Καλησπέρα κι από μένα! :)

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
ναι νομίζω πως εκεί ανήκω..παρ'όλο που θέλω να πάω παντού,τα τροπικά μέρη, οι λευκές αμμουδιές, οι φοίνικες και τα διάφανα γαλάζια νερά πάντα με ελκύουν περισσοτερο! :)

υ.γ: Μόλις είδα τον χάρτη σου και σοκαρίστικα!!!!!! Μπράβο είσαι πολύ τυχερός άνθρωπος! Υποθέτω έχεις γράψει πολλά για τα μέρη που έχεις επισκεφτεί και ανυπομονώ να τα διαβάσω όπως και τις ιστορίες όλων. είναι τόσα πολλα που δε ξέρω απο που ν αρχίσω!
ΩΩΩΩΩ Βρηκα τον ανθρωπο μου επιτελους!Εισαι και συ beach hunter -lover?
Τελειωσε ... go2the beach τ ακους?Πρεπει να φτιαξουμε group
 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
Ναι ναι!! :) Για να καταλάβεις, συνέχεια μπαίνω στο Google Earth και ψάχνω σημεία που είναι γαλάζιο οινοπνευματί εκεί τα νερά είναι έτσι όπως μου αρέσουν και αν συνοδεύεται και απο λευκή άμμο..το τέλειο!!
Κι έτσι βγάζω πρόγραμμα για τα μέρη που θέλω καποια στιγμη να επισκευτώ!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπες στο προφιλ μου και δες καποιες φωτο απο τροπικες παραλιες που εχω στη gallery μου.Αφιερωμενο εξαιρετικα !
 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
Απίστευτες!!!! Δεν υπάρχει κανένας τρόπος να μεταναστεύσουμε σ ένα τέτοιο μέρος??? Δεν με νοιάζει τι δουλειά θα κάνω, αρκεί να μπορώ να απολαμβάνω αυτές τις υπέροχες παραλίες!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αστα αστα και ακομα δεν εχω παει σε καμια απο αυτες .
Ηταν να παω φετος Σαμουι αλλα...
ΑΤΙΜΗ ΑΤΙΜΗ ...ΤΙ ΜΟΥ ΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΑΤΙΜΗ ΚΡΙΣΗ!
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
τιποτε δεν ειναι τυχαιο , αν το θελεις και το πιστευεις πραγματικα τοτε ολο το συμπαν θα συνωμοτισει για να ταξιδεψεις τον γυρο του κοσμου , τυχαιο ? δεν νομιζω . καλως ηρθες και καλα ταξιδια .:)
 

Donia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο 26/2-4/3 :)
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική..με γιοτ
τιποτε δεν ειναι τυχαιο , αν το θελεις και το πιστευεις πραγματικα τοτε ολο το συμπαν θα συνωμοτισει για να ταξιδεψεις τον γυρο του κοσμου , τυχαιο ? δεν νομιζω . καλως ηρθες και καλα ταξιδια .:)
(Άργησα λίγο..)
Καλημέρα Johnpro! Έχεις απόλυτο δίκιο συμφωνώ. Όλα θα γίνουν αν τα θέλουμε πολύ απλά υπομονή χρειάζεται και πολυυυυυυ ψάξιμο! Καλά ταξίδια και σε σένα! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom