Δωμάτιο ή σκηνή

soudianos

Member
Μηνύματα
3.719
Likes
6.360
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
και εγώ σκηνή ψηφίζω, ξυπνάς και κάνεις μια πρωινή βούτα στη θάλασσα το καλοκαίρι, κ αν είσαι στο βουνό ακόμα καλύτερα :)
Που είστε εδώ στη φωτό Intian?
δεν υπάρχει καλλίτερη βουτιά από κείνη την ώρα που όλοι οι άλλοι κοιμούνται,
και τύχει να φαίνεται ο ήλιος να ανατέλει.
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
ξυπνάς και κάνεις μια πρωινή βούτα στη θάλασσα το καλοκαίρι,
Αυτό λέω και εγώ! Τι πρωινός καφές και αηδίες, υπάρχει καλύτερο ξύπνημα από τη βουτιά στη δροσερή θάλασσα; Το καλύτερο μου είναι όταν αυτή είναι η πρώτη κίνηση της ημέρας, πριν κάνω οτιδήποτε άλλο ώστε να είμαι μεταξύ ύπνου και ξύπνιου!
 

intian3

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
και εγώ σκηνή ψηφίζω, ξυπνάς και κάνεις μια πρωινή βούτα στη θάλασσα το καλοκαίρι, κ αν είσαι στο βουνό ακόμα καλύτερα :)
Που είστε εδώ στη φωτό Intian?
Εδώ βρισκόμαστε στη νοτιοδυτική πλευρά του Ολύμπου στα 2400μ αρχές Μαΐου σε μια ορειβατική εξόρμηση το 2006.
(το χιονάκι που είχε κάτω ήταν σαν στρώμα)
:D
 

paragianna75

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
astana-kazakhstan?
Ταξίδι-Όνειρο
Namimbia
Εδώ βρισκόμαστε στη νοτιοδυτική πλευρά του Ολύμπου στα 2400μ αρχές Μαΐου σε μια ορειβατική εξόρμηση το 2006.
Εδώ τουλάχιστον η σκηνή είναι μονόδρομος ;)
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
δεν υπάρχει καλλίτερη βουτιά από κείνη την ώρα που όλοι οι άλλοι κοιμούνται,
και τύχει να φαίνεται ο ήλιος να ανατέλει.
συμφωνω απολυτα.γενικως ειμαι λατρης του ελευθερου καμπινγκ κ προτιμω να κοιμαμαι απλα σε υπνοσακο.οτι καλυτερο να ξυπνας πρωι πρωι κ να βλεπεις τα τελεια χρωματα του ουρανου στο ξημερωμα και μετα μπλουμ ολομοναχος στα πεντακαθαρα νερα...και διαφωνω οτι δεν σεβομαστε το περιβαλλον..σιγουρα υπαρχουν και απολιτιστοι, αλλα πιστευω πως ειναι η εξαιρεση..γενικως παντως δεν πιστευω οτι τιθεται ζητημα δωματιου-σκηνης, η το ενα απολαμβανεις η το αλλο.
υ.γ. η αγαπητη ξαδερφη εχει αδεια αυτες τις ημερες κ εχει πιασει βουνα και θαλασσες:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.603
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom