χρειαστουμε ;)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
τα saver της aegean δεν αλλαζουν με τπτ,
τουλαχιστον δεν ξερω κανεναν να τα εχει αλλαξει αλλα πολλους που προσπαθησαν..
ΟΚ, έτσι είναι αν έτσι νομίζετε. Κι εγώ είμαι στέλεχος της εταιρίας που υποστηρίζω τα συμφέροντά της ή μέτοχος και θέλω ν'αυξήσω την πελατεία της. Ή, απλά, δεν ξεχωρίζω τι είδους εισιτήριο έχω... :shock:

Ίσως πάλι, η ομοιότητα του Bruce Willis με την αφεντιά μου ν' αγγίζει ευαίσθητες χορδές και να έχω αποτελέσματα! :haha:

Εν πάση περιπτώσει, γεγονός είναι ότι ξέρεις έναν και δεν τό'ξερες! ;)
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Τελικά έκλεισα σ'αυτό
Relais Piazza San Marco
San Marco 312, San Marco, 30124 Venezia
 

travelaggelos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλησπερα σε ολους!μηπως γνωριζεται ποια γραμμη σε παει απο το μιλανο βενετια με το τοπικο θαλασσιο ταξι vaporetto? ευχαριστω!!και επισης αν γνωριζετε την περιοχη που βρισκεται η σταση απο το μιλανο, πως λεγεται η περιοχη!:clap::clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.159
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
καλησπερα σε ολους!μηπως γνωριζεται ποια γραμμη σε παει απο το μιλανο βενετια με το τοπικο θαλασσιο ταξι vaporetto? ευχαριστω!!και επισης αν γνωριζετε την περιοχη που βρισκεται η σταση απο το μιλανο, πως λεγεται η περιοχη!:clap::clap:
Χλωμό το κόβω να πάει vaporetto στο Μιλάνο, εκτός αν βγάλει ρόδες και πάρει την εθνική όδό... Το Μιλάνο δεν έχει θάλασσα, ούτε καν ποτάμι.
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.041
Likes
1.636
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Χε χε … μάλλον το νησάκι Μουράνο θα εννοεί. http://europeforvisitors.com/venice/articles/murano_transportation.htm
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Σιγά ρε καραβάγκο!!!!!!!!! Δε βλέπεις?............. άνθρωποι από κάτω.................
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
καλησπερα παιδια. ειμαι καινουριος εδω και χαιρομαι εκ των προτερων:D. θα ηθελα να με βοηθησεται για ενα ταξιδακι που σκεφτομαι για Βενετια. εχω ακουσει απο πολλους οτι μενουν στο mestre, επειδη ειναι πιο οικονομικο απο το να μεινεις μεσα στο κεντρο της Βενετιας, αλλα δεν ξερω αν ειναι ''βολικο'' το mestre. αν εχει συγκοινωνιες, μεχρι ποτε το βραδυ, ποσο μακρυα ειναι και τετοια. σας ευχαριστω παρα πολυ προκαταβολικα!!!!:clap:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.786
Likes
1.116
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
έχε υπόψιν σου ότι μένοντας στο μέστρε νε μεν θα κερδίσεις κάποια χρήματα αλλά θα χάσεις ένα μεγάλο μέρος της μαγείας που λέγεται βενετία, προσωπικά δε θα στο συνιστούσα...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.752
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom