Ενθύμια(Souvenirs)

RENESA

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
σινγκαπουρη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
καλά αυτό με τα γουοκερς τα κρακερ ισχυει. σπούδασα τεσερα χρονια στο λονδινο και εκτιμώ οτι παραγει η γουοκερς απο σνακ μεχρι και πατακια.

απο ευρωπη αγοραζω μαγνητακια, γεμισα το ψυγειο, μινιατουρες απο μνημεια και τροφιμα. για δωρα φερνω σοκολατες και πουρα.

απο ασια αγοραζω κοσμηματα και απο αμερικη ρουχα, μουσικα σιντι, ντιβιντι ταινιες και χερσις κισις σοκολατες.
 

lostre

Member
Μηνύματα
28
Likes
24
Προσωπικά μαζεύω πάντα μαγνητάκια. Απο εκέι και μετά, ότι παραδοσιακό μπορεί να μου θυμήσει την πόλη, το ταξίδι κλπ το αγοράζω.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Επειδή και εγώ έχω τρέλα με τα μαγνητάκια και κάρτες και επειδή δεν έχω άλλο χώρο και επειδή ο άντρας μου δήλωσε ότι δεν θα μου αγοράσει μεγαλύτερο.....
Στο καινούργιο σπίτι έχω σχεδιάσει σε ειδική θέση να βάλω ένα μεγάλο φύλλο απο inox και εκεί θα τα βάλω όλα.........
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Επειδή και εγώ έχω τρέλα με τα μαγνητάκια και κάρτες ... ο άντρας μου δήλωσε ότι δεν θα μου αγοράσει μεγαλύτερο.....
Θελεις να σου αγορασει μεγαλυτερο για να βαζεις τα μαγνητακια σου?....τι αλλο θα ακουσουν τα αυτακια μου... :D
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Θελεις να σου αγορασει μεγαλυτερο για να βαζεις τα μαγνητακια σου?....τι αλλο θα ακουσουν τα αυτακια μου... :D
καλά γέλα εσύ με τον πόνο μου.......
αλλά φαντάσου ότι είμαι ταξίδι και μου απαγόρευσε να αγοράσω μαγνητάκια από κάθε μουσείο ή αξιοθέατο πάμε :( :( :(
Στο τέλος διαπραγματευτήκαμε να πάρω τουλάχιστον ένα ή δύο γενικά απο Βενετία.......
Υποφέρω και κανείς δεν αντιλαμβάνεται τον πόνο μου :(
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Τα καλύτερα ενθύμια είναι τα άλμπουμ με φωτογραφίες που βγάζουμε εμείς..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom