Επιβραβεύσεις booking.com

L33T

Member
Μηνύματα
57
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Καλησπέρα, έχω σκοπό να κλείσω τώρα ,έχει κανείς κάποια διαθέσιμη έκπτωση;

Άκυρο ,έκλεισα γιατί είχε μείνει 1 δωμάτιο και δεν ήθελα να το χάσω...
 
Last edited:

Michalis_K

Member
Μηνύματα
63
Likes
942
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη (2-7 Μαΐου)
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ, Καμπότζη
Κωδικός XQU9FGBAW5 όμως ισχύει μέχρι σήμερα (26/3).
 

katerina**

Member
Μηνύματα
9
Likes
10
Αν κάποιο μέλος έχει κωδικό που δεν τον χρειάζεται, τον περιμένουμε με χαρά... 🙂 Ευχαριστώ!
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Αν έχετε σύνδεση ρεύματος στον ΗΡΩΝ η έχετε κάποιο γνωστό σας που έχει δεν χρειάζεστε κανένα κουπόνι. Έχει μόνιμη έκπτωση έως 10% με επιστροφή χρημάτων στην κάρτα όχι στο πορτοφόλι στη μπουκινγκ. Βέβαια τσεκάρουμε τις τιμές και στο κανονικό σαιτ και στην εφαρμογή για κινητά.
 

katerina**

Member
Μηνύματα
9
Likes
10
Αν έχετε σύνδεση ρεύματος στον ΗΡΩΝ η έχετε κάποιο γνωστό σας που έχει δεν χρειάζεστε κανένα κουπόνι. Έχει μόνιμη έκπτωση έως 10% με επιστροφή χρημάτων στην κάρτα όχι στο πορτοφόλι στη μπουκινγκ. Βέβαια τσεκάρουμε τις τιμές και στο κανονικό σαιτ και στην εφαρμογή για κινητά.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δυστυχώς δεν έχω!
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ρε παιδιά στέλνει σε σας κουπόνια η booking; Εμένα εκεί που έστελνε ένα κάθε 1-2 μήνες πλέον δεν στέλνει καθόλου! Το τελευταίο που μου έστειλε πρέπει να ήταν το καλοκαίρι!
 

connosp

Member
Μηνύματα
391
Likes
828
Ρε παιδιά στέλνει σε σας κουπόνια η booking; Εμένα εκεί που έστελνε ένα κάθε 1-2 μήνες πλέον δεν στέλνει καθόλου! Το τελευταίο που μου έστειλε πρέπει να ήταν το καλοκαίρι!
Τζίφος, μέχρι τέλη Ιουλίου έχω 14 ημέρες συνολικά χωρίς κουπόνια μια και το παραπάνω ενώ δήλωσα το πρόλαβε άλλος!!!!!
 

Michalis_K

Member
Μηνύματα
63
Likes
942
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη (2-7 Μαΐου)
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ, Καμπότζη
Ρε παιδιά στέλνει σε σας κουπόνια η booking; Εμένα εκεί που έστελνε ένα κάθε 1-2 μήνες πλέον δεν στέλνει καθόλου! Το τελευταίο που μου έστειλε πρέπει να ήταν το καλοκαίρι!
Εμένα συνεχίζει και μου στέλνει τουλάχιστον μια φορά το μήνα. Σημερινό mail με κωδικό GWTQEVGBZ1 που ισχύει έως 17/04/24.
Αν το χρησιμοποιήσει κάποιος ας ενημερώσει να μην προσπαθούν άδικα οι υπόλοιποι
 

Andreas K

Member
Μηνύματα
33
Likes
115
Εμένα συνεχίζει και μου στέλνει τουλάχιστον μια φορά το μήνα. Σημερινό mail με κωδικό GWTQEVGBZ1 που ισχύει έως 17/04/24.
Αν το χρησιμοποιήσει κάποιος ας ενημερώσει να μην προσπαθούν άδικα οι υπόλοιποι
Τον χρησιμοποίησα!! Σε χιλιοευχαριστω!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom