Άγιος Δομήνικος Βοηθεια για ταξιδι στον Αγιο Δομηνικο

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Για μένα η Boca Chica είναι πολύ αυθεντική γιατί έρχεσαι σε συνεχή επαφή με τους ντόπιους. Μιλάς τρώς μαζί τους διασκεδάζεις μαζί τους, έχει τα πάντα από διασκέδαση, από πολύ κυριλέ restaurant μέσα στη θάλασσα μέχρι υπαίθριους πάγκους με πάμφθηνα φαγητά. Καταπληκτική παραλία με πολύ φθηνά ξενοδοχεία βρίσκεις άνετα με 50ε τη βραδιά το 2κλινο μπροστά στη θάλασσα αλλά παράλληλα έχει και τα AI αν σας ενδιαφέρει ακόμα κάτι τέτοιο.. Η επιλογή είναι δική σας πλέον..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Harry Green τι αποφασισατε τελικα? Σε πεισαμε ή σε μπερδεψαμε? Κλεισατε για Δομηνικο?
 

Harry Green

Member
Μηνύματα
59
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
Ευχαριστω για το ενδιαφερον πρωτα απ ολα κ δευτερον δεν κλεισαμε ακομα καθως λειπαμε για το καρναβαλι σαν παιδια κ μεις για να διασκεδασουμε.Προχθες γυρισαμε θεσσαλονικη κ δε προλαβαμε ακομα.Για ημερομηνιες σκεφτομασταν σημερα κ ειπαμε να δωσουμε 1 αυγουστου με 13,ειναι καλα απο καιρο η θα εχουμε τοοοσο μεγαλο προβλημα?Tα ξενοδοχεια κ αυτα θα κλειστουν μολις δηλωσουμε ημερομηνιες
 

Sarah_Dale

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
To πρακτορειο μας προτεινε το Viva Wyndham Tangerine στην boca chica κ μας το κλεινει για 1850 για 10 βραδια.Ειναι ΑΙ το ξενοδοχειο κ μας πεισατε για μποκα τσικα.Οι ημερομηνιες ειναι 2 αυγουστου με 12 διαμονη εκει κ επιστροφη στις 14 επειδη μας ειπαν οτι πσιζει προβληματακι στην επιστροφη.Ειναι καλα λετε,να το κλεισουμε???Μας ενδιαφερει το οτι ειναι πολυ κοντα σε πολλα πραγματα αλλα θα μας ενδιεφερε κ η προοπτικη να μεινουμε σαμανα.Το μονο που μας χαλα ειναι οτι παραεχει πολυ κοσμο η παραλια κ χανει το εξωτικο της στοιχειο με τοσο κοσμο.
 

liveloula

Member
Μηνύματα
60
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Καραϊβική
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
To πρακτορειο μας προτεινε το Viva Wyndham Tangerine στην boca chica κ μας το κλεινει για 1850 για 10 βραδια.Ειναι ΑΙ το ξενοδοχειο κ μας πεισατε για μποκα τσικα.Οι ημερομηνιες ειναι 2 αυγουστου με 12 διαμονη εκει κ επιστροφη στις 14 επειδη μας ειπαν οτι πσιζει προβληματακι στην επιστροφη.Ειναι καλα λετε,να το κλεισουμε???Μας ενδιαφερει το οτι ειναι πολυ κοντα σε πολλα πραγματα αλλα θα μας ενδιεφερε κ η προοπτικη να μεινουμε σαμανα.Το μονο που μας χαλα ειναι οτι παραεχει πολυ κοσμο η παραλια κ χανει το εξωτικο της στοιχειο με τοσο κοσμο.
1850Ε το άτομο?
 

Harry Green

Member
Μηνύματα
59
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
Ναι.Ειναι αρκετα λες? Για λιγοτερα μας ελεγαν.Μας ειχε πει οτι με 1500 θα μας εβρισκε.Επισης ενω στην αρχη μας ελεγε πως αν κλεισουμε σεπτεμβρη αντι για Ιουλιο θα ηταν η διαφορα 500 ευρω κατω τωρα μας λεει με το ζορι 100 κατω θα ειναι.Εμενα μου φαινονται πολλα συμφωνα με οσα εχω ακουσει κ εχω δει.
 

liveloula

Member
Μηνύματα
60
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Καραϊβική
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Ναι.Ειναι αρκετα λες? Για λιγοτερα μας ελεγαν.Μας ειχε πει οτι με 1500 θα μας εβρισκε.Επισης ενω στην αρχη μας ελεγε πως αν κλεισουμε σεπτεμβρη αντι για Ιουλιο θα ηταν η διαφορα 500 ευρω κατω τωρα μας λεει με το ζορι 100 κατω θα ειναι.Εμενα μου φαινονται πολλα συμφωνα με οσα εχω ακουσει κ εχω δει.

Προσωπικά ιδέα δεν έχω για το αν είναι πολλά ή λίγα. Υπάρχουν μέλη ειδήμωνες για το συκγκεκριμένο προορισμό που μπορούν να σου απαντήσουν. Απλά απορία εξέφρασα επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι για αυτό τον προορισμό μελλοντικά. Εύχομαι πάντως να τα καταφέρετε να τον επισκεφθήτε, επειδή πραγματικά δείχνετε να το θέλετε πολύ !

Φιλικά
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Θεωρώ υπερβολική την τιμή και ειδικά γι' αυτό το ξενοδοχείο το οποίο μου φαίνεται ψιλοάθλιο... plus... θεωρώ μεγάλη κοροϊδία από το πρακτορείο για Αύγουστο μήνα να σας ζητάνε ίδια τιμή με την high-season :shock:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
To πρακτορειο μας προτεινε το Viva Wyndham Tangerine στην boca chica κ μας το κλεινει για 1850 για 10 βραδια.Ειναι ΑΙ το ξενοδοχειο κ μας πεισατε για μποκα τσικα.
να υποθεσω οτι το 1850 ευρω ειναι μαζι με αεροπορικο εισιτηριο , μεταφορες κτλ , ετσι δεν ειναι ;
 

Harry Green

Member
Μηνύματα
59
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη
ναι,ολα μαζι ειναι κ μας ειπε πως εχει στειλει πολους ελληνες εκει κ οτι μεχρι κ φραπε ξερουν να φτιαχνουν.Εγω δε ξετρελαθηκα με το ξενοδοχειο κ η τιμη ειναι περισσοτερο απο οσο μας εταζε στην αρχη.Για 1500 ελεγε θα βρει ανετα,το πολυ 1600 ελεγε.Κ για σεπτεμβρη ελεγε θα ηταν 500 κατω αλλα τωρα λεει 100 κατω.Κατι δε μου αρεσει στην ολη φαση κ μαλλον θα μιλησω αλλου
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
ναι,ολα μαζι ειναι κ μας ειπε πως εχει στειλει πολους ελληνες εκει κ οτι μεχρι κ φραπε ξερουν να φτιαχνουν.Εγω δε ξετρελαθηκα με το ξενοδοχειο κ η τιμη ειναι περισσοτερο απο οσο μας εταζε στην αρχη.Για 1500 ελεγε θα βρει ανετα,το πολυ 1600 ελεγε.Κ για σεπτεμβρη ελεγε θα ηταν 500 κατω αλλα τωρα λεει 100 κατω.Κατι δε μου αρεσει στην ολη φαση κ μαλλον θα μιλησω αλλου
Επιτέλους!!! :rolleyes:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Αν και δεν έχω πάει στον Άγιο Δομήνικο, μπορώ να πω ότι, επειδή κι εγώ το έχω ψάξει στο παρελθόν, φθηνή τιμή από Θεσσαλονίκη... δύσκολα. Δεν έχουμε καλά αεροπορικά και αυτό είναι πολύ σημαντικό. Εγώ που κοιτούσα για να πάω ανεξάρτητος είχα βρει περίπου την ίδια τιμή με εσάς και σε πολύ χειρότερο ξενοδοχείο.
Εσύ, varioAthens, έχεις κάτι στο μυαλό σου και το λες με αυτοπεποίθηση; Μήπως από Αθήνα έχει φθηνά εισιτήρια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom