Κράτηση θέσεων μέσω διαδικτύου στον ΟΣΕ!!!!

brhcp

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Να ρωτησω κάτι:
Έχω κλείσει εισητηριο των 9€ Αθήνα -Θεσ/νίκη και δεν θα το χρησιμοποιήσω.
Θέλω να το δώσω σε μια φίλη μου αλλά επειδή είναι ονομαστικό δεν νομίζω να μπορεί να το χρησιμοιποιησει.
Ξέρει κανείς αν μπορώ μεσω επικοινωνιας με τον ΟΣΕ να αλλαξω το όνομα?
Άν ήταν άντρας θα το έδινα γιατί ποτέ δεν ελέγχουν ταυτότητα
 

mitskon

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
ΣΟΣ
Παιδιά έκανα βλακεία και αντί να κλείσω Θεσσαλονίκη-Αθήνα, έκλεισα το αντίστροφο και δεν το θέλω το εισιτήριο. Μήπως το θέλετε ή ξέρετε κάποιον που να το θέλει;
Είναι από το ίντερνετ 9 ευρώ, Αθήνα-Θεσσαλονίκη, Σάββατο 6/4/13, στις 23:55, για ενήλικα, χωρίς έκπτωση.
Ευχαριστώ πολύ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οτι θα φταναμε να προσπαθουμε απεγνωσμενα να πουλησουμε εισιτηριατων 9€ ουτε στους χειροτερους εφιαλτες πριν μερικα χρονια. Ευγε στους πολιτικους μας για την εικονα που δημιουργησαν στην Ελλαδα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Οτι θα φταναμε να προσπαθουμε απεγνωσμενα να πουλησουμε εισιτηριατων 9€ ουτε στους χειροτερους εφιαλτες πριν μερικα χρονια. Ευγε στους πολιτικους μας για την εικονα που δημιουργησαν στην Ελλαδα.
Τελευταία η έννοια "ούτε στους χειρότερους εφιάλτες" έχει μετακινηθεί πολύ. Κάναμε έρανο στη δουλειά για να προσφέρουμε ένα σφράγισμα, να πάψει να υποφέρει ένα παιδάκι.
 

brhcp

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Οτι θα φταναμε να προσπαθουμε απεγνωσμενα να πουλησουμε εισιτηριατων 9€ ουτε στους χειροτερους εφιαλτες πριν μερικα χρονια. Ευγε στους πολιτικους μας για την εικονα που δημιουργησαν στην Ελλαδα.
ααααα εγώ είμαι άπλα και το εισητήριο των 9€ το χάρισα έτσι στον ΟΣΕ:)
Άστα να πάνε και ακόμα έχουμε να δούμε πολύ χειροτερα με τους παλιομαλ%$$# πολιτικούς προδοτες που έχουμε!:mad:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
πότε θα ψάχνουμε για 9άρια για το ΣΚ του Λαζάρου;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
πότε θα ψάχνουμε για 9άρια για το ΣΚ του Λαζάρου;
Μα έχουν ήδη βγει τα 9άρια για όλο τον Απρίλιο. Για Παρασκευή (26/4) και Κυριακή (28/4) ούτε να το σκέφτεσαι ότι μπορείς να βρεις 9άρι από Αθήνα. Για το Σάββατο όμως βλέπω ότι υπάρχουν ακόμα αρκετές "κλειστές" προσφορές, οπότε, λογικά, θα υπάρχουν και 9άρια. Οι προσφορές που δεν έχουν ανοίξει ακόμα απελευθερώνονται σιγά-σιγά, οπότε πρέπει να το παρακολουθείς καθημερινά. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι αρκετές προσφορές ανοίγουν μετά τα μεσάνυχτα. Μου έχει τύχει αρκετές φορές, στις 11 το βράδυ, για παράδειγμα, να μην υπάρχει 9άρι και, κάποια στιγμή μετά τα μεσάνυχτα να εμφανίζεται.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ευχαριστώ είδα και 19άρια, δεν είναι κι άσχημα
 

escalator3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά,να κάνω μια ερώτηση μιας και είμαι άσχετος από online booking. Θέλω να κλείσω ένα εισιτήριο για την κοπέλα μου Θεσσαλονίκη Αθήνα με επιστροφή αλλά επειδή είναι από το εξωτερικό θα της το κλείσω εγώ απο δω, για να το πάρω φτηνά και να το πληρώσω online τι θα πρέπει να κάνω. Δεν έχω κάρτα τράπεζας γι αυτό ρωτάω. Να πάω στην Πειραιώς να ανοίξω λογαριασμό και να πάρω μία debit (απλή χρεωστική) και θα μπορώ να πληρώσω από εκεί τον οσε online ή πρέπει να πάρω άλλου τύπου κάρτα? Επίσης το εισιτήριο θα πρέπει να λέει το όνομα της κοπέλας και να της το στείλω με mail για να το τυπώσει και να το έχει? Διαφωτίστε με σας παρακαλώ...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δεν έχω κάρτα τράπεζας γι αυτό ρωτάω. Να πάω στην Πειραιώς να ανοίξω λογαριασμό και να πάρω μία debit (απλή χρεωστική) και θα μπορώ να πληρώσω από εκεί τον οσε online ή πρέπει να πάρω άλλου τύπου κάρτα? Επίσης το εισιτήριο θα πρέπει να λέει το όνομα της κοπέλας και να της το στείλω με mail για να το τυπώσει και να το έχει? Διαφωτίστε με σας παρακαλώ...
Μπορείς να πληρώσεις είτε με χρεωστική, είτε με πιστωτική. Μπορείς επίσης να πληρώσεις με prepaid. Όταν κάνεις την κράτηση θα σου ζητήσει το όνομα αυτού που θα ταξιδέψει και κάποια στοιχεία επικοινωνίας, δηλ. τηλέφωνο και email. Στο email που θα δώσεις θα σου στείλουν το link για να τυπώσεις το εισιτήριο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom