Εurovision 2010

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Νομίζω αναφέρεσαι στο 2005...

Όσο για τα στοιχήματα... πιστεύεις ότι θα τερματίσει τόσο ψηλά η Γερμανία; Εγώ δεν το πιστεύω...και μην δίνετε σημασία στα στοιχήματα, είναι πάάάάρα πολύ νωρίς ακόμη! Αν δεν δούμε πρόβες και παρουσίαση στην σκηνή, ότι και να λέμε θα είναι μόνο λόγια του αέρα!
Μπραβο cake παντα συμφωνουμε....απλα εγραψα τα προγνωστικα οπως τα διαβασα...αλλα θα δουμε πολλες ανατροπες μεχρι το Μάιο

Αλλιως ακους το τραγουδι απο το cd και αλλιως πανω στη σκηνη live

Taver συμφωνεις μαζι μου ????:clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.086
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ουγκ Ούγκ!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τουλάχιστον το Ουγκ θα το καταλάβει όλη η Ευρώπη...άρα καλό το μήνυμα! :bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Τουλάχιστον το Ουγκ θα το καταλάβει όλη η Ευρώπη...άρα καλό το μήνυμα! :bleh:
γιατι απο ολο το υπολοιπο τραγουδι αποκλειεται να πιασει ευρωπαιος το παραμικρο...:shock::shock:..ενω το ougk οσο να πεις ειναι διεθνες....
οπως παλια που ψαχναμε πιασαρικες λεξεις για τον τιτλο του τραγουδιου που στελναμε στον διαγωνισμο (βλεπε stop, charlie chaplin κλπ)..ε, τωρα ougk!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
γιατι απο ολο το υπολοιπο τραγουδι αποκλειεται να πιασει ευρωπαιος το παραμικρο...:shock::shock:..ενω το ougk οσο να πεις ειναι διεθνες....
οπως παλια που ψαχναμε πιασαρικες λεξεις για τον τιτλο του τραγουδιου που στελναμε στον διαγωνισμο (βλεπε stop, charlie chaplin κλπ)..ε, τωρα ougk!
Υπάρχει και το Ώπα!!! Γιατί...τι καταλαβαίνουμε εμείς από το τραγούδι της κάθε άλλης χώρας που τραγουδάει στην γλώσσα τους και δεν έχουν ούτε ένα "Αχ" μέσα στους στίχους του για να το καταλάβουμε; :haha:

Και στην τελική...από το μπέρδεμα του Πυροβολάκη που επιμένεις να υποστηρίζεις....τι θα έπιανε ο μέσος Ευρωπαίος από όλον αυτόν τον αχταρμά; :bleh::bleh::bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.158
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αγαπητή Εύη, διαβάζω - ή απλώς ανοίγω, ενίοτε - όλα τα θέματα, με προτεραιότητα σ' αυτά που θα με βοηθήσουν να γελάσω :haha:

Ούγκ!
:haha:
Συρε- ξεσυρε σε βλεπω να ξεχνας τα αεροπορικα.......και να μεταναστευεις εδω.....:cool::cool: εχουμε πολλα να πουμε.....κατσε να δουμε τελικους.....ημιτελικους....θα χασει η μανα το παιδι και ο σκυλος τον αφεντη !!!

Να ηταν μονο αυτο το ποστ που μας κανει να γελαμε......εγω γελαω με αλλα περισσοτερο....:bleh::bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
να το και το video clip...


με γυρισματα στο σαρακηνικο της αγαπημενης μου μηλου!!
μου μαγαρισαν το νησι οι ουγκ....:roll:
 
Last edited by a moderator:

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.927
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ευχαριστούμε λατίνα για το update!!! ;)

πω, πω από τα 4,27 λεπτά, (σημ.χωρίς τους τίτλους του τέλους), του βιντεοκλιπ, 1,27 ήταν το ιντρο...:shock:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αρεσε σε κανενα αυτο το video-clip ???? H εισαγωγη μου θυμισε Μεγαλη Εβδομαδα......σκοτοδινη με επιασε....δεν υπηρχε λογος να εχει τοση διαρκεια....κατι πηγε να σωσει το Σαρακηνικο της Μηλου...ανεπιτυχώς βεβαια........χασαμε και το skrats.....

Tετοια βλεπει ο φιλος μου ο taver και γινεται ανω -κατω......
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.452
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Χμ χμ (ξυνίλα)
Τόση εισαγωγή τι τη θέλανε; Κοντέψανε να κοινηθούμε
Πέραν του γυρίσματος στη Μήλο το υπόλοιπο αδιάφορο
Πάντως η νέα βερσιόν δεν μου άρεσε
Αλήθεια ποιές οι αντιδράσεις των ξένων. Αυτοί άλλωστε ψηφίζουν. Έχω την αίσθηση από τα στοιχήματα ότι φέτος θα το πάρει η Γερμανία
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Χμ χμ (ξυνίλα)
Τόση εισαγωγή τι τη θέλανε; Κοντέψανε να κοινηθούμε
Πέραν του γυρίσματος στη Μήλο το υπόλοιπο αδιάφορο
Πάντως η νέα βερσιόν δεν μου άρεσε
Αλήθεια ποιές οι αντιδράσεις των ξένων. Αυτοί άλλωστε ψηφίζουν. Έχω την αίσθηση από τα στοιχήματα ότι φέτος θα το πάρει η Γερμανία
Η Ελλαδα παιζει στη πρωτη δεκαδα...νομιζω στην 7η θεση....αλλα αν ακουσεις τα υπολοιπα το 80% ειναι μπαλαντες....ειμαι σιγουρη - εκτος ασταθμητων παραγοντων- οτι θα ειμαστε στο τελικο....

Τα στοιχημτα ειναι ρευστα καθε μερα αλλαζουν.....εχουμε δρομο μπροστα μας για να μιλησουμε με σιγουρια....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.731
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom