Εurovision 2010

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ειναι νωρις ακομα για συμπερασματα.....θα δουμε πολλες ανατροπες μεχρι το τελικο.....τα vide clip μπορει να ειναι σουπερ....αλλα τι θα δουμε live θα μετρησει.....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
. Δείτε την τωρινή κατάταξη:
11/4 Germany
7/2 Azerbaijan
8/1 Israel
12/1 Denmark
14/1 Norway, Armenia and Croatia
25/1 Greece
28/1 Sweden
33/1 Belgium, Ireland and Turkey
40/1 Slovakia
66/1 Albania, Belarus, France, United Kingdom, Spain, Ukraine and Romania
80/1 Iceland
100/1 Bosnia & Herzogovina,Moldova, Russia, Malta, Serbia, Lithuania, Cyprus and Georgia
150/1 Finland, Latvia and Estonia
200/1 Portugal, Switzerland, Bulgaria and the Netherlands
250/1 FYR Macedonia, Poland and Slovenia

Oι εξελιξεις τρεχουν και η Αρμενια απο το απολυτο φαβορι επεσε στη 5η θεση......παρεα με τη Νορβηγία που και αυτη παιζόταν στη 1η θεση .....θα δουμε πολλα ακομα !!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.578
Likes
8.279
Ρε παιδιά, τι αλλαγές έκανε ο Αλκαίος στο τραγούδι? Άλλαξε λέει εισαγωγή και πρόσθεσε και ένα "σκράτς":roll::roll::roll:
Τι είναι αυτό το σκράτς???
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ρε παιδιά, τι αλλαγές έκανε ο Αλκαίος στο τραγούδι? Άλλαξε λέει εισαγωγή και πρόσθεσε και ένα "σκράτς":roll::roll::roll:
Τι είναι αυτό το σκράτς???
Aσε vario ουτε εμενα μου αρεσε η καινουργια version το σκρατς που εκανε λιγο pase το βρηκα....δηθε μου ταχα μου χαλασε ο ηχος....

Το πραγματικο πατατρακ το επαθε καποτε η Σουηδια.....εστειλε τη Καρολα να τραγουδησει....εκει πραγματικα μπλοκαρε το cd χαλασε ο ηχος μετα σταματησε τελειως αλλα αυτη δεν σταματησε να τραγουδαει.....ειπε το τραγουδι ακαπελα........σε ανταμοιβη πηρε το πρωτο βραβειο.....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Κάτι σαν το ούγκ, μήπως?
Kαλως ηρθες taver ...ελπιζω να περασες σουπερ στο ταξιδι σου, και να ζηλεψες που δεν ησουν μαζι μας.....


Μη μπερδευεις Ινδιανικους χαιρετισμους ....με ''μουσικους'' ορους.....τροπος του λεγειν δηλαδη γιατι το σκρατς δεν νομιζω να ταιριαζει ουτε στην αργκο της μουσικης......

Δεν σου αρεσει η Γιουροβιζιον...αλλα ολο εδω εισαι.....:haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
κοιτα να δεις που αν δεν μου αρεσει το τραγουδι, δεν παιρνω και χαμπαρι τι γινεται!!
"σκρατς"??μαλιστα..εαν εχει καποιος σε videaki το τραγουδι με τις αλλαγες ας το ποσταρει παρακαλω..μην με κανετε να δω στην σειρα πρωιναδικα και μεσημεριαναδικα αυριο μεχρι να το ακουσω..ευχαριστω!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.091
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οχι latina μου δε θα σε αφήσω να έχεις τόση αγωνία και να ξεπέσεις στα μεσημεριανάδικα.
Απόλαυσε την final version (ωχ θέε μου τι λέει το στόμα μου) εδώ
Οχι δε σχολίαζω
Taver μην ανησυχεις τα ουγκ παραμένουν.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Οχι latina μου δε θα σε αφήσω να έχεις τόση αγωνία και να ξεπέσεις στα μεσημεριανάδικα.
ευχαριστω πολυ που με λυπηθηκες!!:bleh:
τι να πω?το ακουσα...θελετε και σχολια?
αφου την ξερετε την γνωμη μου..:roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.578
Likes
8.279
Πάντως σε club, 5 η ώρα το πρωϊ και έχοντας πιεί 3-4-5-10 ποτά, μπορεί και να λικνιζόμουνα στους ρυθμούς οτυ ΩΠΑ...:bleh:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
"Α πα πα" έπρεπε να το λένε το τραγούδι πάντως και όχι "Ώπα" :haha:
Αν περάσουμε τον ημιτελικό...τυχεροί θα είμαστε!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
μα σίγουρα θα περάσουμε στον τελικό! έχεις ακούσει τα τραγούδια του ημιτελικού μας? είναι άθλια και γελοία!!



τα περσινά δεν ήταν μεγαλεία :bleh: αλλά το 2004 θα παραμείνει όνειρο!!:cool:


Btw, η Γερμανία πέρασε πρώτη στα στοιχήματα!!! :))) ευτυχώς γιατί δεν άντεχα να βλέπω το Αζερμπαιτζάν στην πρώτη θέση!
Νομίζω αναφέρεσαι στο 2005...

Όσο για τα στοιχήματα... πιστεύεις ότι θα τερματίσει τόσο ψηλά η Γερμανία; Εγώ δεν το πιστεύω...και μην δίνετε σημασία στα στοιχήματα, είναι πάάάάρα πολύ νωρίς ακόμη! Αν δεν δούμε πρόβες και παρουσίαση στην σκηνή, ότι και να λέμε θα είναι μόνο λόγια του αέρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.281
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom