Κυριακή 25/7/2010, 24ωρη απεργία των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας αποφάσισαν να πραγματοποίησουν 24ωρες κυλιόμενες απεργιακές κινητοποιήσεις με έναρξη την Κυριακή 25/7/2010.

Περισσότερα στην ιστοσελίδα τους.
http://www.eeeke.gr/index_files/STRIKE_GATCA_25-7-2010.pdf
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Παιδια βοήθεια. Φεύγω την Κυριακή για Ολλανδία. Πήρα την Ολυμπιακή και δεν έχουν καμία ενημέρωση σχετικά με την πτήση. Τί θα κάνω? Από πού αλλού μπορώ να ενημερωθώ??Πρέπει τη Δευτέρα να είμαι εκεί οπωσδήποτε. Θα τρελαθώ.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν κάνεις μια προσπάθεια να αλλάξεις το εισιτήριό σου για Σάββατο?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ένας Ρήγκαν τους χρειάζεται...
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Μα απεργία Κυριακάτικα? Συνήθως,αν θυμάμαι καλά, κάνανε Πέμπτη ή Τρίτη.
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
Ένας Ρήγκαν τους χρειάζεται...
Αυτό είναι από τα χειρότερα spam που μπορείς να κάνεις, γιατί πέρα από spam είναι σα να φωνάζεις τον maltakias να έρθει να πλακωθείτε !



@ i love to travel
Μην το ρισκάρεις. Άλλαξε το εισιτήριο σου τώρα. Δεν είναι απλώς «Κυριακάτικα», είναι επαναλαμβανόμενες συνεχόμενες. Δηλαδή, αν δεν αναβληθεί θα έχεις μεγάλο πρόβλημα.
 
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
@ i love to travel
Μην το ρισκάρεις. Άλλαξε το εισιτήριο σου τώρα. Δεν είναι απλώς «Κυριακάτικα», είναι επαναλαμβανόμενες συνεχόμενες. Δηλαδή, αν δεν αναβληθεί θα έχεις μεγάλο πρόβλημα.


Επικοινώνησα και με έβαλαν σε λίστα αναμονής. Θα μου απαντήσουν εντός 48 ωρών. Δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι άλλο.Αν πάρω στα γραφεία των ελεγκτών,λέτε να μου πουν αν θα ματαιωθεί ή όχι η πτήση?
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω έχω κλείσει για 8 Αυγ. (Κυριακή) και μετά στο καπάκι άλλη πτήση. Υπάρχει τρόπος να μάθουμε πότε θα είναι τα επόμενα "χτυπήματα" ή είναι Kinder-έκπληξη? Και αν ναι πόσες ημέρες πριν ανακοινώνονται?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εγω έχω κλείσει για 8 Αυγ. (Κυριακή) και μετά στο καπάκι άλλη πτήση. Υπάρχει τρόπος να μάθουμε πότε θα είναι τα επόμενα "χτυπήματα" ή είναι Kinder-έκπληξη? Και αν ναι πόσες ημέρες πριν ανακοινώνονται?

Φαντάζομαι ότι η πιο σίγουρη λύση είναι να ενημερώνεσαι συνεχώς από την ιστοσελίδα τους, αλλά και από τις ειδησεογραφικές ιστοσελίδες. Πολλές φορές οι ανακοινώσεις πρώτα φθάνουν στις εφημερίδες και τις ενημερωτικές ιστοσελίδες και μετά δημοσιοποιούνται στη δική τους.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.186
Εγω έχω κλείσει για 8 Αυγ. (Κυριακή) και μετά στο καπάκι άλλη πτήση. Υπάρχει τρόπος να μάθουμε πότε θα είναι τα επόμενα "χτυπήματα" ή είναι Kinder-έκπληξη? Και αν ναι πόσες ημέρες πριν ανακοινώνονται?
Αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ, τα επόμενα θα ανακοινώνονται 48 ώρες πριν τη κάθε φορά?

Πάντως φέτος, μια φορά χωρίς άγχος δεν έχουμε ταξιδέψει....πάλι καλά που ταξιδέψαμε να λέμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom