Διαγωνισμός Ταξιδιωτικής Φωτογραφίας #2: Ευρώπη!

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
Δευκαλίωνα γεια... Κατάφερα επιτέλους να ανεβάσω φωτο και έχω ενθουσιαστεί. διάβασα για τους όρους του διαγωνισμού και θέλω να σε ρωτήσω κάτι πριν ανεβάσω μια φωτογραφία... λες ότι πρέπει να δείξουμε το αρχικό ψηφιακό αρχειο... τι θες να πεις.. την κάρτα μνήμης... κάτι άλλο. συγνώμη αλλά όπως σου είχα πει σε ένα πιο παλιό μήνυμα είμαι καινούργια στην τεχνολογία. Ευχαριστώ και θα περιμένω απάντηση. καλό βράδυ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλημέρα. Εννοώ ότι ο νικητής θα πρέπει να δείξει ότι η φωτογραφία είναι πράγματι δική του. Αυτό μπορεί να γίνει δείχνοντας την αρχική φωτογραφία, το "μεγάλο" αρχείο δηλαδή. :)
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
ευχαριστω πολυ....ευχομαι καποια στιγμη να μην ζαλιζω τους γυρω φιλους που ξερουν με ηλιθιες ερωτησεις... ευχαριστω...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις. Εμείς γι'αυτό είμαστε εδώ, για να βοηθάμε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
H υποβολή συμμετοχών για το διαγωνισμό έληξε.

Από σήμερα μπορείτε να ψηφίζετε τη φωτογραφία που προτιμάτε στη σελίδα των συμμετοχών του διαγωνισμού:

http://www.travelstories.gr/photo/showgallery.php?cat=2115

Καλή τύχη στους συμμετέχοντες. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.380
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μολις ψηφισα μετα απο πολλη σκεψη αφου ημουν αναμεσα σε 2 φωτο που μου αρεσαν πολυ...τελικα κατεληξα.
Καλη επιτυχια σε ολους :D
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ήμουν κι εγώ μεταξύ τριών..τις κατέβασα στις δύο και μετά από σκέψη κατέληξα.. καλή μας επιτυχία!!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καμιά φορά, ξέρετε, διάφορα προβλήματα μπαίνουν εμπόδια μπροστά σου σε κάτι που θέλεις να κάνεις.

Είχε χαλάσει το pcάκι και όλες τις photos τις είχα εκεί, και σήμερα το πήρα πίσω, μία μέρα μετά την υποβολή συμμετοχών.
Θα πει κάποιος: "μα καλά, εδώ και δύο μήνες που εκκρεμούσε, γιατί δεν έβαλες photo?". Ε, λίγο το καλοκαιράκι, λίγο το μυαλό που ταξίδευε αλλού, λίγο επειδή είμαι ξεχασιάρης και χαζούλης, κ.τ.λ., δεν έβαλα!

Κρίμα.... Και ήταν ο μοναδικός διαγωνισμός που θα μππορούσα να συμμετείχα μιας και μόνο Ευρώπη έχω ταξιδέψει :(

Όπως και να έχει, έβαλα την ψήφο μου και εγώ σε μία photo!

Καλή τύχη και επιτυχία στους διαγωνιζόμενους! :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μη στεναχωριέσαι, θα τρέχουν συνέχεια διαγωνισμοί στο TravelStories, θα πάρεις μέρος στον επόμενο :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.734
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom