Γενικά Διακοπές σε νησί μόνος

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Priamos ειδα σ ενα αλλο θεμα την φιλη Aira οτι κ αυτη θα παει μονη της διακοπες. Αντε απο μας τα περιμενετε ολα? κατα τ αλλα εγω θα σου προτεινω Αμοργο η Κουφονησια
δε καταλαβες... προτασεις θελω να ακουσω απο καποιον που εχει παει σε καποιο νησι να δω τι αξιζει... οταν εισαι με παρεα ειναι διαφορετικα οταν επροκειτο να πας μονος θες να ξερεις αρκετα για ενα μερος...
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
οκ η αποψη μου ειναι οτι κανενα νησι δεν ειναι για πανω απο 3 μερες αν εισαι μονος σου. Απο κει κ υστερα ειναι αναλογα τι ψαχνεις, θες κοσμο η οχι. Εγω αν πηγαινα μονος μου θα πηγαινα σε κανα ερημονησι παντως να χαλαρωσω κ να μαι μονος στη παραλια,απο τετοια εχω να σου προτεινω πολλα. Αν θες κοσμο μηπως κ γνωρισεις κ κανεναν ειναι τα γνωστα νησια που ξερουν ολοι, η οπως σου πα ψαχνουν κ αλλοι εδω μεσα παρεα να πανε σε αυτα τα νησια για να μην ειναι ολο μονοι
 

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
οκ η αποψη μου ειναι οτι κανενα νησι δεν ειναι για πανω απο 3 μερες αν εισαι μονος σου. Απο κει κ υστερα ειναι αναλογα τι ψαχνεις, θες κοσμο η οχι. Εγω αν πηγαινα μονος μου θα πηγαινα σε κανα ερημονησι παντως να χαλαρωσω κ να μαι μονος στη παραλια,απο τετοια εχω να σου προτεινω πολλα. Αν θες κοσμο μηπως κ γνωρισεις κ κανεναν ειναι τα γνωστα νησια που ξερουν ολοι, η οπως σου πα ψαχνουν κ αλλοι εδω μεσα παρεα να πανε σε αυτα τα νησια για να μην ειναι ολο μονοι

2 βδομαδες αδεια θα εχω 4-5 μερες διακοπες θελω την ηρεμια μου θα την βρω και στην αθηνα τις υπολοιπες μερες..!! :bleh:
ευχαριστω παντως για την προταση σου θα την εξετασω οπως και ολες τι αλλες..
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
τιποτα! αν χρειαστεις πληροφοριες για κανενα συγκεκριμενο νησι εδω ειμαστε,εχω παει σε αρκετα
 

periigitria

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλα ντε!! με φαγατε!!! μια ερωτηση εκανα!! μπορει ν ηθελες ευκαιρια για περισυλλογη και ηρεμια ! να ξεφυγεις ρε παιδι μ!! μην με κοροιδευετε :bleh:
 

tasoskg

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ρε παιδια...τοση ωρα προσπαθω να κανω registration και δυσκολευομουν επομενως εκανα μεσω fb....
Ο λόγος που θελησα να κανω εγγραφή? Πρωτη φορα μου χει μπει τοσο εντονα να κανω μερικες διακοπες σε νησακι,ΜΟΝΟΣ.....απλα για την εμπειρια..δεν ξερω τί εμπειριες υπαρχουν,και θα υπαρχουν φανταζομαι πολλες,αλλα είμαι διατεθιμενος να ακουσω οποια/οποια φιλη έχει κατι να πει...Φυσικα το "μονος"διακοπες δεν θα σημαινει και μοναχικες διακοπες αν προκειται για ανθρωπους με κοινωνικη διαθεση και ανοιχτό χαρακτηρα...
 
Last edited by a moderator:

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kατ αρχην καλωσορισες. Δεν ειναι και ασχημη ιδεα να πας διακοπες μονος σου. Θα κανεις το μπανακι σου, θα διαβασεις κανενα βιβλιο και μπορει να βρεις και ενδιαφερουσα παρεα αν θες. Γιατι οχι; :)
 

tasoskg

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Σου προτείνω Αμοργό :)
Αμοργό,ε?Ενδιαφέρουσα πρόταση...Το σκεφτηκα...Θεωρω ότι συνδιαζει τη βολτα,τη γραφικότητα,την ηρεμια,αλλα και αν θελεις να πιεις ενα ποτακι το βραδυ,ειναι λιγα τα μπαρακια και να κανεις παρεουλα...Το μόνο πρόβλημα που θεωρω για τα νησια αυτα,οπως πχ και τα κουφονησια,ειναι ότι εχουν λιγα καταλυματα,και θα πρεπει να κλεισεις από τωρα...δεν μπορεις να το αφησεις στην τυχη,να πας και να βρεις εκει να κοιμηθεις..Εχω εμπειρια από την Κιμωλο που δεν υπηρχαν καταλυματα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.403
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom