Επείγον!!! έχασα ταυτότητα και τωρα τι γίνεται??

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Διαβαζοντας τις πρωτες λεξεις,επαθα σοκ!Αμαν,λεω,ποτε πηγε παλι η Vegerazaros την Πραγα?Επαθε παλι τα ιδια?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
χίλιες φορές μπράβο σου.
αχ Μακη μου αχ!!! το ξαναζησα..αλλα αυτη τη φορα ηξερα!!

Διαβαζοντας τις πρωτες λεξεις,επαθα σοκ!Αμαν,λεω,ποτε πηγε παλι η Vegerazaros την Πραγα?Επαθε παλι τα ιδια?
οχι καλε..τωρα δεν θα πανικοβαλομαι στα ταξιδια μου οτι και να μου τυχει..εχω εσας!!:xalara:
 
Last edited by a moderator:

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Μπραβο κι απο μενα,ανεκτιμητη η βοηθεια σου γι αυτους τους ανθρωπους!Το λιγοτερο που εχουν να κανουν για "ευχαριστω" ειναι να σε φιλοξενησουν στην Αυστραλια!Μονο μη το μαθει η φιλη μας η Ιωαννα που εβαλε αποψε φωτια στο φορουμ!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Μπραβο κι απο μενα,ανεκτιμητη η βοηθεια σου γι αυτους τους ανθρωπους!Το λιγοτερο που εχουν να κανουν για "ευχαριστω" ειναι να σε φιλοξενησουν στην Αυστραλια!Μονο μη το μαθει η φιλη μας η Ιωαννα που εβαλε αποψε φωτια στο φορουμ!
μεσα εισαι !! μου αφησαν διευθύνσεις και τηλεφωνα και μου ειπαν οτι θα με περιμενουν και θα μου κανουν και δώρο τα εισιτηρια..!!!..να πως γινονται τσαμπα ταξιδια !! με φιλανθρωπιες!!..ειναι και αυτο ενα είδος..:D
 

Aivaz

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα αύριο το πρωί ταξιδεύω για Βουλγαρία (Μπάνσκο ) με λεωφορείο και έχασα τις τελευταίες μέρες την ταυτότητα μου.Δυστυχώς το κατάλαβα σήμερα .Έχω ,όμως, φωτοτυπία της ταυτότητας και βεβαίωση ΑΦΜ και ΑΜΚΑ ,που επιβεβαιώνουν τα στοιχεία της φωτοτυπίας ταυτότητας. Γνωρίζει κανείς αν θα έχω πρόβλημα ; Γίνονται εξαιρέσεις όταν υπάρχουν πειστήρια των στοιχείων της ταυτότητας;
 

Chrelefs

Member
Μηνύματα
64
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΝΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Πηγα Βουλγαρια την Πρωτοχρονια και καποιος απο το γρουπ που την ειχε ξεχασει, δεν περασε. Ειναι μαλλον θεμα τυχης, σε ποιον θα πεσεις και ισως αν εισαι με καποιο γκρουπ, εαν ειναι γνωστος ο συνοδος. Γιατ δεν βγαζεις νεα? Αν εξηγησεις, γινεται αμεσα η' σου δινουν καποιο θεωρημενο χαρτι
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Αν έχεις διαβατήριο μπορείς να ταξιδέψεις.
Χωρίς ταυτότητα ή διαβατήριο δε σου επιτρέπεται η είσοδος σε καμία χώρα.
 

Chrelefs

Member
Μηνύματα
64
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΝΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Δεν θα εχει διαβατηριο, μηπως αν ρωταγες για το διπλωμα νεου τυπου? Εχεις? Η γνωμη μου μη το καθυστερεις, πηγαινε αμεσα σε αστυνομικο τμημα.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.110
Likes
24.119
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα αύριο το πρωί ταξιδεύω για Βουλγαρία (Μπάνσκο ) με λεωφορείο και έχασα τις τελευταίες μέρες την ταυτότητα μου.
Πάντως εκτός από την ταυτότητά σου πρόβλημα είναι και τα μπλόκα των αγροτών.
 

Chrelefs

Member
Μηνύματα
64
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΝΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Ακουσα οτι σημερα αρπαχτηκανε στα συνορα και δεν τους αφησαν να περασουν, νομιζω οτι φτασανε μεχρι εκει απο Χιο. Οντως θα δυσκολευτειτε. Ελπιζω να ξεπερασεις ολα τα προβληματα και να περασεις καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom