Εurovision 2010

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.112
Tόσο αργή εισαγωγή ούτε ταινία του Αγγελόπουλου... το μετέωρο βήμα του Αλκαίου ένα πράγμα... παρεπιπτόντως αυτά τα μαύρα ρούχα θα τα φορέσουνε και 3η φορά? :roll:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Tόσο αργή εισαγωγή ούτε ταινία του Αγγελόπουλου... το μετέωρο βήμα του Αλκαίου ένα πράγμα... παρεπιπτόντως αυτά τα μαύρα ρούχα θα τα φορέσουνε και 3η φορά? :roll:
Στην αρχη φορεσαν ολοι μαυρα ελεω Αλκαιου που ειχε..... τα κυβικα του, τωρα που και εγινε τζιτζικοφτερο απο τη διαιτα.......ντυθηκαν στα λευκα.....τη τελικη επιλογη δεν τη ξερει κανενας....
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
Νομίζω αναφέρεσαι στο 2005...

Όσο για τα στοιχήματα... πιστεύεις ότι θα τερματίσει τόσο ψηλά η Γερμανία; Εγώ δεν το πιστεύω...και μην δίνετε σημασία στα στοιχήματα, είναι πάάάάρα πολύ νωρίς ακόμη! Αν δεν δούμε πρόβες και παρουσίαση στην σκηνή, ότι και να λέμε θα είναι μόνο λόγια του αέρα!

Όχι αναφέρομαι στο 2004 στην χρονιά του Σάκη.

Τόσο ψηλά όχι δεν θα τερματίσει η Γερμανία αλλά περιμένω να δω και τις πρόβες. Μου αρέσει πολύ το τραγούδι τους πάντως και η Lena!:clap: Δυστυχώς, δεν περιμένω να έχουν ετοιμάσει δυνατή εμφάνιση για το Όσλο. Μάλλον, η κοπελίτσα θα είναι μόνη της στην σκηνή με μια μπάντα and that's all.

Ελπίζω το Αζερμπαιτζάν να μην πάει καλά :roll: Λένε ότι έκλεισαν τον χορογράφο της Beyonce..μα καλά που τα βρήκαν τα λεφτά? :D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ελπίζω το Αζερμπαιτζάν να μην πάει καλά :roll: Λένε ότι έκλεισαν τον χορογράφο της Beyonce..μα καλά που τα βρήκαν τα λεφτά? :D
Εκτός από σαχλοτραγουδάκια, μάθετε και λίγο γεωγραφία. Ας πούμε, ποιά είναι τα προϊόντα που παράγει εν αφθονία η χώρα (απ: πετρέλαιο και φυσικό αέριο).
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ελπίζω το Αζερμπαιτζάν να μην πάει καλά :roll: Λένε ότι έκλεισαν τον χορογράφο της Beyonce..μα καλά που τα βρήκαν τα λεφτά? :D
Δεν το καταλαβαινω αυτο ειλικρινά ..... αφου το τραγουδι ειναι μπαλάντα... τι το ιδιαιτερο θελει….:roll::roll:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Είχα να μπω αρκετές μέρες και παρατήρησα ότι το θέμα μας θάφτηκε αρκετά πιο κάτω.

Τρεχάματα...πολλά τρεχάματα...και δεν προλαβαίνω...μου λείπετε πολύ!

Αύριο έχουμε το αποχαιρετιστήριο πάρτι στον Αλκαίο...αν πάνε όλα καλά και τελειώσω, λέω να πάω κι εγώ μια βόλτα από εκεί! Θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις μου!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είχα να μπω αρκετές μέρες και παρατήρησα ότι το θέμα μας θάφτηκε αρκετά πιο κάτω.

Τρεχάματα...πολλά τρεχάματα...και δεν προλαβαίνω...μου λείπετε πολύ!

Αύριο έχουμε το αποχαιρετιστήριο πάρτι στον Αλκαίο...αν πάνε όλα καλά και τελειώσω, λέω να πάω κι εγώ μια βόλτα από εκεί! Θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις μου!
Υποψιάζομαι ότι είσαι μέλος του OGAE :)
Nα περάσετε καλά. Τι ωραία που θα ήταν να πεταγόμασταν Νορβηγία εν όψει διαγωνισμού
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Έτοιμη η σκηνή του φετινού διαγωνισμού! Σαν πολύ "αδθόρυβα" δεν γίνονται όλα φέτος; :roll:




Υποψιάζομαι ότι είσαι μέλος του OGAE :)
Nα περάσετε καλά. Τι ωραία που θα ήταν να πεταγόμασταν Νορβηγία εν όψει διαγωνισμού
Όχι...είμαι μέλος του Eurovision Fan Club.
 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ελα cake......ευτυχώς που χαρη σε εσενα ξαραχνιασαμε το τοπικ.....μουγκα ηταν για αρκετο καιρο....δεν ειχαμε και τιποτα τρανταχτο να γραψουμε.....

Τα τελευταια προγνωστικα φαιρνουν την Ελλαδα στην 6η θεση αλλα σιγουρα περναει τελικο.....σοβαρη αντιπαλος μας η Τσεχια στα ημιτελικα....αλλο υπολογίσιμο τραγουδι δεν υπαρχει...

Περιμενουμε νεωτερα.....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.112
Γεια σου βρε Cake! Και σε μας έλειψες!
Άτυχος ο Αλκαίος πάντως! Έπεσε σε χρονιά που το μυαλό μας μόνο για Εurovision δεν είναι... Πάντως καλά τα προγνωστικά του... Βέβαια, ότι χειρότερο θα ήταν να κερδίζαμε φέτος (λέμε τώρα), πώς θα κάναμε τόσα έξοδα για διοργάνωση? Το ΔΝΤ θα μας έκοβε τα πόδια...
 

toeraki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Χα χα χα! Ε ρε και να το κερδίσουμε φέτος!! Πρώτη φορά στην ιστορία του διαγωνισμού, που οι ελληνες θα απεύχονται τη νίκη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.504
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom