Καλώς ήρθατε.

spirdaki

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
καλώς ηρθατε και ηρθαμε! χαχχαχα έχει πλάκα που όλοι οι άντρες μόλις χωρίζουν θεωρούν μια γυναίκα γκρινιάρα...Άραγε τι είναι πραγματικά η γκρίνια???
 

kegroeg

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Γεια χαρά και από εμένα και καλός σας βρήκα … ονομάζομαι Γιώργος.
Η πρώτη μας γνωριμία τον Δεκέμβριο του ‘14 που προγραμμάτιζα το παρθενικό μου ταξίδι στη Ρώμη και εν συνεχεία Βόρεια Ιταλία, Λουγκάνο και Βουδαπέστη , πάντα με την βοήθεια του φόρουμ. Οπότε οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους με τις χρήσιμες πληροφορίες τους έκαναν τα ταξίδια μου ομορφότερα. :)
 

AteNo

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλησπέρα!! Λέγομαι Αθηνά και έχω ανακαλύψει το site εδώ και αρκετό καιρό , αλλά δίσταζα να γράψω..!! Τρομερές συμβουλές, ιστορίες , φωτογραφίες....! Μπράβο!! Ξεψάχνισα το site ενδελεχώς πέρυσι που πήγαμε στην Πράγα, έχω λιώσει και τώρα που θα πάμε Βουδαπέστη..! Καλώς σας βρήκα..!
 

Nora

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Γανδη-Μπρυζ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Καλησπέρα :)
Πριν μερικές ημέρες διάβαζα για ταξίδια εδώ, έτσι αποφάσισα να κάνω εγγραφή. Αν και δεν έχω την δυνατότητα να κάνω πολλά ταξίδια συχνά, μου αρέσει να μαθαίνω για νέους τόπους.
 
Μηνύματα
6
Likes
1
καλησπερααα!σκεφτομαι μς το αγορι μου να παμε ρωμη!!μπορειτε ν μ πειτε ξενοδοχεια οσο πιο κεντρο γινεται?και κοντα σ σταση του μετρο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom