Καλώς ήρθατε.

TXARA

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Γεια σας και απο εμενα.Μολις σας ανακαλυψα.Λατρευω τα ταξιδια και δεν εχω παραπονο εχω κανει αρκετα.Αλλα συνεχεια θελω ολο και περισσοτερα.Μολις επιστρεφουμε απο ενα ταξιδι σκεφτομαστε το επομενο!!!
 

coco jelado

Member
Μηνύματα
27
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
.........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα σε όλους!Καλώς σας βρήκα λοιπόν κι εγώ! Βασικά σας βρήκα μετά από έρευνα στο net για το επόμενο ταξίδι μου και χαίρομαι πολύ γι' αυτό γιατί με βοηθήσατε πολύ στην απόφασή μου :)))
 

perla

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΡΩΠΗ
Καλημέρα παιδιά! Πολύ καλο το site σας από λίγο που το είδα! Ελπίζω να με βοηθήσει αρκετά και να βοηθήσω και εγώ όπου μπορώ!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν... ;-)
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
:welcome2:

Aν μπορεις διορθωσε το μηνυμα σου, απογορευονται τα κεφαλαια
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα.

Μόλις γράφτηκα στο travelstories κι ήδη το μετάνιωσα. Διαβάζω για ταξίδια που έχουν κάνει τα μέλη του φόρουμ και σκάω από ζήλια!

Καλά ταξίδια.
Ετσι ακριβώς ένιωσα κι εγώ στην αρχή!!!!!Καλώς ήρθατε παιδιά!!
Εγω πάλι έχω πάθει το εξής.....Δεν μπορώ να ξεκολλήσω, κάθε μέρα εδώ βρίσκομαι!!Ευγε στους δημιουργούς!
 

mariatopo

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Καλησπέρα σας!! Καλώς σας βρήκα!!
Είμαι νέο μέλος και έχω ενθουσιαστεί με την παρέα σας και φυσικά με τα ταξίδια σας. Με τόσες πληροφορίες εδώ είναι σαν να έχω ταξιδέψει παντού:p!!! Είστε πολύ χρήσιμοι και είναι υπέροχο που υπάρχει μια μεγάλη χαρούμενη παρέα με όνειρα, σκοπούς και αγάπη για τα ταξίδια. Συνέχεια με ονειρεύομαι να ταξιδεύω και νομίζω εδώ βρήκα το ιδανικό site:lol:.

Παιδιά Well Done!!!!
 

viajante

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Δανία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καλημέρα/σπέρα στην όμορφη παρέα! Σας έχω ανακαλύψει εδώ και καιρό σχετικά αλλά πρόσφατα είπα να γραφτώ κι εγώ για να συμμετέχω στις συζητήσεις σας. Έχω πάθος με τα ταξίδια και διαβάζοντας ιστορίες εδώ μέσα μου διευρύνετε τους ορίζοντές μου και αρχίζω να ονειρεύομαι και πιο μακρινούς προορισμούς! Ελπίζω να τα λέμε συχνά!

Καλά ταξίδια σε όλους!!
 

Dimitra_sunset

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μακριά...πολύ μακριά!!!
Χαίρομαι κι εγώ πολύ που σας βρήκα! Όπως και σε σας μ΄ αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια . Πολλες φορές ταξιδεύω με το νου , καλυτερα βέβαια όμως είναι να ταξιδευω πραγματικά γιατί αυτό άλλωστε δίνει τροφή στο νου!
Γι αυτό βρήκα πολύ ενδιαφερον αυτό το site γιατι δινει πολύ όμορφες ιδεες και την ευκαιρία να ανταλλάξεις απόψεις με άτομα μοιράζονται την ίδια αγάπη. Ονειρευομαι πολλά ταξιδια και μακάρι να πραγματοποιησω έστω ένα μέρος απ αυτά! Ακόμα όμως και στα μέρη που ίσως να μην καταφέρω να πάω ποτέ, είναι τόσο όμορφο να τα βλέπω μέσω από τα δικά σας μάτια!
Οι ταξιδιωτικές σας ιστορίες είναι συναρπαστικές !
 

bahia

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Asturias
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Λατινικής Αμερικής
Καλησπερες κι απο μενα! Μολις χτες επεσα τυχαια πανω στο site, ψαχνοντας οτιδηποτε σχετιζεται με τη Βαρκελωνη μιας και επεται ταξιδι τον Αυγουστο!
Δηλωνω ενθουσιασμενη με ολες αυτες τις πληροφοριες που μπορει κανεις να βρει εδω.
Εχω αδυναμια στα ταξιδια -μακρινα κ μη-! Ειμαι απο Αθηνα κ νιωθω τυχερη που σπουδαζω στα ομορφα Χανια..
Καλα ταξιδια σε ολους!
 

cospett

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και από μένα..
Είμαι από Κέρκυρα.. Έμενα 10 χρόνια Αθήνα.. και εδώ και δύο χρόνια μένω Λάρισα.. Και δεν ξέρω αύριο που θα είμαι λόγω δουλειάς.. Μεταθέσεις βλέπεις...!!
Λοιπόν ως πρώτη γνωριμία θα ήθελα να σας πω χώρες που έχω ταξιδέψει εκτός Ελλάδας:
Γερμανία ( 1 μήνα πριν πάω φαντάρος για τα μάτια της μόνο )
Αυστρία ( 5 μέρες Βιέννη )
Ισπανία ( ενδιάμεση στάση 7 ωρών για Κούβα (Μαδρίτη ότι πρόλαβα))
Ιταλία (10ήμερο Οδικώς)
Βουλγαρία (5ήμερο οδικώς - τίποτα το ιδιαίτερο)
Κούβα ( 12ήμερο γαμήλιο ταξίδι) (αξέχαστο..!!!!!!!!)
Α.. και τη Δευτέρα φεύγω για 10ήμερο προς Πράγα - Βουδαπέστη οδικώς και πάλι
Εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια..
 

daskalo

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σας

Χαιρετώ την ταξιδιάρικη παρέα .
Με λένε Γιώργο και πάντα τραγουδάω ( μετά από μπύρες )
Είμαι συνταξιούχος αεροπορικής εταιρίας έχω κάνει αρκετά ταξίδια στο εξωτερικό και στο εσωτερικό , τα περισσότερα για αναψυχή αλλά και επαγγελματικά .
Η μεγάλη μου αγάπη είναι το camping το οποίο απολαμβάνω με τροχόσπιτο δεύτερη αγάπη τα ταξίδια με αυτοκίνητο, σε αεροπλάνο έχω να μπω κάποια χρόνια ……..
Το forum μου το σύστησε ένα άλλο ταξιδιάρικο μέλος μας και αυτός με τροχόσπιτο.
Εύχομαι σε όλους Καλό Καλοκαίρι και πάρα πολλά ευχάριστα ταξίδια .:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom