Κουβεντούλα και συμβουλές γύρω από τα gps

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
μιλάμε για ευρώπη και δοκιμασμένο παρα πολύ-άριστο-αλήθεια ποιος έχει καλύτερη κάλυψη στα δύσκολα-κωνσταντινούπολη-τουρκια-ανατολική ευρώπη ρουμανια-βουλγαρία-moldavia-μόσχα ρωσία?να ξέρω -μάλλον να μάθω μιας και με χρειάζεται-άσε καλύτερα δυτική ευρώπη-όσο για ελλάδα μια χαρά είναι και βελτιώνεται διαρκώς-
οι χάρτες ΕΛΛΑΔΟΣ του tom tom έχουν καμια σχέση μήπως με το παλιό σaiτ τις navimania-mls- Destinator?γιατί μια χαρά δουλειά γινόταν και είχε καλή κάλυψη-αυτό δεν είχε και η mls?
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Συγνώμη,νομίζω κάπου σας χάνω. Sezar7 εννοείς ότι για σένα το Mls δεν αξίζει; Η αλήθεια είναι ότι το μηχάνημα με ενδιαφέρει 90% για Ευρώπη,10% για Ελλάδα
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
καλο μηχανημα
ομως
σε γερμανικα γουρουνια δε δινω ουτε ενα ευρω...οτι πηρα πηρα
(αν και εξαγοραστηκε απο τη garmin)

Η αλήθεια είναι ότι συμφωνώ μαζί σου και το δικό μου μποικοτάζ γίνεται σε προιόντα καθημερινής χρήσης. Εάν είναι ισάξια και ικανοποιούν τις ανάγκες μου και τα δύο μηχανήματα ασφαλώς θα προτιμήσω το MLS, είναι;
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Συγνώμη,νομίζω κάπου σας χάνω. Sezar7 εννοείς ότι για σένα το Mls δεν αξίζει; Η αλήθεια είναι ότι το μηχάνημα με ενδιαφέρει 90% για Ευρώπη,10% για Ελλάδα

σωστά -καμια σχέση ειδικά αν θέλεις για ευρώπη-σχεδόν όλα τα ταξίδια ευρώπη τα κάνω οδικός-βρήκα την υγεία μου με tom tom -χάρτες -μηχάνημα-υποστήριξη
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τελικά αγόρασα το MLS Destinator 4800C, που είχε μέσα και χάρτες Ευρώπης. Το πόσο καλοί είναι θα το διαπιστώσω αρχές Απρίλη.
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.032
Likes
1.595
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Έχω το Mio Moov S555 (αγορά τέλος του 2010) Από τον χάρτη της Ελλάδας λείπουν κομμάτια της Εγνατίας. Υπάρχει νεότερη έκδοση του χάρτη και υπάρχει τρόπος να φορτωθεί στο συγκεκριμένο Mio ;
 

leon00

Member
Μηνύματα
181
Likes
55
@depy!!!
και μενα η γνωμη μου ειναι tomtom για δυτικη και κεντρικη ευρωπη
(για το destinator εξωτερικο δεν του΄χω εμπιστοσυνη -και οχι αδικα)
για ανατολικη ευρωπη την καλυτερη καλυψη εχει το igo (δοκιμασμενο και συγκρινομενο με τα αλλα)
παιζει ρολο δηλαδη για που το θελεις (γιατι η καλυψη δεν ειναι ιδια σε ολα τα προγραμματα πλοηγησης)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Έχω το Mio Moov S555 (αγορά τέλος του 2010) Από τον χάρτη της Ελλάδας λείπουν κομμάτια της Εγνατίας. Υπάρχει νεότερη έκδοση του χάρτη και υπάρχει τρόπος να φορτωθεί στο συγκεκριμένο Mio ;
δε μπορεις να τη βρεις τη νεωτερη εκδοση...αν θα βρεις καποια...δε θα ειναι συμβατη:D,μονο επι πληρωμη
γιαυτο ξεκλειδωμα και βαζεις οτι θες....;)
 

anty

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Telesystem 4600 φίλου.
Αφού σώσαμε τα αρχεία συσκευής και κάρτας, τα διαγράψαμε χωρίς να καταφέρουμε να λειτουργήσει με κάποιο άλλο (igo8). Ξαναβάζοντας τα αρχεία στη θέση τους δεν δουλεύει,
κολλάει-μένει η αρχική οθόνη της εκινησης. Κάποια πρόταση?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom