Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλησπέρα σε όλους. Έχω κλείσει εισιτήρια με την Ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη στις 12-12-2012. Το πρόβλημα μου είναι ότι η ώρα αναχώρησης γράφει ότι είναι 16:00 και ώρα άφιξης 16:30. Ξέρει κανείς γιατί υπάρχει αυτό το λάθος με τις ώρες;
Σημειώνω ότι επιστρέφω στις 16-12-2012 και η ώρα αναχώρησης από εκεί γράφει ότι είναι 13:05, με άφιξη στις 15:35, που μου φαίνεται πιο λογικό. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Είναι η διαφορά της ώρας Ελλάδας - Ουγγαρίας.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Καλησπέρα σε όλους. Έχω κλείσει εισιτήρια με την Ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη στις 12-12-2012. Το πρόβλημα μου είναι ότι η ώρα αναχώρησης γράφει ότι είναι 16:00 και ώρα άφιξης 16:30. Ξέρει κανείς γιατί υπάρχει αυτό το λάθος με τις ώρες;
Σημειώνω ότι επιστρέφω στις 16-12-2012 και η ώρα αναχώρησης από εκεί γράφει ότι είναι 13:05, με άφιξη στις 15:35, που μου φαίνεται πιο λογικό. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
που το ειδες το λαθος?
 

surtugal

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Είναι δυνατόν όταν πηγαίνω να κάνει μισή ώρα να φτάσει (16:00 - 16:30) και όταν γυρνάω να κάνει δυόμισι ώρες; (13:05 - 15:35). Σε μισή ώρα δεν πας ούτε από την Αθήνα στην Θεσσαλονίκη, για αυτό μου φαίνεται ότι είναι λάθος οι ώρες.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Είναι δυνατόν όταν πηγαίνω να κάνει μισή ώρα να φτάσει (16:00 - 16:30) και όταν γυρνάω να κάνει δυόμισι ώρες; (13:05 - 15:35). Σε μισή ώρα δεν πας ούτε από την Αθήνα στην Θεσσαλονίκη, για αυτό μου φαίνεται ότι είναι λάθος οι ώρες.
O Σπύρος σου έδωσε ήδη την απάντηση.
Η Ουγγαρία έχει μια ώρα διαφορά (προς τα πίσω) με την Ελλάδα.

Οι ώρες που αναφέρονται στα εισιτήρια είναι πάντα τοπικές.
 

bianca

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Πακιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή
Είναι η διαφορά της ώρας Ελλάδας - Ουγγαρίας.
Σου απάντησαν πιο πάνω. Οι ώρες αναχώρησης και άφιξης είναι τοπικές.
Έχουμε 1 ώρα διαφορά με την Ουγγαρία

Ωχ με πρόλαβε η anny ;)
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
442
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θα ρωτησω κατι που ισως ακουστει χαζο αλλα λογω ελλειψης χρονου και αδυναμιας διασταυρωσης πληροφοριων συγχωρειστε με...Ειχε ακουστει οτι η ryanair σταματησε-θα σταματησει αμεσα να πετα απο Θεσσαλονικη λογω διακοπης της συμβασης της με το δημαρχο ισχυει?
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Θα ρωτησω κατι που ισως ακουστει χαζο αλλα λογω ελλειψης χρονου και αδυναμιας διασταυρωσης πληροφοριων συγχωρειστε με...Ειχε ακουστει οτι η ryanair σταματησε-θα σταματησει αμεσα να πετα απο Θεσσαλονικη λογω διακοπης της συμβασης της με το δημαρχο ισχυει?
Φεύγει και η Ryanair από τη Θεσσαλονίκη; | ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Agelioforos.gr
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Θα ρωτησω κατι που ισως ακουστει χαζο αλλα λογω ελλειψης χρονου και αδυναμιας διασταυρωσης πληροφοριων συγχωρειστε με...Ειχε ακουστει οτι η ryanair σταματησε-θα σταματησει αμεσα να πετα απο Θεσσαλονικη λογω διακοπης της συμβασης της με το δημαρχο ισχυει?
δηλαδη αμα σου πω οτι θα σταματησει, πως θα το διασταυρωσεις?
υπαρχει αλλο θεμα, ψαξε εκει για πληροφοριες αμα θες
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.709
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom