Ζιμπάμπουε Νότια Αφρική Βουτιά στο…αφρικάνικο όνειρο (Ζιμπάμπουε & Ν.Αφρική)

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.450
Τι να κάνω που έχουμε κάνει μπάνιο σε όλους τους καταρράκτες της υφηλίου...μόνο στη Βενεζουέλα σε τρεις, πιο πολύ βραχήκαμε κι απ'τα Λος Ρόκες.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μπράβο Αντώνη!!! Δεν ήσουν και πολύ "ομιλητικός" περί του ταξιδιού αυτού και νόμιζα ότι δεν θα είχες όρεξη για ιστορία!!! Μόνο μην αργείς τις συνέχειες!!! Περιμένω με ενδιαφέρον και ανυπομονησία!!!
Υ.Γ. Έβαλες και ασορτί profile pic!!! ;)
Όρεξη έχω, χρόνο δεν έχω και είναι πολλά... να δώ πόσοι θα αντέξετε τελικά!!
Ναι, ναι, φωτογραφία για ολοκληρωμένο σκηνικό ιστορίας.:)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Και μόνο που είδα τη φωτογραφία, κατάλαβα τι θα επακολουθούσε. Ανυπομονώ για αυτή την ιστορία, στο 'χω πει άλλωστε πως έκανες ένα από τα δικά μου ταξίδια όνειρο....Ξεφυσάω, παίρνω σκαμνάκι και περιμένω...:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
:haha::haha: Δεν είχε μία εφέτος! Φαντάσου δωρεάν ταξίδι στην Αυστραλία της πλήρωναν (τώρα θα'πρεπε να είναι εκεί) και πάλι δεν πήγε...
Ειμαστε καθολου σοβαροιιιιιι?
Και δεν εχω και αυτο το εμοτικον που βαραει το κεφαλι στην οθονη.
Καλα ποιοι της τα πληρωναν αυτα ...μηπως χρειαζονται εναν αντικαταστατη βρε αδερφε.....
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ειμαστε καθολου σοβαροιιιιιι?
Και δεν εχω και αυτο το εμοτικον που βαραει το κεφαλι στην οθονη.
Καλα ποιοι της τα πληρωναν αυτα ...μηπως χρειαζονται εναν αντικαταστατη βρε αδερφε.....
Αστα, μια εταιρία που είναι ο πατέρας της, βασικά ψιλοασχολείται με show biz, καταλαβαίνεις... Είναι εκεί τώρα όσοι πήγαν, έρχονται σε καμιά εβδομάδα, σύνολο καμιά εικοσαριά μέρες. Όλα πληρωμένα!!! Αχ...νομίζω πως μόνο εγώ πληρώνω τελικά σε αυτόν τον πλανήτη...
Κάποια στιγμή θα τους εκμεταλλευτώ πάντως!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολυ ψυχραιμη τη βλεπω την κουμπαρα ...αα μα δεν ειναι καθολου ζηλιαρα .Εγω θα ειχα σκασει!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Συγνωμη αλλα η κουμπαρα ειναι αναποσπαστο μερος των ταξιδιων σου,οποτε ειναι λογικο να αναρωτηθουν οι συμφορουμιτες σου γιατι λειπει κ απο τουτο το ταξιδι.Επισης αναφερομαστε στην ταξιδιωτικη οδυνη που μας προξενουν ταξιδια που πανε αλλοι κ εμεις δεν παμε ...δεν αναφερομαστε στον Παπανδρεου.:D
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Tωρα ειδα οτι ξεκινησες την ιστορια. Μπραβο Αντωνη, περιμενουμε τη συνεχεια. Για τη φωτο δεν μπορω να πω τιποτα, απλα...τελεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom