Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Προτάσεις για ξενοδοχεία στην Σουλταν Αχμετ που να μπορουν να φιλοξενήσουν οικογένεια σε τετράκλινο δωμάτιο, σε λογική τιμή..? :shock:
Αν μπορεις,δωσε μας ημερομηνιες και περιπου τιμη...
Εισαι εξοικειωμενη,με κρατησεις μεσω ιντερνετ;
 

Anna21

Member
Μηνύματα
16
Likes
8
Αν μπορεις,δωσε μας ημερομηνιες και περιπου τιμη...
Εισαι εξοικειωμενη,με κρατησεις μεσω ιντερνετ;
Δεν έχω κάνει ποτέ ξανα καποια κράτηση μεσω ιντερνετ.. Οι ημερομηνίες είναι στανταρ αρχες Σεπτέμβριου 2/9 Τετάρτη με επιστροφή 6/9 Κυριακή ( 4 διανυκτερεύσεις) Αν κατάφερνα να βρω καποιο ξενοδοχείο καθαρό και να νιωθω ασφάλεια,για τις ημερες αυτές μεχρι 130 ευρω την βραδιά θα ημουν ικανοποιημένη..
 
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Τα περισσοτερα που εχω δει, διαθετουν μεχρι 3κλινο δωματιο
Σε ποιο σαιτ κοιταζεις για ξενοδοχειο;το booking.com,το γνωριζεις;
Οσον αφορα αλλες πληροφοριες,βρες καποιο αλλο θεμα,σχετικο,να ποσταρεις για τα υπολοιπα,που θα χρειαστεις:)
 

Anna21

Member
Μηνύματα
16
Likes
8
Σε ποιο σαιτ κοιταζεις για ξενοδοχειο;το booking.com,το γνωριζεις;
Οσον αφορα αλλες πληροφοριες,βρες καποιο αλλο θεμα,σχετικο,να ποσταρεις για τα υπολοιπα,που θα χρειαστεις:)

Στo booking.com κοιτάζω φυσικά.. και εχω προβληματιστεί..
Εχω γινει γραφικη με τα τοσα ευχαριστω που λεω καθε φορα όμως πραγματικα μεχρι πριν 2 μερες δεν ειχα ιδεα για την υπαρξη αυτου του φόρουμ και διαβάζοντας εδώ οτιδήποτε αφορα την Πόλη συλλέγοντας τις πληροφορίες που χρειάζομαι, ομολογώ ότι η αμεσότητα απο τα μέλη με εκπλήσει.. :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δεν έχω κάνει ποτέ ξανα καποια κράτηση μεσω ιντερνετ.. Οι ημερομηνίες είναι στανταρ αρχες Σεπτέμβριου 2/9 Τετάρτη με επιστροφή 6/9 Κυριακή ( 4 διανυκτερεύσεις) Αν κατάφερνα να βρω καποιο ξενοδοχείο καθαρό και να νιωθω ασφάλεια,για τις ημερες αυτές μεχρι 130 ευρω την βραδιά θα ημουν ικανοποιημένη..
Kάτι τέτοιο;
http://www.booking.com/hotel/tr/nou...5967a54d614fe8409e72fccX27;type=total;ucfs=1&

ή αυτό;
http://www.booking.com/hotel/tr/alh...fe8409e72fccX10;type=total;ucfs=1&#map_closed

γενικά έχει πολλά διαμερίσματα που φιλοξενούν 4 άτομα..
 

Anna21

Member
Μηνύματα
16
Likes
8
Εχει κανεις να προτείνει κάποιο ξενοδοχείο στο Σουλταν Αχμετ, που να διαθέτει τετράκλινο σε λογικη τιμη?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Εχει κανεις να προτείνει κάποιο ξενοδοχείο στο Σουλταν Αχμετ, που να διαθέτει τετράκλινο σε λογικη τιμη?
Ολα τα οικονομικα ξενοδοχεια στο Σουλταναχμετ ειναι σχετικα παλιας δόμησης και εχουν μικρα δωματια..ισως να κοιταξεις για διαμερισμα ή να πας προετοιμασμένη οτι θα στριμωχτειτε λιγο..οπότε μπες booking.com δες τι τιμες εχουν τα ξενοδοχεια της περιοχής και πες μας πιο νομιζεις οτι σου αρεσει να σου πουμε τη γνωμη μας αν το ξερουμε.... ας πουμε για παραδειγμα το Hurriyet Hotel διχνει οτι το οικογενειακο εχει 4 μονα κρεβατια... αλλα η τιμή σου κανει?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.088
Επειδή ψάχνεις κάτι πολύ οικονομικό, το γράφω με κάθε επιφύλαξη, γιατί δεν το ξέρω το ξενοδοχείο. Πόσταρε ο @panius στο τόπικ για τη διαμονή στην Κωνσταντινούπολη, ότι έμεινε στο California Hotel και έμεινε ευχαριστημένος στο Σουλταναχμέτ.
Λοιπόν στο site του ξενοδοχείου φαίνεται ότι μπορείς να κλείσεις το δίκλινο με 24 ευρώ αν κλείσεις 3 μήνες πριν και το οικογενειακό δωμάτιο για 4 άτομα στα 50-63 ευρώ.
Εννοείται ότι στο booking η τιμή είναι πολύ υψηλότερη.
http://hotelcaliforniaistanbul.com/en/index.html
 

gotthard

Member
Μηνύματα
74
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
kusadasi
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΚΩΤΙΑ
Παρα μα πάρα πολλά. Εγώ για μια διανυκτερευση που ψάχνω ως 50 και με πάρκινγκ - πρωινό βρίσκω ένα σωρό. Δοκίμασε Άννα και το Hotels combined.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πόσο ειπε? οικονομικο ειναι το 130 την βραδια?? 3,5 δικλινα κλεινω με αυτη τη τιμή... :D
Αυτο ειχε γραψει...:)
Δεν έχω κάνει ποτέ ξανα καποια κράτηση μεσω ιντερνετ.. Οι ημερομηνίες είναι στανταρ αρχες Σεπτέμβριου 2/9 Τετάρτη με επιστροφή 6/9 Κυριακή ( 4 διανυκτερεύσεις) Αν κατάφερνα να βρω καποιο ξενοδοχείο καθαρό και να νιωθω ασφάλεια,για τις ημερες αυτές μεχρι 130 ευρω την βραδιά θα ημουν ικανοποιημένη..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.000
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom