Ηρεμες διακοπές για ζευγάρι

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αν δε με απατα η μνημη μου αυτα τα εχεις ξαναρωτησει και σε αλλο θεμα ή σας μπερδεψα με αλλους?Γιατι οι επιλογες ηταν παρομοιες.Οποτε =Κεφαλλονια ή Ναξος.
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Να πάτε τότε στην κοντινή σας Θάσο.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αν ειναι οι ιδιοι εχουν παει στη Θασο.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Οι κατάσκοποι του τράβελ στόρις ξαναχτυπούν...
Η anny καταθέτει τα ντοκουμέντα....

Μα να μην πάρουν τα παιδιά ααααάλλη μια γνώμη??:bleh:
 

lilipoupoli

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
Αν σε ενδιαφέρει ρίξε και μια ματιά στη Θάσο! Όμορφο νησί με ωραίες παραλίες, πράσινο τοπίο και δεν θα βαρεθείτε, πιστεύω.
τον αυγουστο στη θασο ειναι πατις με πατος. άσε που είναι τινγκα στο πιτσιρικι. αφου είστε νέοι και χωρις παιδιά βρείτε κάτι ποιό ρομάντικό και όχι τόσο παιδικό.στο λέω γιατί έχω πάει πολλές φορές και με το μικρό μου γιο
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Κατασκοποι του τραβελ στορις να με συγνωρειτε πολυ που ξαναρωτησα το ιδιο πραγμα 2η φορα...
Ο λογος ηταν γιατι δεν εχω αποφασισει ακομα και ηθελα το κατι παραπανω για να παρω μια αποφαση...και οχι να ξυπνησω τον Κλουζο μεσα σας...
Αν ειναι λαθος επειδη δεν γνωριζω τους κανονες ας διαγραφει το μηνυμα μου!
Με συνχωρειτε κι ευχαριστω!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κατασκοποι του τραβελ στορις να με συγνωρειτε πολυ που ξαναρωτησα το ιδιο πραγμα 2η φορα...
Ο λογος ηταν γιατι δεν εχω αποφασισει ακομα και ηθελα το κατι παραπανω για να παρω μια αποφαση...και οχι να ξυπνησω τον Κλουζο μεσα σας...
Αν ειναι λαθος επειδη δεν γνωριζω τους κανονες ας διαγραφει το μηνυμα μου!
Με συνχωρειτε κι ευχαριστω!
Έλα μωρέ πλάκα κάνουμε, κανένας κανόνας δεν απαγορεύει να ρωτήσουμε το οτιδήποτε, απλά μπορείς αν θες να ψάξεις πρώτα με την αναζήτηση και να βρεις πολλές πληροφορίες γι αυτό που ψάχνεις. That' s all! :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έλα μωρέ πλάκα κάνουμε, κανένας κανόνας δεν απαγορεύει να ρωτήσουμε το οτιδήποτε, απλά μπορείς αν θες να ψάξεις πρώτα με την αναζήτηση και να βρεις πολλές πληροφορίες γι αυτό που ψάχνεις. That' s all! :)
Ή να συνεχίσεις στο ίδιο θέμα που είχες ανοίξει, ζητώντας συμπληρωματικές πληροφορίες. Έτσι δεν μπερδεύεται και ο κόσμος που απαντά.;)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Έλα μωρέ πλάκα κάνουμε, κανένας κανόνας δεν απαγορεύει να ρωτήσουμε το οτιδήποτε, απλά μπορείς αν θες να ψάξεις πρώτα με την αναζήτηση και να βρεις πολλές πληροφορίες γι αυτό που ψάχνεις. That' s all! :)

Το ειχα κανει ηδη....;)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Ή να συνεχίσεις στο ίδιο θέμα που είχες ανοίξει, ζητώντας συμπληρωματικές πληροφορίες. Έτσι δεν μπερδεύεται και ο κόσμος που απαντά.;)
μμμμ οκ!
και παλι να με συνχωρειτε!!!
 

philip84

Member
Μηνύματα
15
Likes
3
Καλημερα σας! Ειμαι νεο μελος στο forum και αναζητω ενα νησι του αιγαιου για ησυχες - ηρεμες διακοπες τον αυγουστο (δυστυχως αυτες τις μερες παιρνω αδεια). Βλεπω οτι η τελευταια σας συζητηση ηταν το 2011 και θα ηθελα να μαθω πως ειναι η κατασταση το 2015. Εχω σκεφτει για τα εξης υποψηφια νησια:
1. Λημνος
2. Σαμος - Ικαρια - Φουρνοι (συνδυασμος)
3. Χιος
4. Ζακυνθος
5. Καποια νησια Κυκλαδων ή Δωδεκανησων

Υ.Γ.1: ειμαστε ζευγαρι, διαθετουμε αμαξι, διαμονη 10 μερες πανω κατω, αποκλειονται μεγαλα νησια επειδη τα εχουμε επισκεφθει και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ησυχες ερημικες παραλιες!

Υ.Γ.2: ΑΝΤΙΠΑΘΟΥΜΕ τις οργανωμενες ξαπλωστρες με τα beach bars
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.456
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom