Ιταλία Βενετία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
ψαξε για τιμες οχι μονο στα γνωστα σαιτ (bookings,expedia) αλλα και στα σαιτ των ιδιων των ξενοδοχειων ,ειδικα για την χαμηλη περιοδο μπορεις να βρεις τρομερες τιμες.
το μεστρε ειναι μακρια ,εχει συχνα δρομολογια αλλα θα σε ξενερωση
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Πρώτα απ'όλα καλώς ηρθες!!!Κατα την γνώμη μου και μιας που γύρισα απο Βενετία πριν 10 μέρες, θα σου λεγα να μην μείνεις στο Μέστρε, η Βενετία είναι υπέροχη και σίγουρα θα σε κουράσει το πήγαινε-έλα και δεν θα χεις την ευκαιρία να την γυρίσεις,να την περπατήσεις,να την ανακαλύψεις.. Έχει τόσα πράγματα να δεις και να κανεις στην Βενετία που θα είναι κρίμα να μείνεις αλλού. Ψάξε καλά και σίγουρα θα βρεις κάτι στα χρήματα που διαθέτεις.:)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλωσήρθες και καλά να περάσεις στη Βενετία! Κι εγώ είμαι της άποψης να μην προτιμήσεις το μέστρε. Με λίγο ψάξιμο, που ξέρεις μπορεί και να βρείς κάτι.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Εγώ είχα μείνει στο Μέστρε γιατί με φιλοξενούσαν και επειδή ήταν λίγο κουραστικό το πήγαινε έλα έμενα όλη μέρα στη Βενετία και έπαιρνα μια και καλή το λεωφορείο το βράδυ. Είναι λίγο κουραστικό. Νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 10-20? παραπάνω τη βραδιά για να μείνεις Βενετία. Ποιο είναι το μπάτζετ σας; Πες αν θέλεις βοήθεια για ξενοδοχεία.
 

lillia

Member
Μηνύματα
66
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
βόλος-πήλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Συμφωνώ! Η Βενετία είναι μια μαγευτική πόλη! Κι εγώ πριν 5 χρόνια ειχα μεινει στο rialto. Ηταν υπέροχο που μπορούσαμε να περπατήσουμε και να χαθούμε στα στενάκια ή αν ήμασταν πολύ κουρασμένοι να πάρουμε το βαπορέτο. Δεν θα σου συνιστούσα να μείνεις στο Μεστρε. Σίγουρα τα ξενοδοχεία εκει δεν θα είναι τόσο φτηνά ώστε να δικαιολογούν αυτή την απόφασή σου. Υπάρχουν και στην παλιά πόλη ξενοδοχεία για όλα τα βαλάντια, ακόμη και πανσιόν. Εγώ είχα βρει το ξενοδοχείο στο site www.traveplan.it. Για ψάξε...
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
ευχαριστω παρα πολυ για την συμβουλη να σαι καλα και καλα ταξιδιααααααα
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
ευχαριστω παρα πολυ, να σαι καλα
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
ευχαριστω παρα πολυ. πρεπει να εχεις δικιο γιατι ολοι αυτο μου λενε, καλυτερα μεσα στην βενετια στο κεντρο. θα ψαξω να βρω καπου σχετικα κεντρικα με ευκολη προβαση παντου. να σαι καλα και παλι και ευχαριστω για την συμβουλη
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
να σου πω την αληθεια οποιοδηποτε σαιτ για ξενοδοχεια θα ηταν κατι παραπανω απο ευπροσδεκτο:D. γυρω στα 60 ευρω την ημερα υπολογιζα αλλα δεν γνωριζω αν ειναι αρκετα για ενα νορμαλ ξενοδοχειο με πρωινο:roll:
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Εγώ είχα μείνει στο Μέστρε γιατί με φιλοξενούσαν και επειδή ήταν λίγο κουραστικό το πήγαινε έλα έμενα όλη μέρα στη Βενετία και έπαιρνα μια και καλή το λεωφορείο το βράδυ. Είναι λίγο κουραστικό. Νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 10-20? παραπάνω τη βραδιά για να μείνεις Βενετία. Ποιο είναι το μπάτζετ σας; Πες αν θέλεις βοήθεια για ξενοδοχεία.
Πες μου σε παρακαλώ μέχρι τι ώρα έχει λεωφορείο το βράδυ για το Μεστρε απο Βενετία ;
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Πες μου σε παρακαλώ μέχρι τι ώρα έχει λεωφορείο το βράδυ για το Μεστρε απο Βενετία ;
Ακριβώς δε θυμάμαι, νομίζω το τελευταίο είναι γύρω στις 11:30-12. Υπάρχουν όμως και νυχτερινά δρομολόγια, απλώς πολύ πιο αραιά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.040
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom