Επιλογή προορισμού για erasmus και ερωτήσεις

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
οπως σ ειπα τους ρωτησα και μου ειπαν για 2 μαθηματα.λογικο.τι θα μου λεγανε? ενταξει μωρε για ενα μαθημα μην αγχωνεσαι? κι εξακολουθω να πιστευω οτι το ικυ ειναι αυτο που τα ελεγχει ολα.απο το ιδιο το πανεπιστημιο δεν ξερουν πχ ποσο θα ειναι το ποσο που πρεπει να επιστραφει.(λενε αν δεν περασω τα 2 μαθηματα υπαρχει η πιθανοτητα να επιστρεψω μερος η ολη την υποτροφια) νομιζω οτι το θεμα μου θα διαγραφει επειδη δεν εχει σχεση με το travelstories.καλυτερα κιολας να μην υπαρχουν ντοκουμεντα.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
νομιζω οτι το θεμα μου θα διαγραφει επειδη δεν εχει σχεση με το travelstories.καλυτερα κιολας να μην υπαρχουν ντοκουμεντα.
Ε λίγο αν το ψάξεις θα δεις πως δεν γράφουμε μόνο επί των ταξιδίων, αν και σχεδόν όλα τα θέμα κυριαρχούν. Άνοιξες ένα τόπικ, έχουν απαντήσει όλοι εντός θέματος, δεν πιστεύω να διαγραφεί από τους mods.
Όσο για τα ντοκουμέντα, τι θα μπορεί να θεωρηθεί ντοκουμέντο; Ότι μια κοπέλα ρώτησε για το erasmus και την υποτροφία της με το nick name αδικοχαμένη; Εκτός κι αν πια σε φωνάζουν έτσι κι αλλού :shock:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν δεν εκπλήρωσες αυτά που έλεγε η σύμβασή σου με το ΙΚΥ και σου ζητήσουν τα χρήματα, κάπως πρέπει να τα πληρώσεις... και η δουλειά είναι μια πολύ καλή ιδέα, ειδικά αφού κάνεις μεταπτυχιακό και το επόμενο βήμα είναι ο εργασιακός χώρος... προφανώς ΟΜΩΣ μπαίνεις και ρωτάς διαρκώς, ώστε κάποιος να σου απαντήσει αυτό που θέλεις να ακούσεις, δλδ. ότι δε χρειάζεται να επιστρέψεις χρήματα... σου έχουμε πει τόσες απόψεις, αλλά εσύ συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο και επαναλαμβάνεσαι... αυτό κουράζει μετά από ένα σημείο...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Σε βλέπω adikoxameni να μετακομίζεις μαζί μας στο εξωτερικό σαν φυγόδικος :) και χειρότερο δεν έχεις απ' όσο διάβασα σε άλλο post... χμ ναι είναι το post όπου και μας...... εξωστράκισες, να φύγουμε να πάμε αλλού!:D

Αν μπεις φυλακή γι' αυτό πάντως, θα σου φέρνουμε σοκολάτες ελβετικές εμ τι σπάγγους μας πέρασες?Ο,τι χρειαστεί η συμforumιώτισσα και περνά απο το χέρι μας!:haha:

Πέρα απο την πλάκα όμως...Μην ανησυχείς δεν θα έχεις πρόβλημα, να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά το διάβασα αυτο, απο τα δάχτυλά σου! κ γω δεν έδωσα ούτε ένα μάθημα-ήταν θέμα αξιοπρέπειας :D κ όχι μόνο δεν μου ζήτησαν πίσω τίποτα αλλά μου έδωσαν κ άλλα γιατί εκείνα τα χρόνια----τι με θύμισες τώρα---δεν πήγαιναν erasmus...το είχαν σαν να έλεγες πάω..........στο "νησί"!!!χτικιό σκέτο!:haha:

Ασε τη ζωή να σε εκπλήξει ευχάριστα...κ στο κάτω κάτω αν όλα πάνε στραβά..θα τσοντάρουμε όλοι το κατιτίς μας κ θα σε σώσουμε!Εγώ θα δώσω κάτι απο το πασχαλινό μου μπόνους που αν όλα πάνε όπως υπολογίσω θα φτάσειι φέτος το αστρονομικό ποσό των 120 πέσος!!!ΑΛΗΘΕΙΑ!:clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω εφερα πισω κατι ρουπιες Ινδιας! Ευχαριστως τις συνεισφερω για την απελευθερωση της Αδικοχαμενης.
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας.σταματαω εδω τωρα γιατι καποιοι εχουν "κουραστει" κι "εκνευριστει".αν θελει καποιος να μου πει τη γνωμη του ας μου στειλει μηνυμα.φιλια!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Τελικα,πολλοι ειναι οι φοιτητες στο φορουμ.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τελικα,πολλοι ειναι οι φοιτητες στο φορουμ.
Ναι, ζωή να' χουμε:D
Μόνο που μας έφαγαν τα ταξίδια και ορισμένοι κοντεύουμε να γίνουμε αιώνιοι φοιτητές:roll:

πχ. το ίδιο επόμενο ταξίδι με τον fitziano θα έπρεπε να έχω αλλά μπααα...!!!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Η καλυτερη ηλικια για τετοια γιατι μετα δυσκολευουν τα πραγματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.461
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom