Κουφονήσι Άνω - Κάτω, Φακούσα, Κέρος Έρως Θ-έρως

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Πολυ ωραιες φωτογραφιες και ανταποκριση! Το Νερο ειναι απιστευτη παραλια! Καποιοι πανε και στα βραχια στα αριστερα, λιγο πριν φτασεις στο Νερο. Θαλασσα κρυσταλλο, οχι πολυ κρυα.

Ως Γορουνακι το γκουγκλ δε μου εδειξε αυτο που εχεις στη φωτο, αλλα κατι σαν πισινα μεσα στο βραχο.

Αν ειχα εξοπλισμο σκιασης και λιγα λεφτα, θα εφευγα για κατω Κουφονησι τωρα. Σε λιγα χρονια θα το χτισουν και τερμα η γαληνη
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Πολυ ωραιες φωτογραφιες και ανταποκριση! Το Νερο ειναι απιστευτη παραλια! Καποιοι πανε και στα βραχια στα αριστερα, λιγο πριν φτασεις στο Νερο. Θαλασσα κρυσταλλο, οχι πολυ κρυα.

Ως Γορουνακι το γκουγκλ δε μου εδειξε αυτο που εχεις στη φωτο, αλλα κατι σαν πισινα μεσα στο βραχο.

Αν ειχα εξοπλισμο σκιασης και λιγα λεφτα, θα εφευγα για κατω Κουφονησι τωρα. Σε λιγα χρονια θα το χτισουν και τερμα η γαληνη
Δεν μπορούν να χτίσουν στο Κάτω,λίγοι πρόλαβαν μέχρι το 1970... Θεωρείται από τοτε αρχαιολογικός χώρος και δεν επιτρέπεται να χτιστεί κάτι άλλο! Νομίζω έχω δει σε πλατφόρμα να νοικιάζεται σπίτι στο Κάτω!!! Κάποιο από τα λιγοστά που υπαρχουν...
Ωραίο ακούγεται και το δικό σου Γουρουνάκι, αν και νομίζω το ίδιο λέμε,μια τρυπούλα στο νερό ειναι, απλά στη φωτό μου δε φαίνονται τα βράχια πίσω. Για αυτό έχουν βάλει σκάλα,για να κατέβεις τα βραχια... Θα σε ενημερώσω με το καλό το Πάσχα που θα ξαναπάω!
Να είσαι καλά, να ξαναπάς, να το απολαύσεις το Κάτω νησί,περιμένουμε όλοι ανταπόκριση!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.795
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom